Bu Kadar Ucuz Olamaz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
@V-S-C-F nickli arkadaş hesabını Cin klanina satmıştır.

Bu pazarlikta cin klani aracı olarak nasil bir insan olduğu bilinen feryat(emin) araci kullanılmıştır.

Elimize ulaşan ss lerde pazarlik detayları ve hesaba bicilen ucretin ne olduğu en ince ayrintisina kadar bellidir.

Burada Cin klanina sesleniyorum. Tamam imkanlariniz geniş olabilir. Maddi açıdan çok iyi durumda olabilirsiniz. Ama 6 aydir gecesini gündüze katipta oynayan insanlarin emeklerini hiçe sayip bu sekilde galip gelmeye hic utanmayacaktiniz dimi?

Erol hakkinda zaten bisey soylemeye gerek yok burda soyleyemeyecegim bi cok sey ile kulaklarini cinlattim.

O hesabi 24 saat içinde 5 para etmez hale getireceğim. Eger bizim haberimiz olmasaydi utanmadan o hesabi alip belki simdi belkide daha sonra arkamizdan vuracaktiniz. Ama ilahi adalet diye bisey var bu dunyada.

Dedigim gibi o hesabi 24 saat içinde 5 para etmez bir hale getirecegimizden supheniz olmasin.

Bugracisem yakismadi. Bu oyunda yenmekte var yenilmekte. Ama önemli olan nasil yenip nasil yenildigindir.

Oyle kibar kibar konusmakla olmuyor bu işler. Zaten klana yük olmaktan başka bi halta yaramayan bu hesab ezip sonra size hic olmadığı tarzda vuracagimizdan emin olabilirsiniz.

Adalet şaşmadi ve bu is olmadan haberimiz oldu.

Herkese iyi geceler.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Eğer gerçekten böyle bir şey var ise cin klanında oynasam hesap sile alabilirdim..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.