Bu oyun hiç değişmeyecek :D

DeletedUser2733

Ziyaretçi
.reg klanında bir kac arkadas vardı onlar için ordaydım...e onlar gitti baska klana gecti sen neden kaldınki
senın arkadasların satıs yapmıs kurunun yanında yasda yanar dogru arkadas secmek lazım

DeletedUser65860

Ziyaretçi
Sen aklının yetmediği konulara cevap vermeyi huy edinmişsin bu kötü bir şey dikkat et kendine . Burada anlatmak istediğim olay çok farklı sizler farklı konuşuyorsunuz. Ben req klan yöneticisine bunlar bunlar benim arkadaşım böyle bir durum olmuş bunu en az zararla çözelim diye konuşuyorum ve hala klandan bilerek isteyerek ayrılmıyorum bu kişiler gecesinde misleyip köyü alıyorlar. Benim hangi klanda oynadığım oynacağımı bilemezsin o sizin büyük diye bahsedeceğiniz tüm klanlarda oynadım burada oynama sebebim bir kaç kişi idi onlarda req klanındaydılar sonrası karışık. :) Bizim için bu oyun biteli yıllar oluyor sadece eğlencesine giriyoruz. Ha Güveni Özverisi Tecrübesi olanı speede bekleriz ;)
ben hiç bir klana büyük demiyorum sabit kadroları olan klanlar çoğu hhiç birinde de oynamayı sevmiyorum buralarda da beni az çok tanıyan muhabbetimin geçtiği insanlar var oyunu bitireli yıllar olmuş ama hala amatörce işlerin için başlık açıp laga luga yapıyorsun sonra da millete artistlik yapıyorsun çok biliyorsan buraya yazarak ne ağlıyorsun ya da milleti kötülüyorsun git hesabını oyun içinde gör o_O ya da okuduklarını hazmetmeyi öğren ;)

aizen*

Yasaklı
Önce aynı klan oyuncusunu casusla :D

Baktın saldırı oynyuor vur gece orduyu :D

At misleri al köyünü :D

Bakın ben böyle şeyleri yapmayı beceremiyorum siz nasıl beceriyorsunuz çok merak ediyorum neyse ben bu dünyayı istesem kapatırım zaten sadece satmayı beceremiyorum.:)

Konu
red.png
tunavy48 (tunavy48 köyü) , Mekanın Sahibi (411|496) K44 adlı oyuncuyu fethediyor

Savaş zamanı Ağu 14, 2019 08:11:18:331

Konu Requiem1 klanından çıkarıldın
Gönderildi Ağu 14, 2019 09:55:42
-DECCAL seni Requiem1 klanından çıkardı

Duş önemli alayım sen kanatlarımın altına

JrFly

Dük
ben hiç bir klana büyük demiyorum sabit kadroları olan klanlar çoğu hhiç birinde de oynamayı sevmiyorum buralarda da beni az çok tanıyan muhabbetimin geçtiği insanlar var oyunu bitireli yıllar olmuş ama hala amatörce işlerin için başlık açıp laga luga yapıyorsun sonra da millete artistlik yapıyorsun çok biliyorsan buraya yazarak ne ağlıyorsun ya da milleti kötülüyorsun git hesabını oyun içinde gör o_O ya da okuduklarını hazmetmeyi öğren ;)

Buradaki olay farklı hala algılayamıyorsun ben 50.dünyada sıralamaya oynayacak hesabı banlattım hala burada köy muhabbeti yaptığımı düşünüyorsun :)

@34yns34 biliyorsun ben satış yapmam ama direkt satış yedik :D ekimden sonra bu arkadaşlar hala yaşıyor olursa (sanmıyorum) o zaman baya eğlenirler .)

DeletedUser68158

Ziyaretçi
boş yapma samet herzaman yaptığın hareketleri biraz erken kestirmiş sen yapamadan o yapmış

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Önce aynı klan oyuncusunu casusla :D

Baktın saldırı oynyuor vur gece orduyu :D

At misleri al köyünü :D

Bakın ben böyle şeyleri yapmayı beceremiyorum siz nasıl beceriyorsunuz çok merak ediyorum neyse ben bu dünyayı istesem kapatırım zaten sadece satmayı beceremiyorum.:)

Konu
red.png
tunavy48 (tunavy48 köyü) , Mekanın Sahibi (411|496) K44 adlı oyuncuyu fethediyor

Savaş zamanı Ağu 14, 2019 08:11:18:331

Konu Requiem1 klanından çıkarıldın
Gönderildi Ağu 14, 2019 09:55:42
-DECCAL seni Requiem1 klanından çıkardı
fethedilen köyün ismini clown görünce triggerlanmış olmasınlar :D sjsjs

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Jrfly kardeşim ismin samet miydi efe miydi hatırlayamadım ama seni hatırladığım kadarıyla sessiz sakin kendi halinde biriydin. Seni ki böyle kızdırmışlarsa ortada hakikaten ayıp var demektir :D Ben de sevmem öyle tek kalemde çıkarılmayı damga yemeyi. Benim başıma gelmedi çok şükür. Ben ya reel dostlarımla ya da bu oyunu delikanlı gibi oynayan preye sırtını dayamayan kişilerle oynadığımdan bu tür gereksiz samimiyetsiz davranışlara, sonuçlara maruz kalmadım. Sana da tavsiyem her şeyi yaşadıysan büyük bir amacın yoksa küçük bir grubunla oyna.

Ben de bu oyunda zirveyi gördüm daha da benden iyi oyuncu yok dediğim zamanlar oldu, o zamandan bu zamana kimseyle haşır neşir olmadım kendi mütevazı grubumla (4 kişilik) oyunu oynuyorum ara sıra. Sana da tavsiyem budur. Kafa rahat oh mis :rolleyes:

DeletedUser69737

Ziyaretçi
aynısını w 55 te banada yapmaya çalıştılar bilmedikleri birşey vardı karşılarında gerçekten oyuncu vardı :D 3 kişiye hesap sildirdim toplam 3 tane mis kestim :D:D:D:D:D

acemi oyuncular bana saldırdı :D ordusunu yakalatan misini kestiren hesap sildi :D:D:D:D:D:D

JrFly

Dük
@Tnixe mesajı yeni gördüm sınavlardan dolayı ben zaten birisi girelim demese oynamıyorum oyunu arada foruma gelip takılıyorum o kadar :) bi ara speed atalım sizinle :)

@leonardo ben uyuyordum ya hiç uğraşamam aman ipim kurşağım hesabı :D ama sen uğraşmışsın tebrikler :)