Bu oyun hiç değişmeyecek :D

JrFly

Dük
Önce aynı klan oyuncusunu casusla :D

Baktın saldırı oynyuor vur gece orduyu :D

At misleri al köyünü :D

Bakın ben böyle şeyleri yapmayı beceremiyorum siz nasıl beceriyorsunuz çok merak ediyorum neyse ben bu dünyayı istesem kapatırım zaten sadece satmayı beceremiyorum.:)

Konu
red.png
tunavy48 (tunavy48 köyü) , Mekanın Sahibi (411|496) K44 adlı oyuncuyu fethediyor

Savaş zamanı Ağu 14, 2019 08:11:18:331

Konu Requiem1 klanından çıkarıldın
Gönderildi Ağu 14, 2019 09:55:42
-DECCAL seni Requiem1 klanından çıkardı

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Bak mahmut03 diye birisi vardı ona da aynısını yapmaya çalıştılar adam önce saldırıp 4 misini kesti bunun :D:D.Aynısını oyuna 4 sene ara vermiş ve dünyada pre kasan birisine yapmaya çalıştılar,köyde savunma görüce yapamadılar.Çünkü pre kasan adam, bunlar gibi aktif oyuncuların kesemeyeceği kadar savunma basmış.Haa o pre kasan adamın saldırı ordusuda bunların ki kadar var yani.

JrFly

Dük
Hayır tamam bu oyunda böyle şeyler olabilir ona laf etmiyorum da bari önce klandan atsaydılar :D Her yerde her dünyanın sıralamada ki oyuncularına yalakalık yapan birisinden böyle şeyler beklenir :D

DeletedUser65860

Ziyaretçi
o puana da o asker güldürdü :) böyle şeylerin taraftarı değilim ama düşman alacağına önceden biz alalım da demiş olabiliriler :) saldırı oynayan diye okuyunca şöyle 3-5 k baltacı patlattılar sanıyor insan savunma oynarken bile arkaya kilit atmalık saldırı bu kadar kasıyor çoğu oyuncu :((

JrFly

Dük
o puana da o asker güldürdü :) böyle şeylerin taraftarı değilim ama düşman alacağına önceden biz alalım da demiş olabiliriler :) saldırı oynayan diye okuyunca şöyle 3-5 k baltacı patlattılar sanıyor insan savunma oynarken bile arkaya kilit atmalık saldırı bu kadar kasıyor çoğu oyuncu :((

Bak burada askere laf eden bir sen varsın bunu cahilliğine veriyorum bir daha deme :)

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Valla Kardesim Liberal bi yaklasimla Req klani seni uyardimi Daha onceden bilmiorum Ama Hani butun iyi niyetimle soyluyorum yanlis anlama ama gercekten asker sayisi biraz az sanki Belki bi bilgileri varmi yokmu bilmiyorum dedigim gibi ama ondan almis olabilirler veya Baska bi bityenigi vardir bilemem...
(Hem Req i Savundum Hemde Seni Nasil bi msj oldu lan bu :D )

JrFly

Dük
Valla Kardesim Liberal bi yaklasimla Req klani seni uyardimi Daha onceden bilmiorum Ama Hani butun iyi niyetimle soyluyorum yanlis anlama ama gercekten asker sayisi biraz az sanki Belki bi bilgileri varmi yokmu bilmiyorum dedigim gibi ama ondan almis olabilirler veya Baska bi bityenigi vardir bilemem...
(Hem Req i Savundum Hemde Seni Nasil bi msj oldu lan bu :D )

Patladı askerlerim hemde çok güzel moralsizlik ile :) 3-4 günde anca bu kadar basıldı :D

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Kahrolsun liberalizm zaten adgh sen güvenmediğin klana niye girdinki he hırsızın hiç mi suçu yok dersen var tabide tercübeli adamsın bunları biliyo olman lazım adfhkk

Sen Git UK forumlarinda Boy goster kardesim Buralar artik sarmio seni :) Tecrubelerindeb Ordakilerde faydalansin :D

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Tanımadığınız klanlarda oynamamayı ne zaman öğreneceksiniz acaba. Bu durumları bilhassa tanıdığım insanlar yaşayınca daha çok sinirleniyorum bizim yanımıza niye gelmedi diye

DeletedUser69338

Ziyaretçi
Klana referans ile girdin. Tanımam etmem seni.
Klandasın seni aldıran ekibin referans olanlar farklı klandalar belkide üyeler sohbetten aktif yada aktif olmayanları ekibine haber veriyordun. Senden yana sorun yoktu ama yanındakiler kötü kusura bakma :(

JrFly

Dük
Yahu ben bu oyundaki tüm amaçlarıma ulaştım oyunun zirvesindeyim sizin gittiğiniz yolların tamamından geçtim ama bu yaptıklarınızı bir türlü yapamadım. Oyunun amacı dışına çıkmadım. Ben senin klan yöneticine ne demişim sen kalkmış ne diyorsun (yine casusluk iftirası şaşırtmadı a..) :) Neyse uzun lafın kısası bu oyun hiç değişmeyecek ve sen ve klanın hiç bir zaman oyun sonunu göremeyeceksin. Önce kafa yapısını değiştirmelisiniz.

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Yahu ben bu oyundaki tüm amaçlarıma ulaştım oyunun zirvesindeyim sizin gittiğiniz yolların tamamından geçtim ama bu yaptıklarınızı bir türlü yapamadım. Oyunun amacı dışına çıkmadım. Ben senin klan yöneticine ne demişim sen kalkmış ne diyorsun (yine casusluk iftirası şaşırtmadı a..) :) Neyse uzun lafın kısası bu oyun hiç değişmeyecek ve sen ve klanın hiç bir zaman oyun sonunu göremeyeceksin. Önce kafa yapısını değiştirmelisiniz.

Oyun sonunu göremeyeceğini düşündüğün klanda neden bulunuyordun?