bu kadar mı :)

• Konuyu başlatan DeletedUser58970
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Hm anladım dursun abiyle bi kere daha yolumuz kesişirse inş bişeler göstericem ona :D

DeletedUser47511

Ziyaretçi
Şu formu 2 klan da bıraksa ya artık? Çünkü 1 haftada UDWyi sileriz diyen alarm daha kendine gelemedi sonra burda millete ağlıyor.Hani 2 veya 3. postta demiş ya biri, klanın desteklerıyle koyler dolduruldu filan.Adama tek kişi mi daldı alarmdan? ya da 1 vs 1 vardı da bizim mi haberimiz yoktu? ya da alarm,UDW yi kendisi gibi mi zannetti :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Şu formu 2 klan da bıraksa ya artık? Çünkü 1 haftada UDWyi sileriz diyen alarm daha kendine gelemedi sonra burda millete ağlıyor.Hani 2 veya 3. postta demiş ya biri, klanın desteklerıyle koyler dolduruldu filan.Adama tek kişi mi daldı alarmdan? ya da 1 vs 1 vardı da bizim mi haberimiz yoktu? ya da alarm,UDW yi kendisi gibi mi zannetti :D

1 haftada udw'yi sileriz dedik. 1 haftada udw ve acemiyiz'i sileriz demedik. ki 1 haftada udw'yi sileriz diye ne zaman dedik onu da bilmiyorum ya neyse:)

DeletedUser47511

Ziyaretçi
kuşlar kuşlar söyledi :) üyelerinizin bazıları her yerde konuşabiliyor :)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Olanı görüyoruz.

olan ne? acemiyiz ve udw ekibi savaşta önde götürüyor. hatta bu iki ekip Mrymdns (isim böyle miydi bilmiyorum) & UDW olarak dünyayı kapatmak istiyor. yani ortada udw yok. sadece kılıfına uydurulmuş bir birleşme var.

aynı şeyleri inan ki tartışmak istemiyorum bak, arya stark için uzatmayalım lütfen, çocuk değilim ve değiliz.

DeletedUser47511

Ziyaretçi
alarmın hayali : alarm 3 kıtaya sahip 25 mio puan-UDW k55 3 mio puan :D bu şartlarda 1 hafta demişsinizdir :)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
alarmın hayali : alarm 3 kıtaya sahip 25 mio puan-UDW k55 3 mio puan :D bu şartlarda 1 hafta demişsinizdir :)

tamam arkadaşım. acemiyiz'i yıksaydınız da siz 3 kıtaya sahip olsaydınız keşke. alarm 3 kıtaya sahip olacak diye korkup adamlarla birleştiniz. :)))) her neyse yav boşver, oyun oynuyoruz sonuçta. başarılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Yavrum kaldır kollarını teslim ol etrafın sarılı yo yo yo

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Biz milletin kazandığı savaşı kendimiz kazandık diye göstermedik teke tek adam akıllı savaştık sizin savaşta yaptığınız kesimlerin 3-5 katını yaptık hala daha öyle böyle siyorsunuz anlayamıyorum

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Biz milletin kazandığı savaşı kendimiz kazandık diye göstermedik teke tek adam akıllı savaştık sizin savaşta yaptığınız kesimlerin 3-5 katını yaptık hala daha öyle böyle siyorsunuz anlayamıyorum

hala aynı muhabbet, hala rakı muhabbeti, hala yok öyle böyle. vallahi bu dünyaya lanet gelsin ya. tamam arkadaşım biz tek yıkmadık. bütün dünya pusula'ya saldırdı, pusula öyle yıkıldı. biz de 1 mızrakla 1 mis attık, duvarlar da sıfırmış, köy aldık işte öyle pusula yıkıldı.

siz de acemiyiz savaşında bir türlü üstünlük kuramamanız nedeniyle sürekli kesim yaptınız. şuan dünyanın köy sayısı bakımından sıralama oyuncularının çoğu udw (acemiyiz-udw oyuncuları) klanında bulunuyor. bu nedenle de kesim puanınız baya baya iyi. bi zahmet o kadar aktif oyuncuyla kesim puanında birinci olun.

uzatmak istemiyorum, uzattıkça uzatıyorsunuz. bu dünyada sürekli aynı şeyleri konuşuyoruz. çocuk kandırıyor gibi boş konuşuyorsunuz inanın bana. yav adam akıllı deyin acemiyiz ile udw birleşti, sizi yeniyoruz şuan, eyvallah ona bir şey dediğim yok da, udw olarak yeniyoruz falan komiksiniz arkadaşlar. karşınızda çocuk yok. dünyayı takip etmeyen insanlar udw ekibinin alarmı yendiğini düşünecek, siz de haklısınız devam edin.

DeletedUser

Ziyaretçi

Ovvv laf geldi pusulayla biz savastık dimi ortak bizim ekmegimize kondu alarm djdjsjsj :D istatistik paylaşır mısınız birde son durumu

DeletedUser

Ziyaretçi
hala aynı muhabbet, hala rakı muhabbeti, hala yok öyle böyle. vallahi bu dünyaya lanet gelsin ya. tamam arkadaşım biz tek yıkmadık. bütün dünya pusula'ya saldırdı, pusula öyle yıkıldı. biz de 1 mızrakla 1 mis attık, duvarlar da sıfırmış, köy aldık işte öyle pusula yıkıldı.

siz de acemiyiz savaşında bir türlü üstünlük kuramamanız nedeniyle sürekli kesim yaptınız. şuan dünyanın köy sayısı bakımından sıralama oyuncularının çoğu udw (acemiyiz-udw oyuncuları) klanında bulunuyor. bu nedenle de kesim puanınız baya baya iyi. bi zahmet o kadar aktif oyuncuyla kesim puanında birinci olun.

uzatmak istemiyorum, uzattıkça uzatıyorsunuz. bu dünyada sürekli aynı şeyleri konuşuyoruz. çocuk kandırıyor gibi boş konuşuyorsunuz inanın bana. yav adam akıllı deyin acemiyiz ile udw birleşti, sizi yeniyoruz şuan, eyvallah ona bir şey dediğim yok da, udw olarak yeniyoruz falan komiksiniz arkadaşlar. karşınızda çocuk yok. dünyayı takip etmeyen insanlar udw ekibinin alarmı yendiğini düşünecek, siz de haklısınız devam edin.

Sadece tek bişey soracam acemi udwye yenildiğini kabul ediyor ve savaştan sonra dağılan klandan oyuncuda tüm klanlar alıyor EE sizin bu birleşme dediğiniz şey nerde acemi klanı zaten yenileceğini düşündüğü için erken pes etmiş işte neyi sorguluyorsun

DeletedUser47380

Ziyaretçi
uyry

senin istediğin kadar karnın ağırsın dostum sadece yenilgiyi hazmedemiyorsunuz olan budur. bekliyorum kurucunuzun hesap silmesini daha silen eden yok sanırım bakalım siz ne kadar sözünüzü tutuyosunuz

Bilmedenoldu*

Yasaklı
uyry

senin istediğin kadar karnın ağırsın dostum sadece yenilgiyi hazmedemiyorsunuz olan budur. bekliyorum kurucunuzun hesap silmesini daha silen eden yok sanırım bakalım siz ne kadar sözünüzü tutuyosunuz

söz tutup tutmama konusunda burada konuşacak son kişilersiniz. boşuna triplere girme. yenilgiyi hazmedemiyorsunuz diye bir şey yok. biz yenilebiliriz problem yok. ama ne udw, ne de acemiyiz bizi yenemez. anladın?? birleşince yenebilirsiniz evet.

kolay gelsin.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Avutun kendinizi umarım başkasının sırtından geçinmediğiniz bi dünyada karşılaşırız tekrardan

DeletedUser58684

Ziyaretçi
İstatistikleri merak edenler için:

8DPMgA.png
[/url][/IMG]

zra3AO.png
[/url][/IMG]

gZ2q5Z.png
[/url][/IMG]

28nr2d.png
[/url][/IMG]