BROTHERS VS ALARM

• Konuyu başlatan DeletedUser66851
  • Başlangıç tarihi

Bilmedenoldu*

Yasaklı
146 milisaniyeye kilitten kaçamadı ordu napalım:) sen bu rapordan memnunsan bize bir şey demek düşmez, geride kalanlar köyünüzü aldı farkındaysan:)

mücadeleniz için tebrikler, başarılar.

not: 8500 pre iyiymiş, 100 pre atsana Başkan:)

MrTroya.

Casus
Troya kerberosun yarısı kadar bile basmamıştır. Neyin tribi bu? Kilit yemişsiniz köyü biçmiş :D gelmişiniz kim daha kârlı diyorsunuz. Tabiki de brothers canım.

bolubjk*

Ağır Atlı
Erdal raporlari gorunce canim cekti sen beni bu world icin aramaliymissin:))
Atismalarinizi kenara birakarak her iki tarafida tebrik ederim simdiye kadar takip etmekten hoslandigim tek savas

Abi olmalıydın :)
Hatta hala çok geç değil gelebilirsin, Alarm da ortak payda da buluşmuş oluruz :)

Güzel savaş oluyor, Bro güzel aralar yaptı bölgedeki ilerlemeyi durdurdu, ama karşılık veriliyor tabiki, ama bu tartışmalar yazışmalar çok saçma ilerliyor, forumda doz düşse de güzelce oyun oynasak keşke

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Valla bende tartışmam ama kilidi ne seviyede yediğini siz iyi biliyorsunuz :) güzel bir rapor gibi buraya koymayada cesaretiniz var :) tebrik ediyorum. Nice raporlara
Evrenenin üstündeki arkadaşınız da kilit yedi ama 500 baltası vardı o gitti, yani kilit normal bir şey, atan kişiye hürmet mi göstermemiz gerekiyor :) bizde w20de bi şey olmuştu, Ferhat diye bi arkadaş x bi’ oyuncu için ‘onu ben halledicem, konu bende kilit’ demişti. Sonra adama kilit attı. Ne oldu lan dedik, ‘kanka Ordu yetmedi’ dedi. Seninki de o hesap:)

Başarılar:)

İsmail abi artık tartışmıyorum oyunu zevk alalım diye oynuyoruz geriyorlar beni ama brodaki arkadaşlar gayet eğlenceli insanlar, onlarla anlaşıyorum:)

MrTroya.

Casus
Evrenenin üstündeki arkadaşınız da kilit yedi ama 500 baltası vardı o gitti, yani kilit normal bir şey, atan kişiye hürmet mi göstermemiz gerekiyor :) bizde w20de bi şey olmuştu, Ferhat diye bi arkadaş x bi’ oyuncu için ‘onu ben halledicem, konu bende kilit’ demişti. Sonra adama kilit attı. Ne oldu lan dedik, ‘kanka Ordu yetmedi’ dedi. Seninki de o hesap:)

Başarılar:)

İsmail abi artık tartışmıyorum oyunu zevk alalım diye oynuyoruz geriyorlar beni ama brodaki arkadaşlar gayet eğlenceli insanlar, onlarla anlaşıyorum:)
Valla eğlenceyi seviyoz. Oyunu da eğlence için oynuyoz. Gerilmeyin mizacım böyle :D

DeletedUser62640

Ziyaretçi
Abi olmalıydın :)
Hatta hala çok geç değil gelebilirsin, Alarm da ortak payda da buluşmuş oluruz :)

Güzel savaş oluyor, Bro güzel aralar yaptı bölgedeki ilerlemeyi durdurdu, ama karşılık veriliyor tabiki, ama bu tartışmalar yazışmalar çok saçma ilerliyor, forumda doz düşse de güzelce oyun oynasak keşke
Mehmet varım w56 da nop ta bizim bekire sav kasıyorum:)
Ama alarm bildigimiz gibi catirti patirtiyla basladi canim cekmedi desem yalan olur:)