C11 GÜNCEL HARİTA

'Classic World 11' forumunda 35hellkinq35 tarafından 5 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. 35hellkinq35

35hellkinq35 Okçu

Alınan Beğeniler:
    646

MUCUH - 684 KÖY
    ARGO - 684 KÖY
    PAYTAK - 564 KÖY
    ÇÖP - 432 KÖY
    PARTY - 362 KÖY
    AZAP - 252 KÖY

2. xlxSLayeRxlx

xlxSLayeRxlx Ağır Atlı

Alınan Beğeniler:
    398
    bütün yaylar argonun maşallah :D

3. a Snake Story

a Snake Story Milis

Alınan Beğeniler:
    7
    Gozun goruyor mu

4. xlxSLayeRxlx

xlxSLayeRxlx Ağır Atlı

Alınan Beğeniler:
    398

evet görüyor neden sordun

5. Yhwach*

Yhwach* Okçu

Alınan Beğeniler:
    583
    1500 köy vs 680 koy pek de esit bir savas degilmis

Archiipelago bunu beğendi.
  6. Luciano Leggio

Luciano Leggio Hafif Atlı

Alınan Beğeniler:
    1.209
    Birkaç gözlem yapmak istedim yanlışsa düzeltin :)

Çöp klanını Hucumdan sayıyorum ve bu yüzden party klanını hucum savaşında saf dışı sayıyorum

Hücumun 3 klana sınırı var;Argo,Paytak,Azap

Paytak sınırıyla başlamak istiyorum,şimdi 2 sınırı var paytak ve hucumun 1 tanesi iki klanının merkezine doğru diğer klanların olmadığı bölüm bu bölgedeki köy sayısı seyrekliğinden dolayı def koymaya bile fazla gerek olmadığını düşünüyorum çünkü iki klanda bu bölgeye op çıkaramaz oyuncuların köylerinin uzaklığından dolayı,çıkarsa da 1 köy bile tutabileceğini zannetmiyorum.İkinci sınır olan Argo ve Azapla ortak sınırları var ama burada da Paytak klanının köyleri çok seyrek yani rahatça deflenip tutulabilir köyler ki ellerinde def bile artar her ne kadar savaşın yükünü sırtlanacak klan Paytak gibi görünse de öyle birşey olmayacak :)

Azap ve Argo sınırına gelelim Azap klanı köylerini Argo klanına bırakıyor sebepleri ise gayet aşikar klan olarak köy sayılarının azlığı ellerindeki defleri kısıtlıyor ve oraya gerekli defi koyamayacakları anlamına geliyor ve bunu Argo klanına söylediklerinde zevkle o köyleri biz alırız dediğini düşünüyorum Argonun,ellerindeki defleri oraya yığacaklar kamileri vs. de duruyor ve bu sınıra yerleşen Argo oyuncularının köyleri ise aşırı miktarda dolu olacak bu da Hucumun bu bölgede ilerleme kaydetmesini imkansız hale getiriyor neden diye soranlar olabilir sebebide şöyle Hucum klanı bu öbeğe herhangi bir op çıkarırsa eğer Azap klanı afk bile kalsa hesapları salıp gitseler bile Argo buradaki tüm köyleri peşleyecek hani yapacakları en zor şey gece uykularından uyanıp köy peşlemek olacak.

Savaşa Hucum gözüyle bakınca farkettim ki bu savaş gerçekten zor kendileri için,sınırlarını destekleyecek yeterli defleri olsa bile 3 klanın birleşimi nükleer bir güç yaratıyor o bölgeyi deşmeye yetecek kadar.Yani birde classic world olduğunu hesaba katarsak Hucum oyuncularının neredeyse hiç uyku uyumamaları lazım çünkü şahsen o sınırda Argolu bir oyuncu olarak oynuyor olsam 20-25 er k def dizili köyümde elimde çayla beraber Dota oynardım öldüğümdeyse alt tab çekip sınırdaki köylere casus atardım,casus raporlarını bekler gece 4-5 gibi boş gördüğüme misleri sallayıp uyurdum.

Her ne kadar görünürde kazanacak taraf belli de olsa ben Hucumun bu worldü bırakmayacağını düşünüyorum,savaşta geriye düşecekler ve onların geriye düşmesinin diplomasileri değiştireceği kanaatindeyim.

Taraflara başarılar dilerim :)

Baş ağrıtmadan kendi tahminlerimi yazmaya çalıştım iyi oyunlar dilerim herkese :)

7. *Sakaryale54

*Sakaryale54 Baltacı

Alınan Beğeniler:
    271
    Sen niye argolu bir oyuncu olarak fikir sunuyorsun kardeşim böyle şeyler söyleme de yatıp uyusun insanlar biraz :D

Luciano Leggio bunu beğendi.
  8. yandan atmıs

yandan atmıs Casus

Alınan Beğeniler:
    380
    Sopa istiyor o, sonra abi tatlı ısmarla der görürüm onu :)

Luciano Leggio ve *Sakaryale54 bunu beğendi.
  9. kralemre96*

kralemre96* Baltacı

Alınan Beğeniler:
    141
    hucum duraklaması Argoya yaradı
    Argo alıp başını götürürse bu sefer oklar Argoya dönebilir :)

10. KAYILAR

KAYILAR Kılıç Ustası

Alınan Beğeniler:
    95
    Vay Arkadas ya Bu nasil bi zihniyet kardesim Yok Cöp Hucumun alt klani yok onlarin klani yok su klani yok bu klani Arkadasim Zorunuza giden Ne "Mayis" baskan w basinda soylemis alt klan pakt aile v.b. olmayacak die Eeee gorunurde oyle birsey de yok Diplomaside S.A. yapilmasi nie birilerinin bu kadar zoruna gidiyor anlamiyorum.
    Hayir kimse;
    Paytak Party isbirliginden bahsetmiyor,
    Kimse Argo Paytak SA sindan bahsetmiyor HUCUM a yonelik
    Kimse Azapin Argoya Peskes cektigi koylerden bahsetmior
    Kimse 3 klanin Hucuma Karsi Anlasma yapmasindan bahsetmior Party nin zamani geldiginde peskes cekecegi koylerdende bahsedilmiyecek zaten
    Gel Gelelim Çöp ile Hucumun SA si goze batiyo Daha dogrusu bahsedilio ama bunlar onlara gore normal Ama Çöp ile Hucumun SA si anormal Dimi...
    Ya AYIPTIR, GUNAHTIR, EL INSAH edin be kardesim bu kadarda yargici tarafli olmayin Cok guzel yorumlar var cok guzel gozlemleriniz varda Hayir Elbet Final savasi zamanida gelir Acaba o zaman bu felaket tellali kesilen guzel kardeslerim yine burada olacakmi acaba,
    Ya Dıplomasi nedir Nasil yapilir bunu ogrenin, Yada Bilmediginiz Seyde Cirkefe Yatmayin.

Archiipelago, atillahkn63 ve canigire bunu beğendi.
  11. Range Rover

Range Rover Baltacı

Alınan Beğeniler:
    235

12. xlxSLayeRxlx

xlxSLayeRxlx Ağır Atlı

Alınan Beğeniler:
    398
    parti yok artık anti var belkide anti ile diplomasi yapacaz :D

13. canigire

canigire Baltacı

Alınan Beğeniler:
    282
    Bayram artık parti yapamıyo demek :p

14. Range Rover

Range Rover Baltacı

Alınan Beğeniler:
    235

Yaşlandı Geç Köşene otur ihtiyarlıgın tadını cıkar dedık

canigire bunu beğendi.
  15. KAYILAR

KAYILAR Kılıç Ustası

Alınan Beğeniler:
    95
    RIBAT ile Sen kendini bir tutuyosan Ne diyim Allahtan kork be Kardesim :) Ramo Sende Bayrama takilacagina foruma girdigin kadar oyuna girsen bide :D

16. xlxSLayeRxlx

xlxSLayeRxlx Ağır Atlı

Alınan Beğeniler:
    398
    bayram kankam hesabı istesin veririm bu savaşı kazanamayacaksınzı olum bayramın casusuyum ben

17. KAYILAR

KAYILAR Kılıç Ustası

Alınan Beğeniler:
    95
    Onu bilioz kanka zaten Senin canin sagolsun savas dedigin ne dirki 3 5 hafif bir kac mis deilmi sizden onemlimi :D

xlxSLayeRxlx bunu beğendi.
  18. seztek

seztek Kılıç Ustası

Alınan Beğeniler:
    133
    Eğer biz köyleri peşkeş çekersek o zaman atıp tutarsın hakkımızda ,yapmadığımız şey üzerinden iftira atmak köşeye sıkışmaktır.Korkma titre.

19. KAYILAR

KAYILAR Kılıç Ustası

Alınan Beğeniler:
    95
    Aslan parcasi yaziyi iyi okursan iftira atmadigimi anlarsin Burda soylenen sahislara veya genel klanlara birsey deildir. Bazi Sahsiyetlerin Çöp ile Mucuh arasindaki SA yi cekememeleri ve bunu her gordukleri forum basliginda dile getirmeleridir. Heh anlamadiysan bi daha oku anlamadinmi bi daha okumayi dene anlayana kadar o zaman pekisir kafanda birseyler, Cunki anlamayip hirsla sirf karsilik vermek icin birseyler yazacaginiz icin Eee sonucta yarasi olan gocunur peskes cekilmediyse nie ustune aliniyorsun ki ?? BOSVER Takma :)

20. seztek

seztek Kılıç Ustası

Alınan Beğeniler:
    133
    Hem bizim adımızı vererek iftira atıyorsun peşkeş çekecekler falan diye sonra da yaran mı varda üstüne alınıyorsun diyorsun.Kardeşim bu ithamda bulunan sensin hemde bizim adımızı kullanarak nasıl üstümüze alınmayalım şaka mısın?

ANTİ kimseye peşkeş çekmez dimdik ayakta duruyor siz kendi halinize bakın