C10 HARİTA GÜNCEL

• Konuyu başlatan DeletedUser31319
  • Başlangıç tarihi

MTK 136

Casus
Çok yazı gördüm bu kadar mantıksızını pek az gördüm , sen bunları yapmadılar mı sanıyorsun klan isimleri farketmeksizin birbirine yakın olanlar bu söylediklerinin hepsini yaptı yapmadığını nerden çıkardın. Gölgeye op yaparken diğer klanlar pusulaya kami opu yaptı , birbirine yakın olan oyuncular klan ismi farketmeden kilit yada düşen köyün arkasına mis atıldı yani senin ortaya koyduğun herşeyi zaten yaptılar sen herhalde klan isimleri farklı diye birbirleriyle alakasız şekilde oyun oynudılar diye düşünüyorsun ama öyle bir durum yok , hiç bişiyin içinde değilsin kimin ne yaptığını bilmiyorsun burda yazmak için yazıyorsun , şuan orda savaştığımız klandakiler bile senin yazılarında bu ne anlatıyor diyordur ciddi anlamda mantıksız elle tutulamayacak şeyler söylüyorsun birde bana ciddi olmadığını düşünmüştüm gibi bişi demişsin , komik olmuş , o yüzden artık bu konuda cok yazmaya gerek yok sen baya baya saçmalıyorsun , hala gelmiş bu tarz hesaplar 1.5 aylık süreci rahat atlatıyor diyorsun kardeşim sen anlamak mı istemiyorsun kuzey batıda dost yada düşmandaki hiç bir hesap rahat büyüme şansı yoktu herkes iç içe ve savaş halindeydi heran köyler kaybedilebilirdi daha öncede dediğim gibi olayın içinde olmayınca mantıksız şeyler söylüyorsun bu yüzden burada yazması kolay diyorum , o zaman sana söyleyebilceğim imkanın varsa cellat klanından hesap alabiliyorsan al rahat gelişen bir hesap olsun , neler yapabilirsin görmüş oluruz :)
Peki tamam haklisin ben hataliydim pusula zibilyon tane dusmanini az sayida yigidiyle cok dezavantajli bir durumda parcalayarak worldu kapadilar klanlardaki en guclu klan sanirim pusula olmali umarim gelecekte pusulanin normal oyuncularinin yarisi seviyesine ulasabilirim buyuk bir gurur kaynagi olurdu benim icin.

myw**

Dük
Peki tamam haklisin ben hataliydim pusula zibilyon tane dusmanini az sayida yigidiyle cok dezavantajli bir durumda parcalayarak worldu kapadilar klanlardaki en guclu klan sanirim pusula olmali umarim gelecekte pusulanin normal oyuncularinin yarisi seviyesine ulasabilirim buyuk bir gurur kaynagi olurdu benim icin.

Ben sadece senin mantıksız teorilerine cevap verdim , şuan bu yazdıkların senin hayal gücünün eseri kimse böyle bir şey iddiaa etmedi kendin pişir kendin ye yapmışsın . Senin zaten niyetin belliydi bu yazında da bunu dışa vurmuş oldu konu kapandı kolay gelsin

MTK 136

Casus
Ben sadece senin mantıksız teorilerine cevap verdim , şuan bu yazdıkların senin hayal gücünün eseri kimse böyle bir şey iddiaa etmedi kendin pişir kendin ye yapmışsın . Senin zaten niyetin belliydi bu yazında da bunu dışa vurmuş oldu konu kapandı kolay gelsin
Hepi topu pusula avantajliydi yazdim demedigin kalmadi simdide dezavantajli yaziyorum iste duymak istediginiz yada duymayi beklediginiz gibi daha ne yapayim :D pek elestiri kaldiramiyorsunuz heralde hadi kolay gelsin son mesajimdi buraya yazdigim cunku vericegin olasi cevaplar ile donguye giricez hic gerek yok buna yeterince mesgul edildi forum :)

DeletedUser67591

Ziyaretçi
nick tanıdık gelmiyor hangi dünyada dürtmüştü pusula seni yaranın kaynağını merak ettim

MTK 136

Casus
nick tanıdık gelmiyor hangi dünyada dürtmüştü pusula seni yaranın kaynağını merak ettim
Pusula ile ilk defa bu world karsilastim cok eskiden oynardim w35 de geri dondum eskilerden bisey hatirlamam 35den sonrada pusula yoktu diye biliyorum yanlissam duzeltin ama pusula icinde 35den beri girdigim worldlerde tanistigim arkadaslarim veya abilerim var şu her sizi eleştirene kesin buna bisey yapmisiz tarzi acizce soylemlerden kurtulun artik sadece fikrimizi belirttik kabul edersiniz yada etmessiniz iyi veya kotu dogru veya yanlis ama benim dusunduklerim..

UcanZi

Kılıç Ustası
Peki bir adet klavye ve forum hesabı olan herkesin bilip bilmeden “eleştiri” çatısı altında bik bik konuşmasını neye dayandırıyorsun. Ben bunu şuna çok benzetiyorum mesala,günümüz spor programları gibi futboldan,basketboldan anlamaz ne bileyim geçip bir kulüpte t.direktörlük ya da bilumum spor dallarında bir başarısı yoktur ama gel gör ki çıkıp müsabakadan sonra öyle bir konuşur ki ağa bu ne biliyor da ne yorum yapıyor dersin.
Şuraya gelecem yorum yapabilirsiniz,eleştiride en tabi hakkınız lakin şu oyuna giripte bir klan kurucusu yöneticisi ne bileyim elle tutulur bir oyuncu olamayıpta onu da geçtim yorum yaptığı dünya hakkında en ufak bir fikri olmadan sadece sıralamaya bakıp Pusula şu kadar klanla gelmiş ehe ehe edalarıyla eleştirmeye kalkarsan aha böyle şak diye orda dur işaretiyle karşılaşırsın.
Ondan sonra eleştiride mi yapamayacaz moduna girmeyeceksin.

MTK 136

Casus
Ya madem hicbiseyden anlamayan bir teknikdirektorum.kanali cevir gitsin evinde oturmus kendi tuttugu takimi elestiren sirf kendi takimini elestiriyor diye laf edenler var sevmeyenler var olay uzatilip baska yonlere cekilmese tek mesajda gecmiste kalicak sayfalarca uzamicak,gundemde kalmiycak.Yorumu begenmiyen kanali degistirebilir empoze etmek gibi bir derdim yok sonucta

DeletedUser67591

Ziyaretçi
Ya madem hicbiseyden anlamayan bir teknikdirektorum.kanali cevir gitsin evinde oturmus kendi tuttugu takimi elestiren sirf kendi takimini elestiriyor diye laf edenler var sevmeyenler var olay uzatilip baska yonlere cekilmese tek mesajda gecmiste kalicak sayfalarca uzamicak,gundemde kalmiycak.Yorumu begenmiyen kanali degistirebilir empoze etmek gibi bir derdim yok sonucta

Akşamları sıkılınca bazen beyaz futbol açıp izliyorum gülmek için. Forumda da sıkıldığım zamanlar oluyor bazen...

DeletedUser67798

Ziyaretçi

Bayılaysın boş konuşmaya