BROTHERS VS ALARM

• Konuyu başlatan DeletedUser66851
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Artırıyor ama askeri gördüğüm kadarıyla buda başarı. :)
12 baltadan 100 baltaya çıkmak herkesin harcı değil 40k preyle .
Lütfen ama birazcık saygı..

DeletedUser66851

Ziyaretçi
Kerberos yiğidim özelden yaz bana köyü bırakayım cüzi bi miktara sessizsask ve fenersavar manzaralı. Uğraştığına değmez 1 kılıç mızrak kesmemis olursun, ben üzüldüm giden prelere :D
Hocam kaldır şu ramiz dayı fotosunu, adam daha ramizkaraeski07 de yeni patlattı misleri :D

DeletedUser62640

Ziyaretçi
öyle bi' çete var ki, hani birine cevap versen diğeri çıkıyor, diğerine cevap versen başkası çıkıyor. diyecek bir şey yok hani mantıklı şeyler söyleseler yine sorun değil de, yok yarısı kerberos un multi falan ayıptır yani böyle sallamak da hoş değil. oyun da olsa herkesin emeği var sonuçta.
Sevinsemmi üzülsemmi bilemedim:)
Sen bize durmadan salliyodun allahin sopasi yok sardi başina bisuru bos adami ugras simdi:)
Bu arada raporlar guzel herkesin emegine saglik yalniz erdal patlamadan alarm patladi sayilmaz erdali kesin:)

bolubjk*

Ağır Atlı
Bro ile hiç karşılaşmamıştım, sanırım 46 da kudret ile dünya sonuna kaldılar. Burası onlar için kendilerini daha iyi gösterme adına iyi bir fırsattı, ama alarm dünyaya iddialı girdiği için kısa vadede ana bölgesindeki başarı sonrasında kayıplara başlayacaktır. Ama oyun bu izleyip görmek lazım.

Sadece nacizane tavsiyem, dünya kaliteli kalanlarla dolu, güzel iz bırakmak sohbet muhabbet ortamında olmak varken dozu arttırıp hafif kışkırtma ortamı yakışmıyor ;)

Ayrıca SOA özellikle Yasin ve Emirhan .p forumda artık alarm adına karşınızda ben varım :) şaka bir yana da şu SOA-ALARM garip sonuçsuz tartışmayı artık bıraksanız, belli ki savaşılacak ama kendi adıma iki taraftaki dostlara bu konuşmalar yakışmıyor gibi

BRO ailesine başarılar bakalım savaş nasıl ilerleyecek. bi Nop-Cin değil tabi ama kendimizce zevk alalım :)