Bu oyun hiç değişmeyecek :D

DeletedUser69737

Ziyaretçi
Ben tesadüfen gece saat 4 te uyandım oyuna bakiyim dedim 35 dk dibindeki adam musallat olmuş bana askeri kaçırdım kilit attım misini kestim. O misini kestirince arkadaşı girdi devreye onada kilit attım kestim. Bu arada ilk mis kestigimde alt üst klanlardaydik klandan atilmadim

Sonra benimle aynı duruma düşen 1 kişi daha vardı ona 4 mis atmışlar mis arası girdim birde o şekilde kestim mis bunlar kudurdu 5 gün dayandım en sonunda 4 ordu ile 4 mis geldi mis arasida ise yaramadi. Tek başıma anca bu kadar dayanabildim

DeletedUser69737

Ziyaretçi
Bu arada ben Mustafa EROL bizde oynuyorduk eskiden bu oyunu

Kimseye acemi demedim.

En büyük Acemi benim

Ortalama Biri

Misyoner
fark ettim bizden geçti bu oyun ya herkes maşşağa alıyor bizim gibi eskileri :D bunlara excelden ve misyoner nedir diye sorsam ıh diyip kalırlar :D eskidik biz kabul edelim :D
Antika diye müzeye kaldıracaklar yakında :D

Bu arada ben Mustafa EROL bizde oynuyorduk eskiden bu oyunu

Kimseye acemi demedim.

En büyük Acemi benim
Takılıyordum ya =)

sonuçta senide paketlemişler galiba : ))
hahsdhah :D İçin rahatlamış gibi söyledin :p

DeletedUser69737

Ziyaretçi
Bir klana karşı verebileceğin mücadele en fazla 4 5 gün

DeletedUser69737

Ziyaretçi
Orada dur işte ben 2 haftadan fazla durdum :D hatta o klan dünyadan silinmeden önce yıkılıp gitti :D

4 ordu ile 4 mis geldi mis arası girdim çerezgibi kesildi askerler arkamda duracak bir klan bulsam tek başıma yıkardım o klanı :D destek atacak kimseyi bulamadım. verdiğim mücadeleyi görüp hesap teklif edenler oldu :D:D:D:D

bütün yönetimi yaptıklarını oyunca ifşa ettim :D

DeletedUser58288

Ziyaretçi
Olur öyle ufak vakalar, dert etmemek gerek. Kimisini mesajla haber verip çıkartıyor yönetim, kimisini gece topluyor. Gece toplananlardansaniz yüzünüz gülsün zaten. Tecrübenizden yapılıyordur. Ben oyuna desteği olmayan herkesin toplanması taraftarıyım, boş kalabalık olunca eğlencesi kaçıyor. He emeğiniz var, ona saygım büyük. Ama daha fazla emek veren kapatırsa dünyayı ne güzel oluyor :) Beni "sen pasifsin" diye toplasalar şaşırmam. Takılıyorum kendi çapımda 54'de