C11 Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Kardeş nasıl oluyo hayatında ilk defa bu oyunu oynayan bi insanın,(sırf 100 hafifle yağma yapabilmek için) samimi mesajlarını destek sistemine bildirmek ? Yakışıyo mu ? Demirci bas demirci vurduğumuza değsin...
Önce öğrenip mancınık attığın köyün kademesine köy dosyasına bakıp neyi yıkman gerektiğini ben öğretmim sen bilgili bi abiye benziyosun .)
Birde destek sistemi ve samimi mesaj iletme derken yanlışın var heralde çamur at izi kalsın mı birisiylemi karıştıdın ?

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Ben fazla bakmam o işlere kalıcı değiliz bu dünyada.Ama bende beni tanıyosam sana akademi kurdurmam,kurulu olanlardan da yıkarım 1 kaç tane

DeletedUser63059

Ziyaretçi
He karıştırma yokmuş çamur at izi kalsınmış anladım...
sen şimdi kalıcı olsan beni dünyadanda gönderirisin allahtan kalıcı değilsin neka sevindim neka sevindim .)

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Kardeşim bu çocuk sadece seninle mesajlaşmış haritadan.Sende mesajlarını sırf asker,maden kaçırıyo diye şikayet etmişsin ceza alması için ki,aldıda.Neden böyle sanki bana ülke yönetiyomuş ağızları ile konuşuyosun ? Yaptıysan yaptım de bak ben diyom sana akademi kurdurmam, her gece uyan 4-5 arası ordu kaçır veya savunma çek hadi bakalım...

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Bu çocuk derken kimmiş bu çocuk önce onuda net söyleyebilirmisin veya arkasında durabilirmisin eğer ben daha öcenki dünyalarda veya bu oyunda hiç bir zaman özel konuştuğum kişilerin mesajlarını destek sistemine iletmiş birisi değilim ki çok tanıyan yoktur ama tanıyan kişiler bunu yapmayacağımı bilir şuan güzel bir çamur atma çabasındasın ben hesabımı ortaya koyabilirim böyle bir şikayette bulunmadığıma dahir peki sen yapabilirmisin atması kolay?
Ha akdemi kurdirtmicakmısın bakalım nasıl yapıcaksın bide akedemi nerden kuruyorduk 3 5 gün sonra yazarım buraya umarım kurturmadığın akdemiden sonra hala burada olursun .)

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Peki kardeşim.Kışla 21 ahır 15 atölye de 9 hodri meydan.Ben hesaplayamıyorum günde ne kadar asker çıktığını.Sen seversin ya öyle hesap kitap işlerini ona göre savun köyünü işte

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Anlaşıldı bol keseden sallıyoruz sen samimi muhabbetini şikayet etmissin bla bla bla
umarım sana akedemi kurdurtmam konusundada şikayet etmissin diye salladığın gibi sallamıyorsundur .)

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Valla 1 tur geldim yıktım.1 günlük asker basmaya yetecek kadar maden de çektim.Yağma atmamada gerek yok :D Orduyu da gördün.Bakalım ne olacak

DeletedUser63059

Ziyaretçi
He pardon büyük üstad 5. seviye olan demirciyi yıkmıssın bide akedemiyi yıkmak için mancınıkları bölmüssünde akedemi olmayan köye .)
Tavşan dağa sürtmüş sanmış .) Akedemi kurdurmamanı 4 gözle beklicem sayın bol keseden palavra sallayn bey
He bide olmadı senide şikayet ederim ceza yersin sjsjsjs

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Kardeşim ben ne biliyim 4800 puanlı köyde demirci'nin 5 madenlerin 25 felan olduğunu :D.Peki senin için bu söylediklerim palavra oluyosa. @onmylove ile dc de konuştum zamanında adamın canını sıkmışsınız ondan savaş açtım.İyi oyunlar.

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Açabilirsin zaten bu savaş oyunu zevkide burada kimse neden savaştın niye saldırdın diyemez kimseye .)
Ama sen gelip dersen bana özel mesajlaşmadan samimi konuşmadan oyuncu şikayet etmissin derlerki adama hani nerde varsa öyle bir karakter eksikliği şuan hesabı siler giderim sözümünde arkasında dururum lafımında peki sayın palavra bey sen sözünün iltamının arkasında durabilecek kadar varmısın bu böyle olmuştur şükür ailemiz bize iftira atmamayı öğretti attığın lafın arkasında durmayıda öğretti peki varmı sende böyle bir öğretilmiş bilgi ?

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Hesaba giremiyoz ki kapatılmış :D Çocuk en son senle konuştu sonrada ban yedi özel mesajlaşma olmasa bile profilinde ki yazıyı şikayet etmişsindir :D Ben browser bi oyunda sana saldırıyom sen ailenden aldığın terbiyeyi söylüyon.Şimdi ne alaka yani ?

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Kimin profli çocuk kim .)
Şimdide profil şikayet etmissindiremi döndü olay sjsjsjs sjsjs birazdanda oyun moderatörü olup ben banlamış mı olacağım .)
Hatta ilerler pre ilede akedemi basmış olurum sen bastırmamış olursun .)Başka ne palavramız var palavra üstadı,bana akedemi kurdirmicak büyük gamer ? Hadi diyorum lafının arkasında dur ahanda iddam bu de destek sisteminden bildirimler silinmiyor diye biliyorum.Ama onuda sildirriim demi palavraların şahı .)

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Ordu döner keser kesilir güzel asker basmıssın ona laf eden yok palavraların şahı mesele birazcık palavracılığa döndü seninkisi eminisin 40dk olduğuna 40 saat de olabilir malum palavra güvenemedim sana .)
He ana bina falan vurda bi işe yarasın palavraların şahı 5 demirci inmesi pek etkilemiyor olmadı kışla ahır mahır vur bak onlarda asker üretimi keser ama gizli depomu elleme malum tarla oldum lazım olucak .)

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Olur ana binada yıkarız :D Peki kardeşim senin dediğin gibi olsun siz şikayet etmemiş olun hesabın ID'si IperseusI dır. @Strafe veya diğer moderatörlerin şikayet edilen hesabı,kimin şikayet ettiğine dair bi açıklama yapma hakları varmı bilmiyorum ama onlara soralım madem :D

Haa sen veya siz yapmadıysanız bile onmylove'nin canını sıkmışsınız zamanında.Kendisinin benden böyle isteği olmadı,olmazda ama sevdiğim bi insan onun için saldıracam.Bu da 2. sebebim

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Olur ana binada yıkarız :D Peki kardeşim senin dediğin gibi olsun siz şikayet etmemiş olun hesabın ID'si IperseusI dır. @Strafe veya diğer moderatörlerin şikayet edilen hesabı,kimin şikayet ettiğine dair bi açıklama yapma hakları varmı bilmiyorum ama onlara soralım madem :D

Haa sen veya siz yapmadıysanız bile onmylove'nin canını sıkmışsınız zamanında.Kendisinin benden böyle isteği olmadı,olmazda ama sevdiğim bi insan onun için saldıracam.Bu da 2. sebebim
Sana saldırma diyen yok niye saldrıdın diyende yok sonua kadarda saldırman benim için keyif ki zevk gelsin kessemde kesilsemde ...
Ama gelipte sen bana dersen yok şikayet etmissin vsvsvs sallarsan palavra şimdide modum vs dersen bütün destek bildirimini muhattabın olduğu bir oyuncuya atabilirim veya çok istiyorsan wpden özelden sanada atabilirim gelip burada hatanı anlayıp yapman gerekni yapıcaksan .)
He bide pazarımıda ellemessen sevinirim preyle maden açılmasını bekliyorumda pre kasıcam.(

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Peki kardeşim yapmadım diyosan yapmamışsındır benim kuruntum kusura bakma.