Burada Dursun

• Konuyu başlatan DeletedUser61632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Bir pasifi unutmuş tamamlamak istedim ulti pasifi: İmla hatası=Ulti etkinleştirilmesi ile birlikte yüzlerce devrik cümle kurabilir. Örnek Pokemon Saydek

LaFleur01

Baltacı
pek forum insanı degilimdir aslında... sadece dönen muhabbeti duyup yorum yapma ihtiyacı duydum.. bakın arkadaşlar diplomasi işim degil cokta sevmem acıkcası.. poseidon dedigimiz arkadaşın nasıl bir oyuncu oldugu gecmişinde görülecek birşey.. stalkera şizofrene sorulacak bir soru bu.. 5bin saldırı alıp köy vermeyip üstüne köyler alan bir arkadaş.. üc gün işe gitmeyip geceli gündüzlü bilgisayar başında duran tek tek mis arası atan tek tek köy savunan birisi.. saldırı konusunda bu dünyada geri kalması tamamen kişisel sebeplerden kaynaklı.. onun dışında ben daha iyisini yaparım diyen arkadaşa söylüyorum buyrun op yapın sonucu kendiniz test edin.. casus dahi atmadıgınız bir adamla ilgili barbar toplamış klanındakileri toplamış diyip duruyorsunuz aynısını hepimiz yapıyoruz.. bırakan oyuncunuzu toplamayıp buyursunlar troldekiler alsınlar diye mi bırakıyorsunuz siz ben hic öyle bir olaya şahit olmadım... bizde toplayan birinin derdinin size düşmesi ilginc cünkü sizde toplayan birinin derdi bize düşmüyor... bu bir oyun seversin sevmezsin sorun degil ama kücük düşürme hakaret etme bunlar insanın karakterine yakışmıcak şeylerdir.. kalitesiz basit bir oyuncu oynamayı bilmiyor diyorsanız opu ona yaparsınız toplarsınız o zaman zaten aldıgınız köylerle konuşma geregi bile duymadan söylemek istediginiz söylemiş olursunuz onun dışında saldırmadıgınız dogru düzgün köyünü bile almadıgınız bir insana bunları söylemek gercekten ayıp.. lütfen bunun oyun oldugunu kaybetmeden oynayın.. şamata gırgır sohbet bunlar forumun amacı diger kısmı insanın kendini kücültüyor başkasını degil.. hepinize iyi oyunlar dilerim...

3 gün işe gitmedimi? oyun için ??? kusura bakma 3 gün işe gitmedi yazısını okuduktan sonra okumayı bıraktım Allah hepinizin yardımcısı olsun umarım iyileşirsiniz iyi günler.