CİN

DeletedUser49135

Ziyaretçi
apo abi yok yakup abi yok ben yokum cin i kim kurdu yav sjsksksskslsnsjslls

basarilar :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
siz olsanız daha iyi olurdu tabi orası ayrı :) 26 da siz ayrıldıktan sonra karizma çizilmedi bur da da çizilmez sanırım ama klanın ismi değişecektir tahminim :)

karizma çizilmedide annrım karizma kimlerin sayesınde çizilmedi onuda belirtte verilen emeklere saygı duyulmasınıda bileleim bazı şeylre anında sahiplenmeyin hakkını ver.. haksızmıuyım bakiyorumda forumda SENDNE BAŞKA FARKLI BİR HAVA YARATAN YOK yani 26 da hucumun emeğini es geçmek emeğere saygısızlık olarak görüyorum valla

Brskr-RTV

Hafif Atlı
karizma çizilmedide annrım karizma kimlerin sayesınde çizilmedi onuda belirtte verilen emeklere saygı duyulmasınıda bileleim bazı şeylre anında sahiplenmeyin hakkını ver.. haksızmıuyım bakiyorumda forumda SENDNE BAŞKA FARKLI BİR HAVA YARATAN YOK yani 26 da hucumun emeğini es geçmek emeğere saygısızlık olarak görüyorum valla

abi öyle birşey söylemedim ki :) kimsenin emeğine saygısızlık yaparmıyız. 26 yı bizde oynamıyoruz. farklı bir hava felan yaratma gibi bir düşüncem yok olmadı da :)

Özgür kimse sizin emeğinize bir şey demiyor ve diyemezde valla çok asabi gördüm seni:)

Bırak arkadaşımız 3 aylık savaşın ve kazanmanın mutlulugunu yaşasın haksızda sayılmaz.

DeletedUser49135

Ziyaretçi
özgur abi du son yazdiklarini google translate den ceviremedim beni arasana bi ara :D