Bu forum ( satranc ) klanina özeldir.

• Konuyu başlatan acaroguzkaan
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
slm sayın üyelerim klanımızı büütün DÜNYA ya yaymak ve adını herkese duyurmak için elimizden geleni yapacağız.

DeletedUser2446

Ziyaretçi
hmm birlik deme ebnce beylik de:) daha hoş olur.::)

DeletedUser278

Ziyaretçi
konu yanlış yere açıldı galiba. yakında kilitlenir :D

DeletedUser

Ziyaretçi
kilitlenmesi sorun değil klan kısmında ki forumuda kuruyorum yazılarımın burada durması size sıkıntı veriyorsa bu foruma girmezsiniz bööylece sorun çözülmüş olur ayrıca abuk şeylerle forumu boşa doldurmamışta olursunuz:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Son dediğini bizzat sen yapıyorsun. :)

Kaldıki, her görmek istemediğimize bakmamak yerine, onları göz önünden kaldırmak daha mantıklı.

DeletedUser278

Ziyaretçi
kilitlenmesi sorun değil klan kısmında ki forumuda kuruyorum yazılarımın burada durması size sıkıntı veriyorsa bu foruma girmezsiniz bööylece sorun çözülmüş olur ayrıca abuk şeylerle forumu boşa doldurmamışta olursunuz:D

forum kurallarını okuyup buraya başlık açmasan hiç sorun olmayacak. bence o sıkıntıyı bize sen veriyorsun :D

http://forum.klanlar.org/showthread.php?t=479
oku genel kültürün gelişsin :D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
ya arada küfür veya başka bi ağır kelime olsa tamam diyeceğim ama burada fosum açmak yada kapatmak sizi neden ilgilendiriyor. burası ile ilgili sıkıntınız varsa gerekli kişilere durumu iletin oda sayfa kapatılması gerekiyorsa kapatsın siz kim oluyorsunuz hangi sıfatla bana ne yapmam gerektiği söylüyorsunuz illaki kendinize kavga edecek tartışacak birisini arıyorsanız ben doğru kişi değilim çünki seviyemde insanlar olmadığınızı görüyorum BÜYÜYÜN de gelin yani anladınızmı benle yada forumumla ilgili sıkıntınızı buraya yazmanız size bi kazanç sağlamaz yetkili insanlara yazın ONLAR gerekeni yapsın sizin bu yaptığınız sadece şaklabanlıktan ileri gitmiyor anladınızmı?????

DeletedUser278

Ziyaretçi
biz şaklaban değiliz. ama sen öylemisin bilmem. seni muhatap bile almıyorum :D
sen git diksiyon dersi al. ağzın bozulmaya başlamış :D

DeletedUser2185

Ziyaretçi
o değilde bu bölüme böle bir şey açılması normal mi?
peki neden klan tanıtımları bölümünü kullanıyorsunuz forumda?
o yüzden ;ayrıyeten byüyünce bak kör oluyor insan herhangi bi yerde bişeyler yapmaya çalışıyor

DeletedUser212

Ziyaretçi

herkes de ayrı bi hava ;) arkadaş noluyo ya görmek istemiyosan girme felan :)

DeletedUser278

Ziyaretçi
o değilde bu bölüme böle bir şey açılması normal mi?
peki neden klan tanıtımları bölümünü kullanıyorsunuz forumda?
o yüzden ;ayrıyeten byüyünce bak kör oluyor insan herhangi bi yerde bişeyler yapmaya çalışıyor

katılıyorum arkadaşım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ohoo burası baya bir haraketlenmiş..neyse ben başarılar diyip kaçayım...