Bu nasıl bi hata????

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Eminbasgan

Milis
Az sonra resimlerini attığım hata yüzünden köyüm gidicek. Mis arası atacağım askerler köye dönmüyor şaka gibi aylardır köyü kas kas kas tam op gecesinde oyun hata versin tüm oyun zevkim sıfırlandı

Eminbasgan

Milis
Temizlemeden de dönmüyor birlikler. Bu gece 2 mis arası atıp bir köye de mis çıkıcaktım. Şu an 3 köyüm var sabaha 4 köyüm olacaktı bu hata yüzünden sabaha 1 köyüm olacak teşekkürler innogames.

Eminbasgan

Milis
Ya saat dörtte köye dönen birlikler bile dönmemiş saat 7 oldu insaf edin ya mahvoldu oyunum. Kaç saattir neredeyse bitti yazıyor bitmedi gitti arkadaş ya

Eminbasgan

Milis
Lan tatil gününde sabahın bu saatinde uyandık yaşadığımız şeye bak gözlerim kan çanağı oldu uykusuzluktan şimdi üstüne sinir stres de bindi yeminle keşke gidip cs başlasaydım geldim salak gibi bu oyuna başladım boşuna emek verdik bir ton

Eminbasgan

Milis
49 dk kaldı mislerin girmesine daha oyun düzelse de yapacak bir şey kalmadı zaten muhtemelen boşuna çırpınıyorum oyun yönetimi bişe yapmicak bu durumla alakalı ama sizden tek ricam bari bu başlığı kaldırmayın da eşe dosta da bir ton açıklamak zorunda kalmim bu sayfanın url sini atim bitsin mesele

DeletedUser71261

Ziyaretçi
Bir tanesi de şurada bi özür dilemiyor.Hiç umurlarında değil. Bu oyunu almayacaktınız. klansavaslari.net olarak kalacaktı.Rezil ettiniz ve etmeye devam ediceksiniz.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Dünya genelinde çeşitli hatalar var.Hepsi en kısa zamanda çözümlenecektir.

Eminbasgan

Milis
Ya hu asıl sorun dünyadaki hatanın çözülmesi değil anlatamıyor muyum acaba. Her oyunda olur bu sorun olur düzeltilir sıkıntı değil. Ama eğer sıkıntı olduysa oyunu dondurun ne bilim bişe yapın ki insanlar mağdur olmasın. Köyüm gidiyor 4 saat köyümün gidişini izliyorum dört saat. Lan köye mis geliyor benim adamlar temizlemeden dönmüyor ama benim köye gelen mis gelmeye devam ediyor. Askerler yağmadan dönmüyor ama mis gelmeye devam ediyor. Ööyle moron gibi izledim misin gelişini. Misten 5 saat önce köyde olması gereken askerler misle beraber köyde varsayıldı adam aha resmini de koyuyorum buraya:

Dört saat boyunca bunun olmasını izledim ve elim kolum bağlı bekledim. Adam da şimdi iyi op attım sanıyor. Onun bana op attığı gün hem köy kaybetmemiş hem de bir köy daha kazanmış olacaktım sabah 6:30 gibi yakınımdaki rakibime mis çıkıp, şimdi hem saldırı ordum hem 4 misim (4mis yağmada olmadığı için köydeydi ve belki köy sadakatte tıkanır diye yakındaki barbara atabildim raporda gözükmüyor) hem ana köyüm gitti. Al oynamaya devam et hadi

Eminbasgan

Milis
Saldırı çıkılıyor, çıkılan saldırılar gitmeye devam ediyor, ama dışardaki birlikler 6 saat boyunca köy kapısında bekliyor ve aynı anda köye girmiş varsayılıryor. 2 aylık emek haşırt diye çöp oldu. Keşke metin2 pvp servera başlasaymışım elin adamının pvp serveri burdaki serverlerdan daha güvenilir

GermanBaby

Baltacı
Paşa klanlarından olduğunu gördüğümde hiçte üzülmediğim olaydır. Çeşitli oyunlarla kolpaya gir çık yapıp destek alıp bölgede temiz oyun oynamayan takım arkadaşlarınız ile bu hataya kapılmanız beni sevindirmiştir. Karma ahahah :cool:

Eminbasgan

Milis
Klan geçmişime bakarsanız bir kez dahi kolpa klanına girmedim (3 kez bana davet atılmasına rağmen), klanda bunu yapanlar olduğu da doğru ancak beni gram bağlamıyor ne yöneticiyim ne de kolpadan kişilerle görüşüyorum iki takılıp eğlenip gidecektim oyundan. Paşa klanına da sırf arada dostluklar olduğu için girdim. Ama ne olursa olsun rakiplerinizi böyle alt etmekten mutlu olduğunuz için nasıl bir oyun tarzınız olduğunu açıklamış oldunuz. Konu siz değilsiniz, çekilebilirsiniz..

GermanBaby

Baltacı
Herhangi bi klanda değilim. Gözlemciyim. Doğal olarak herhangi bi rakibim de yok. Sadece oyunu klan dışı desteklerle oynayan kişileri sevmiyorum türlü oyunlarla :p

Durum
Konu yanıtlara kapalı.