C10 KLAN YÖNETİCİLERİ ARASI KURALLAR KOYSUNLAR

JrFly

Dük
Klana 1 kez giriş mantıklı (atım yapılabilsin ama burağı klanımdan atıcam), klan dışı destekte olmazsa kimse kimse ile müttefik olmaz zaten :D

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Yani aşiret topluyor ediyor diyoruz ama açılınca da giriyoruz bizde de biraz puştluk var

Biraz farklılık lazım yani mesela @jrfly ile ben girip 50 kişilik bi klan toplamalıyız. 4 tane 300 kişilik klan olunca her şey iki alo aloya bakıyor maalesef. 8 10 klan falan olacak ki o zaman tadı çıkacak. Bilsem c10 a 60 kişiyle gircem,kimseyle girmem tek başımıza klan kurar eğlenir o aşiret klanları parmağımda oynatırım :D

Classic dünyalar kapatmak için değil savaşmak için olmalı zaten,profilde kapattı ödülü olmaması da bunun belirtesi. Normal dünyalarda kapatmak için 40 takla atanlarla dolu etraf. Bari classicte kafa dağıtalım. Şimdi tutup da mustafaya 200 kişi toplama diyemezsin,herkes kalabalık girmek ister onun yerine insanların ''burası classic,kendim giriyim biraz pasımızı atalım'' düşüncesini vermek lazım.

O yüzden az klan limiti (50 60 kişi toplayabilen birisi kendini yetersiz hissetmeyip büyük klana girmesin klanını kursun diye) ,tek klanın %70 %80 köy toplayarak worldu kapatması (böylece set klanları,world sonuna birlikte kalırız ikimiz kapatmış deriz kandırmacasını yemez) ve klan geçişinin kapanması lazım. İnsanların taraf değiştirmek gibi bi zaafı var bunu oyun eliyle engellersek mecburen oynamak zorunda olurlar. @youwın hocamın dediği gibi az kişi ve %70 hakimiyet olursa o zaman dünyayı kapatmak zorlaşacak ama zaten bi yerden sonra ekipler sıkılır bırakır,onu kapatacak klan düşünsün bizim derdimiz savaşmak,eğlenmekse gerçekten tek çare bu. Yoksa şimdi mustafa tamam çok kişi toplamıcam dese ve toplamasa başkası girecek o toplayacak. Oyunu klan yöneticileri değil, Klanlar Adminleri ayarlar

JrFly

Dük
Girecek klan yöneticileri aslında bunu yapıp başarabilirler. Fırıldaklara müsama göstermezler ise..

DeletedUser6436

Ziyaretçi
Açılan dünyanın ilk bir haftası klan kurulmaya izin verilsin, daha sonra klan kurmak ve klandan çıkmak yasak olsun klan limitini de 100 yapsınlar, klan dışı destek de yasak olsun. Adresi veriyorum yarım saate siparişim gelsin.

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Çok da yetkili olmasın sonra tek adamlık falan yapar, Babıali baskını part 2 yaşatırız :p

DeletedUser66489

Ziyaretçi
Açılan dünyanın ilk bir haftası klan kurulmaya izin verilsin, daha sonra klan kurmak ve klandan çıkmak yasak olsun klan limitini de 100 yapsınlar, klan dışı destek de yasak olsun. Adresi veriyorum yarım saate siparişim gelsin.

klan dışı destek açık olmazsa kimse gelmez :D

**GÖLGE**

Mızrakçı
Bence all star gibi bişey yapılmalı eski klanlar gibi bütün klanlar anlaşıp tabi modların da desteğiyle özel bir dünya kazanan klana özel bir ünvan `tabi klan üye sayısı az olmalı yoksa c9 gibi olur :)' 1 2 ay önceden duyurular yapılısa bence herkes gelir

Oyunda herkesin istediği bence budur eski klanlar :) bütün sağlam klanlar 1 dünyada harita eskisi gibi büyük sadece 4 kıtadan ibaret değil :) yok mu işe el atabilecek bi lider :DD

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Var All-Star'da kaptanlar Lebron ile Curry olacak.

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Açıkcası 10 kişilik klan klan dışı destek kapalı klanlar kilitlenmiş dünya bile aşiret klanlarını Veya karşılıklı diplomasileri önlemedi yine dünya birine hediye edildi benim pek umudum kalmadı insanlar oyun olduğu gwrçeğinden baya uzak çünkü dünyayı en rhat gelişene en çok oyuncuyu bünywsine alana direk hibe ediyolar :))

DeletedUser53074

Ziyaretçi
arkadaşlar bu iş adminlere kalırsa onlar kolay kolay engelleyemez. yukarda arkadaşın dediği gibi 10 kişilik klan limiti kondu, klanlar kitlendi vs vs yine fayda etmedi. burda tepkiyi göstermesi gerekenler klan yöneticileri

aliklo

Okçu
Arkadaşlar Her Dünya Sonu Ve Her Dünya Başı Gereksiz Konuşmalar,Burda Sürekli Tavsiye de Bulunan Arkadaşlar Genellikle Klan Kurup Klan Yöneten Oyuncular Normal Dünyalar İçin Premium Klasik Dünyalar İçin de Dünya Kapama Hevesi Herşeyin Önüne Geçiyor Ve Bunu Engellemek Gittikçe Zorlaşıyor,Klasik Veya Normal Dünya Da Hangi Klan Kısa Yoldan Dünyayı Kaparız Diye Dünya Başlamadan Diplomasi Yapmaya Başlamıyor 1 Tane Örnek Verir Misiniz