bu kadar mı :)

• Konuyu başlatan DeletedUser58970
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49411

Ziyaretçi
heh tamam o zaman, silinip gittiğin dünya için alarm klanına artist artist konuşma bir daha. bu forumda çok artist var, gördüğüm kadarıyla da bir tanesi sensin.

kolay gelsin.

Bak usta, seni de tanımam ennivuccuvokke'yi de tanımam.

Sen kimsin? Burada ahkam kesiyorsun,silinip gittiğin dünyada artist artist konuşma demişsin. Sanane?

Oyun başından forumu takip ederim, Alarm o kadar ahkam kesti, yok 1 hafta yok şu yok bu. Çıtımı çıkartmadım, sadece takip ettim. Ama bu yaptığınız tamamen saçmalıktır.

Ve size acayip kinlendim. İnşallah, aynı dünyada bulunmayız.

DeletedUser58112

Ziyaretçi
heh tamam o zaman, silinip gittiğin dünya için alarm klanına artist artist konuşma bir daha. bu forumda çok artist var, gördüğüm kadarıyla da bir tanesi sensin.

kolay gelsin.

diğer bitaneside sen , oyun oynadigini saniyor galiba bu cocuk

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Alarm vs udw yapılacak eşit koşullu savaşta udw nin çok az şansı olduğunu düşünüyorum.
Acemiler gerçekten sağlam oynuyorlar. Köy farkının neredeyde hepsini acemi tayfası sağlıyor.elbet udwde yardım ediyordur fakat durum böyle alt tarafta 4-5 elemanımız çırpınıyor gerçekten tek başlarına tutuyorlar. İşimiz orta kısımdan çok sıkıntıda. Üst kısıma ise imreniyorum nerde rapor varsa ordan çıkıyor. Üst tarafta hakiki savaş dönüyor bence.

Bilmedenoldu*

Yasaklı
diğer bitaneside sen , oyun oynadigini saniyor galiba bu cocuk

dostum oynayabildiğimiz kadarıyla oynuyoruz. oyunda yapabileceklerin belli. gerizekalı değilsen yaparsın. ben de gerizekalı değilim. yapabileceklerimi yapıyorum. sen yapabilir misin bilmiyorum, sanırım sen de yaparsın. anladın?

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Bak usta, seni de tanımam ennivuccuvokke'yi de tanımam.

Sen kimsin? Burada ahkam kesiyorsun,silinip gittiğin dünyada artist artist konuşma demişsin. Sanane?

Oyun başından forumu takip ederim, Alarm o kadar ahkam kesti, yok 1 hafta yok şu yok bu. Çıtımı çıkartmadım, sadece takip ettim. Ama bu yaptığınız tamamen saçmalıktır.

Ve size acayip kinlendim. İnşallah, aynı dünyada bulunmayız.

Bu forumda 1 haftada sileriz diye bir konuşma geçmedi kardeşim. Bu konuşma bizim klan formunda geçti. Forumda takılırken bizim forumda takılmışsın sanırım. Kulaktan dolma bilgileri yalan yanlış satmada millete başka sözüne bişey demeyiz :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Ferhat abi boşver kaf yetiştirmeye çalışma kimseye karşıkıklı olarak uzuyor. Görüyorum ki hala "klandan destekli diyorsunuz siz sanki 1 kişi saldırıosunuz" diyen daha ne dediğimizi bilmeden oto savunma modunda arkadaşlar var. 1 ine anlatıosun 5 dk sonra başkası geliyor bidaha anlatıyorsun yine geliyor. Bitmiyorlar :D ne kadar anlatırsak anlatalım elbet deniyor aynı şey. Dil dökmeye mahal yok göründüğü gibi şuan tartışılacak bir durumda yok

Herkes işine dönsün yok mu işiniz. Bende seviyorum buraya yazmayıda bi sınırı var :)

DeletedUser49411

Ziyaretçi
Bu forumda 1 haftada sileriz diye bir konuşma geçmedi kardeşim. Bu konuşma bizim klan formunda geçti. Forumda takılırken bizim forumda takılmışsın sanırım. Kulaktan dolma bilgileri yalan yanlış satmada millete başka sözüne bişey demeyiz :)

Gözüme mi inanayım, yoksa her lafa karışan zatı şahanelerinize mi?

Daha da cevap vermeyeceğim.
İyi Eğlenceler..

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Fark feryat ve ekibinin köy sayılarının etki etmemesinden üstüne biz feryat ve ekibinden köy alınca alarm tekrar bizden alınca istatistige onlar tarafından avantaj olarak eklendi . Feryat ve ekibi kalsa idi istatistik 200 u geçiyordu bildiğim .

DeletedUser58112

Ziyaretçi
dostum oynayabildiğimiz kadarıyla oynuyoruz. oyunda yapabileceklerin belli. gerizekalı değilsen yaparsın. ben de gerizekalı değilim. yapabileceklerimi yapıyorum. sen yapabilir misin bilmiyorum, sanırım sen de yaparsın. anladın?

geri zekali degilim diyorsan degilsindir sana güveniyorum aman beni yaniltma :)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Fark feryat ve ekibinin köy sayılarının etki etmemesinden üstüne biz feryat ve ekibinden köy alınca alarm tekrar bizden alınca istatistige onlar tarafından avantaj olarak eklendi . Feryat ve ekibi kalsa idi istatistik 200 u geçiyordu bildiğim .

silen adamları niye istatistiğe yansıtalım kendal, tabii ki gidecekler:) o zamanlar sizin aldığınız köylerin çoğunu alamadık zaten. aldığınız köyün dibine destek atmıştınız zaten.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Gözüme mi inanayım, yoksa her lafa karışan zatı şahanelerinize mi?

Daha da cevap vermeyeceğim.
İyi Eğlenceler..

Cevap verme ama ben yine diyeyim. Ben forumda senden dhaa aktif ve bu konularım daha çok takipçisiyim. Ben söylendiğini hatırlamıyorum. Buraya udwden bi arkadaş hatta yazmıştı 1 haftada sileriz olayını kendide zaten bizim.klan formumuzda olduğunu belirtmişti. Onun dışında bu forumda udw yi 1 haftada sileriz diye bir cümle geçtiğini sanmıyorum. Dediğim gibi sizin gözünüzün gördüğü udwden elemanların yazdığı yazıdır ve yine dediğim gibi bunu bize satıyorsun. Eğer gördüysen gerçekten bul koy ki bende özrümü dileyeyim. Ha yok uğraşamam bulmaya diyorsan dediklerimde kulağına küpe olur

DeletedUser57691

Ziyaretçi
silen adamları niye istatistiğe yansıtalım kendal, tabii ki gidecekler:) o zamanlar sizin aldığınız köylerin çoğunu alamadık zaten. aldığınız köyün dibine destek atmıştınız zaten.

Bu konuda birsey demedim zaten ama harita olarak fark az çok belli oluyor istatistik önemli değil zaten sonuc herseyi açıklayaçaktır

DeletedUser51239

Ziyaretçi
Udw world başı etraftaki klan dışı bireysel oyuncuları toplayıp 1 ay geçtikten sonra forumda öylesine , gelişi güzel kavga çıkartıp klandan atan yavşakların klanıdır. 18 yaşındaki veledin eline bakan 100 tane asosyallerin yeridir.Fazla kasmayın sizler bu oyunu oynarken bu çocuklar okuma yazmayı öğreniyordu :)

Ah çok duygulandim :S