C10 Ne Zaman Açılacak?

DeletedUser64699

Ziyaretçi
Olum sende polis adamsın, ne olacağı belli mi olur :) ne olur ne olmaz diye dedim işte bende zaten
Kısmet diyelim

Haktan karıştırma ortalığı:) yunus nereye geliyor, gelse yamacımızdan ayrılmaz o zaten, onun dönmesi çok zor oyuna.
Keza ata da öyle:)

abi bizim atayla son konuşmamız bu şekildeydi, hatta yunus gelmez ise farklı isimle bir klan kurma düşüncemiz vardı da onu belirtmedim, ata'nın oynayası var belli etmiyor sadece :p

bolubjk*

Ağır Atlı
Aynen Ata nın hayali ve isteği var, uygun zaman olursa bizde buna gerekli desteği vereceğiz zaten sonuna dek:)
Ama tahminim c10 olmaz o, yinede açılış zamanı tabi çok şeyi değiştirir belli mi olur

Olum sende polis adamsın, ne olacağı belli mi olur :) ne olur ne olmaz diye dedim işte bende zaten
Kısmet diyelim

Haktan karıştırma ortalığı:) yunus nereye geliyor, gelse yamacımızdan ayrılmaz o zaten, onun dönmesi çok zor oyuna.
Keza ata da öyle:)

abi ataman çıkmış evlenmişsin askerlik yok okul yok şuan en garanti konuşacak kişi sensin :D
benime evlilik var atama olacak mı bilmiyorum
yüksek lisansa başlayacam nasipse ben ona rağmen net birşeyler diyebiliyorum :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
abi ataman çıkmış evlenmişsin askerlik yok okul yok şuan en garanti konuşacak kişi sensin :D
benime evlilik var atama olacak mı bilmiyorum
yüksek lisansa başlayacam nasipse ben ona rağmen net birşeyler diyebiliyorum :D
Fikret orman gibi olsana haftaya netleşir de az hep netiz falan :D

Black Swan.

Markiz
C10 ne zaman nasipse o zaman açılır
C10 bekleyince açılmaz umudunu kesersen açılır.
C10 pembe kar yağınca açılır.
C10 leyleği havada görünce açılır.
C10 yakında açılır ama.
C10 15 gün, bilemedin 1 ay, hiç olmadı 2 aya kesin açılır.

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Açmazsa şaşırmam c9 un başlarında baya bıkmıştı :))

bolubjk*

Ağır Atlı
Mayıs oyunun gelişmesi için uğraşan bir yöneticidir, c10 şuanda planlandığı gibi bir katılım olursa kendisi de bu dünyayı takip etmek isteyecektir ve c10 için bizleri çok çok bekletmeyecektir:) inancımız tam bu görüşe :)

DiOny SoS

Hafif Atlı
Mayıs oyunun gelişmesi için uğraşan bir yöneticidir, c10 şuanda planlandığı gibi bir katılım olursa kendisi de bu dünyayı takip etmek isteyecektir ve c10 için bizleri çok çok bekletmeyecektir:) inancımız tam bu görüşe :)

Bence bekletsin abi beklemezse sen bir dahaki klasiği bekliceksin gibi :D