Bu dünyayı hangi klan götürür

• Konuyu başlatan DeletedUser57618
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55617

Ziyaretçi
Şunu sormak gerekir ocean klanı tuk klanını bünyesini kattıktan sonra ne yaptı ? sis klanından pasifleri topladınız bildiğim kadarıyla ama sis klanı sapa sağlam öyle ya da böyle en sağlam elemanları duruyor orada. Altın ordu desen udw ile birlikte bitiremediniz oda orda duruyor hala. Nd klanınıda zorla bünyenize kattınız ( bildiğim kadarıyla nd klan yönetimiyle konuşmak yerine bir bir üyelerine mesaj atıp tehtit edip bünyenize aldınız ) nd klanıda duruyor yani savaşarak bitirmediniz. Ee o sürede biz ne yaptık 3 katı büyüklüğündeki bir klan olan tuk klanı bitti. Az ama öz oyuncular vardı yiğit/vampir klanında onu da arada çıkardık/çıkarttırdık. Üst tarafa sizin kıtanızın yanına kadar geldik. Yani o süreçte bir başarısı olmayan bir ocean klanı var ortada. Elbet köy aldınız ama sonuçta bir klanı bitiremiyorsanız o klan küçük bile olsa sizin güçsüz anınızı yakalarsa canınıza okur.

Tuk klanından bir kez op yedik. Vampirden de bir ya da yarım sayılır :) O klanlar bile iyi ya da kötü op yapabildiler peki koca ocean klanı bir kez bile op yapamadı. Demezler mi adama o kadar atıp tuttunuz nerdesiniz diye. Daha kendi klanınıza sahip olamıyorsunuz gelmişsiniz o suçlu bu suçlu. Tuk bizden ayrıldı ve ayrılır ayrılmaz bize saldırdı. Biz dedik mi bunun arkasında ocean var diye. Adam akıllı oyunumuzu oynayıp ezdik geçtik. Tuk klanı ceset klanının solunda sağında ve yukarsındaydı yani bir nevi bizi sarmış durumdaydılar evet az da olsa köy kaybetik ama önce bireysel sonrada operasyonel saldırılarla önce tuk klanını savunmaya zorladık sonrada işlerini bitirdik.

Ocean klanının yönetimi ve üyeleri , ceset klanına laf yetiştirmek yerine oyununu oynasaydı belki sonuçlar daha farklı olurdu. Ocean yönetimi ,ceset klanı savaşarak sınır hattımıza gelinceye kadar biz ne yaptık düşmanlarımızı yok edemedik demesini bilmeli. Tuk klanını bünyelerine katarken biz uyardık ama bizi küçümsediler ve sonuç da ortada. Nd klanlarıyla ceset klanı olarak hiç bir ilgimiz yoktur. Sadece ayrılma olmadan 3-5 gün önce haberimiz oldu bize söylediler böyle böyle diye. Biz düşman klan olarak ne diyecektik. Siz ayrılmayın mı dememizi bekliyordunuz anlamadığım nokta bu?

-Ares-

Baltacı
oceanlıların üstüne gitmeyin acıları büyük.o çok değerli köyleri başkalarının ellerinde.eminim gece uykularından uyanıp ağlıyorlardır o kadar içerlediler :D

DeletedUser53708

Ziyaretçi
Tüm ceset sis ve nd ciler seslerini kessin korkulari olan ocean ekibinin büyük çoğunluğunun devam ettiğini söylemekle yetinmek istiyorum oyununuzu oynayin ocean ihanete uğramasaydi kimse böyle bişeyden bahsetmiyecekti o yüzden herkes kessin sesini savaşta ezileceksin sonra burada her türlü iftirayi atacaksin

ceset bizimle tek tek kapişsin isteğim bu

sis nd altin ordu vs klanlar üstte bindirip gelsin:d

DeletedUser57690

Ziyaretçi
Sylar23 şakamısın,kazındınız abicim bu dünyadan farkındamısın ? Hala boş laf hala boş laf,hadi uzada bi ense traşını görelim şimdi,vallahi ben yapmadım o zorla ağzımı bozdu:cool:

DeletedUser55617

Ziyaretçi
Yav şu oyununuzu adam gibi oynayın yeni bir hesap açıp erhan006 ya mesaj atarak. Sonra bu mesajı değiştirip, kopala yapıştır yaparak (mesajı ileterek değil) müttefiklerimizi (vuslat/zirve) bizi düşüremezsiniz. Sahte oyunlarla bu iş yürümez haberiniz olsun. Biz bu oyunu hep birlikte kapatacağız sonuna kadar birlikteyiz inş. Gerekirse oyun sonunda tek bir klan çatısı altında da toplanırız ama savaşmayız. Bizi birbirimize düşüremezsiniz. Bu yazım düşman klandan bu oyunu yapan kişiye gelsin

-Ares-

Baltacı
26 puan hesaptan kurucularımıza mesaj atıp mesajı ihraç edip kafanıza göre düzenleyip bütün mütlere atıp ceset size vuracak demenizde ayrı bir komiklik.sözde namuslu, ahlaklı oyun anlayışına sahip klanlara duyurulur.ceset ayak oyunu yapmıyor ama siz başladınız daha şimdiden.durun daha vurmadık bile tt2

DeletedUser54286

Ziyaretçi
Tüm ceset sis ve nd ciler seslerini kessin korkulari olan ocean ekibinin büyük çoğunluğunun devam ettiğini söylemekle yetinmek istiyorum oyununuzu oynayin ocean ihanete uğramasaydi kimse böyle bişeyden bahsetmiyecekti o yüzden herkes kessin sesini savaşta ezileceksin sonra burada her türlü iftirayi atacaksin

ceset bizimle tek tek kapişsin isteğim bu

sis nd altin ordu vs klanlar üstte bindirip gelsin:d

Uvvv emir büyük yerden hemen susmak lazım ;) sen git Kunda oyna diye bi söz var duydunmu hiç:) Yeke yek oynucakmis tavlami oynuyoz hayırdır:)

DeletedUser54292

Ziyaretçi
yav alper sen ne kadar karaktersiz bir adamışsın ya hayatında 1 klanın ilk sıraya girdi diye bu götü havada modundan vazgeç gülüyosun ama boşa gülüyosun be gülüm adam ol biraz adam kaç kere yenildiniz kaç kere ezildiniz şu dilin bi durmadı be oğlum

Naparsın kardeş bende ki kaba et ve karakter böyle, yersen. Sindiremiyorsan dediklerine dikkat edicen.

meclisten dışarı not: okyanus yıkıldıgı için ND klanı sıralama yapmış olabilir ama ekip olarak sıralamada hiç bir gözümüz yok olmazda. Biz dünya kapatmak, sıralama yapmak için oynamıyoruz. Eğlenmek için oynuyoruz bu da böyle biline.

Bazıları bilir, bizim 28e başlama amacımız bu dünyada ekibi biraz genişletmek, pre kasmak ve genişleyen ekiple minimum 10 maksimum 20 kişi 30. dünyaya başlamaktı. Amma velakin her klanın başına okyanus gibi bir bela gelmez, saolsunlar bizi burada oynamaya mecbur ettiler.

Bizde kendimize 2 söz verdik;

1- okyanus yönetimi hesap silecek.
2- .................

1. sözümüz tutuldu. 2de silinecek ismi olan oyuncular kendilerini çok iyi biliyorlar. O işde tamamlandı mı ND klanının misyonu burada biter. kafa rahatlıgıyla yeni dünyada başlarız. Yoksa sıralamaymış puanmış boş işler bunlar. Ben kargadan başka kuş, savaş puanından başka puan tanımam. Merak eden olursa 3 ay pasif kalıp ne bir saldırı atan ne bir saldırı yiyen sadece tek hesapla haritada var olmuş ND klanının savaş puanına bakar. Biz klanı dagıtıgımızda zirve(yigidi öldür hakkını ver :)) hariç savaş puanında yanımıza yaklaşan dahi yoktu.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Fazla uçmuşsun Kuleist. Bol bol abartı yapmışsın.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Hep böyle oluyor işte. Zamanında moral yüzünden dalmaya tenezzül bile etmediğimiz adamlar geliyor burda bizi madara etmeye çalışıyor. Ya sen gerçekten inanıyor musun ocean klanini yiktigina ?

Pre kasmaya geldik demişsin ben sizin sayenizde günde 1.5k pre kastım. Marketteki teklifleri sizin klanin elemanları çekti :) Ben seninle daha fazla muhattap olup kaliteni yukarı çekemem. Oyuncu değilsin, delikanlı biri hiç değilsin. Bari susmasini bilen biri ol.

DeletedUser58112

Ziyaretçi
bu oyun her dünyada her önüne gelenle oynanmaz bilende konusuyor bilmeyende

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar Merhaba,

Ben bu adice planı ceset-sis-nd hazırladı dediğimde cesetten bazı arkadaşlar bana mesaj atıp biz yokuz bu işte dediler.
Burayı okusun o arkadaşlar,baştan beri bu planın içinde olduğunuzu zaten görürler.

Adil savaş olmadı derken cephenin kaç tane olduğunun önemi yok,içindeki bir grubun karşı tarafı desteklediği ve onlar ile beraber bir planın parçası olduğu bir ortamda adil savaş olmaz

Siz bu yaptığınız ile övünüyorsanız ve bu şekilde mutlu oluyorsanız olun,
Ceset sizde bu şekilde adil bir savaş ile kazandığınızı düşünüyorsanız siz de onu düşünün.
Ben sizinle güzel bir ortamda savaşmayı gerçekten isterdim ve büyük zevk alırdım.

İlk defa daha önce savaşılan bir klandan ne biz nede başka klan üye almıyor,
Biz zaten kimseye gelin demedik,insanlar bize gelmek için mesaj attı,biz oynamak isteyenin önünü kapatmayalım dedik daha öncede böyle yapmıştık çünkü ve devam ettik,ama gelenler zaten önceden bir planın parçası olarak gelmişler,
Biz bu dünyadan artık tiksindik de gittik,biz diplomasi çok sevmiyoruz sadece savaşarak oyundan zevk almak istiyoruz.
Bana soranlara hep 2-3 büyük savaş verip gideceğiz diyorduk,
elimizden geleni yaptık ve gittik.

Bu nd olayını bilmeyen insanlar sizin klandan usluplu bir şekilde ayrıldığınızı zannediyor olabilir,
sanki siz klandan biz ayrılıyoruz diyerek ayrıldınız..
Öğlen aranızdan bir kaç arkadaş ile telefonda konuştuk,şöyle op yapalım şuraya kami atalım diye,
Gece 3 te benim offline olmamı bekleyip klandan çıkıp önceden hazırlanan misleri ve orduları maksimum 1 saat mesafeden bana ve arkadaşlarıma attınız..
Sabah destek lazım diye destek aldığınız köye mis attınız..
Ve bunu bir başarı olarak görüyorsunuz,bu bir diplomasi değildir bunun ne olduğunu herkes bilir ben yazarsam ban yerim..
Aklıselim ve bu oyuna gönül vermiş herkes hep bu yaptığınız adiliği konuşuyor ve konuşmaya devam edecek.
Bu iğrenç etiketi üzerinize aldınız,bu oyunda olduğunuz sürecede o etiket ile yaşamaya devam edeceksiniz.

W28 bizim için ve bir çok insan için rezil oyunların oynandığı ve hatırlanmak istenmeyecek bir dünya olarak hatırlanacak.
Bu dünyaya gerçek anlamda emek vermiş ve vermeye de devam eden herkese başarılar dilerim.

DeletedUser50945

Ziyaretçi
Öncelikle herkese iyi oyunlar tabi ki oyuna devam edebilenlere;

ND'nin Okyanus'dan ayrılma süreci ile ilgili anlaşılmayan bazı şeyler olmuş sanırım bunları aydınlatmak için yazıyorum.

Öncelikle tüm arkadaşlarımın belirttiği gibi bu plan Ocean'ın içindeyken yapılmış bir plan değildir . Bu plan ND oyuncuları Ocean'a geçmeden önce yapılmıştır. Planın amacı Ocean içine yerleşmek sürekli asker ve köy sayısını arttırarak Ocean'a doğru zamanda o büyük darbeyi indirmektir. Bu kapsamda Kuleist ve ben Ocean'a geçemeyeceğimiz için tüm köylerimizi kendi oyuncularımıza verdik(Bazılarının bu anlayamayacağını tahmin ediyorum hani yeter ki benim köyüm kalsın hangi klan güçlüyse onda oynayalım diyenler cidden hesap silecekti Ocean yıkılırsa onlar noldu ya :D ) , diğer oyuncularımızın daha rahat Ocean'a geçebilmesi ve rahat gelişebilmeleri için aramızda kavga olduğu izlenimi yarattık . Forumumuzda Ocean casusu olduğunu bildiğimiz için burada kavga ettik ( Aynı anlarda whatsup grubumuzda sohbetler yapıyorduk eğlenceliydi :) )

Daha önce yanlış anlaşılmalar olduğu için özellikle belirtiyorum Mrc67 ve ekibi ( diğer 67 ler ) bu plana dahil değildirler . Onlar gerçekten Ocean'a geçtiler daha öncesinde .

Aldığımız bu karar çerçevesinde ayrıldığımız güne kadar arkadaşlarımız köy sayılarını arttırdılar , olabildiğince oplara katılmayıp destek atmadılar , her gün whatsuptan iletişimde kaldık durum değerlendirmesi yaptık .

En sonunda uygun anı bulduk ve gece 2.30 da tüm arkadaşlarımız aynı anda misleri ve kamileri çıktı ve köyleri teker teker topladı. Bize hainler diyenler , klanını sattı diyenler ve şurada yazsam ban yememe sebep olacak birçok küfür edenler olmuş , biz kimseyi satmadık , hain de değiliz . Biz sizi kandırdık , biz sizi ayakta uyuttuk ( Mrc67 ve ekibi bizden önce ayrıldı tam o sırada Ocean yeni yapılanmaya gidiyordu güvendikleri oyuncuları bir klana topladılar ve bizim orada bir çok oyuncumuz vardır hatta en garibi Oguzhan67 nickli arkadaşımız da bu klandaydı , hayır bir bakın ya tüm sonu 67 ile biten oyuncular klandan çıkmış bu burada ne geziyor deyin saf mısınız siz :D 3 gün dalga geçtik 3 gün söyleyip söyleyip güldük :D ) plan yaptık uyguladık ve başarıya ulaştık.

Bu oyun bir savaş ve diplomasi simülasyonudur. Eğer siz kandırılıyorsanız başarısızsınızdır ve yıkılmayı hak etmişsiznizdir . Şuan gözümde hilal taktiğine düşüp ama siz kaçıyordunuz bizi kandırdınız banane ben bu kirli savaşı yapmam diyen bir komutansızınız . Hayır güzel kardeşim adam plan yapmış ve sen de o tuzağa düşüyorsan sen suçlusun sen başarısızsın o planı yapan değil (Sabah destek isteyip gece köyünü alan kim Buğra abi çok merak ettim :D ).

Son olarak Ceset ile biz ayrılmadan 4 gün önce ben ve Alper konuştuk , bu bir diplomasi hamlesiydi daha önce plandan haberleri yoktu , ama 3 ay önce söyleyip planlamış olsaydık yine değişen birşey olmazdı bu Ceseti kötü bir konuma sokmazdı.

-Ares-

Baltacı
Buğra abi bu zaferden sonra açıkcası biz sevinmedik aksine sıkıldık çünkü kafamıza koyup saldırdığımız tüm klanlar bir bir düşüyor.gayet keyifli savaş veriyorduk sınırdaki arkadaşlarla.the tardis olsun krang olsun umutakpolat olsun iyi savaştılar.ekibimde iyi savaştı.ancak ben ne udwden ne okyanustan direk cesete tepki beklemiyordum.bizim sizle muhabbetimiz bile yok aradaki tek soru tuk ve sisle olan savaşınızdı.tuk silindi sisle olan savaşta diplomatik bir durum bizi ilgilendirmezdi savaşımıza baktık.kişilerin yaptığı saygısızlık olabilir ama klan olarak gördün mü hiç bizden birşey? Size optan başka ne yaptık? Nd ayrılmak istemiş ayrılmış bu bizi bağlamaz.Udw ekibide hesap sildi.Kalanlar büyük ihtimalle arada sıkışıp yem olacak.Bu da bizi bağlamaz.Herkes kendi kararlarını veriyor.Bizde savaşacak köy alacak eğlenecek cephe arıyoruz.Aklınızda böyle bulunsun tt1

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Mesajlar ses kayıtları hala geziniyor :) 2 ay boyunca nd nin sırtından savunma sağlayanlar eşekten düşmüz karpuza döndüler. Oyuna el veren gönül veren vs falan anlatmaya lüzum yok madara olanlar saydırıyor sizden nefret edenler oh çekiyor normaller de hayret ediyor. Bir klanın içinden 15 milyonluk klan çıkıyorsa kusura bakmayın da az klanınızla ilgilenin yani. 2 ay boyunca op yapıp klan yıkamadınız. Daha neyin savaşı sevmesi neyin kafası bu ? 300 kişilik klandan 150 köylük op yapınca mı yaşadınız savaş sevincini.

mösyö velet sen adam değilsin yavrum dalgana bak :)

DeletedUser58270

Ziyaretçi
Bugra cisem sen bir hayal dünyasına kapılmıssın bir seneryo yazmıssın herseyi kendin kurup kendın yazıp sonucu cıkarmıssın
28 dünyada sen sadece bizim icin köy gelişdirmissin bunun icinde tesekkür ederim oyun tarzı 0 artistlik yüzde yüz baş altında gördüklerin başının üstüne cıkkınca tekerleme yapıyorsun ayıp kocaman adamsın hala yalanı azına yuva yapmakdan cekinmiyorsun

ceset erhan006

DeletedUser57019

Ziyaretçi
Öncelikle herkese iyi oyunlar tabi ki oyuna devam edebilenlere;

ND'nin Okyanus'dan ayrılma süreci ile ilgili anlaşılmayan bazı şeyler olmuş sanırım bunları aydınlatmak için yazıyorum.

Öncelikle tüm arkadaşlarımın belirttiği gibi bu plan Ocean'ın içindeyken yapılmış bir plan değildir . Bu plan ND oyuncuları Ocean'a geçmeden önce yapılmıştır. Planın amacı Ocean içine yerleşmek sürekli asker ve köy sayısını arttırarak Ocean'a doğru zamanda o büyük darbeyi indirmektir. Bu kapsamda Kuleist ve ben Ocean'a geçemeyeceğimiz için tüm köylerimizi kendi oyuncularımıza verdik(Bazılarının bu anlayamayacağını tahmin ediyorum hani yeter ki benim köyüm kalsın hangi klan güçlüyse onda oynayalım diyenler cidden hesap silecekti Ocean yıkılırsa onlar noldu ya :D ) , diğer oyuncularımızın daha rahat Ocean'a geçebilmesi ve rahat gelişebilmeleri için aramızda kavga olduğu izlenimi yarattık . Forumumuzda Ocean casusu olduğunu bildiğimiz için burada kavga ettik ( Aynı anlarda whatsup grubumuzda sohbetler yapıyorduk eğlenceliydi :) )

Daha önce yanlış anlaşılmalar olduğu için özellikle belirtiyorum Mrc67 ve ekibi ( diğer 67 ler ) bu plana dahil değildirler . Onlar gerçekten Ocean'a geçtiler daha öncesinde .

Aldığımız bu karar çerçevesinde ayrıldığımız güne kadar arkadaşlarımız köy sayılarını arttırdılar , olabildiğince oplara katılmayıp destek atmadılar , her gün whatsuptan iletişimde kaldık durum değerlendirmesi yaptık .

En sonunda uygun anı bulduk ve gece 2.30 da tüm arkadaşlarımız aynı anda misleri ve kamileri çıktı ve köyleri teker teker topladı. Bize hainler diyenler , klanını sattı diyenler ve şurada yazsam ban yememe sebep olacak birçok küfür edenler olmuş , biz kimseyi satmadık , hain de değiliz . Biz sizi kandırdık , biz sizi ayakta uyuttuk ( Mrc67 ve ekibi bizden önce ayrıldı tam o sırada Ocean yeni yapılanmaya gidiyordu güvendikleri oyuncuları bir klana topladılar ve bizim orada bir çok oyuncumuz vardır hatta en garibi Oguzhan67 nickli arkadaşımız da bu klandaydı , hayır bir bakın ya tüm sonu 67 ile biten oyuncular klandan çıkmış bu burada ne geziyor deyin saf mısınız siz :D 3 gün dalga geçtik 3 gün söyleyip söyleyip güldük :D ) plan yaptık uyguladık ve başarıya ulaştık.

Bu oyun bir savaş ve diplomasi simülasyonudur. Eğer siz kandırılıyorsanız başarısızsınızdır ve yıkılmayı hak etmişsiznizdir . Şuan gözümde hilal taktiğine düşüp ama siz kaçıyordunuz bizi kandırdınız banane ben bu kirli savaşı yapmam diyen bir komutansızınız . Hayır güzel kardeşim adam plan yapmış ve sen de o tuzağa düşüyorsan sen suçlusun sen başarısızsın o planı yapan değil (Sabah destek isteyip gece köyünü alan kim Buğra abi çok merak ettim :D ).

Son olarak Ceset ile biz ayrılmadan 4 gün önce ben ve Alper konuştuk , bu bir diplomasi hamlesiydi daha önce plandan haberleri yoktu , ama 3 ay önce söyleyip planlamış olsaydık yine değişen birşey olmazdı bu Ceseti kötü bir konuma sokmazdı.

Çok akıllısın sen galiba :D Bu yaptıkların hainlik değilde savaş stratejisi demi

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Meydan ban yemiş, adam olmayan, arkadan vurmayi strateji sanmış kolpalarla dolu.