BROTHERS VS ALARM

• Konuyu başlatan DeletedUser66851
  • Başlangıç tarihi

Mr. Troya

Mızrakçı
Evrenenin üstündeki arkadaşınız da kilit yedi ama 500 baltası vardı o gitti, yani kilit normal bir şey, atan kişiye hürmet mi göstermemiz gerekiyor :) bizde w20de bi şey olmuştu, Ferhat diye bi arkadaş x bi’ oyuncu için ‘onu ben halledicem, konu bende kilit’ demişti. Sonra adama kilit attı. Ne oldu lan dedik, ‘kanka Ordu yetmedi’ dedi. Seninki de o hesap:)

Başarılar:)

İsmail abi artık tartışmıyorum oyunu zevk alalım diye oynuyoruz geriyorlar beni ama brodaki arkadaşlar gayet eğlenceli insanlar, onlarla anlaşıyorum:)
O kilidin amacının farklı olduğunu keşke bi anlasan :)

DeletedUser66448

Ziyaretçi
Güzel savaş arkadaşlar. Forumda bu oyunun bir parçası ama dozu kaçırmamak şartıyla. İllaki savaşta gerilimler olacaktır.

Ayrıca bazı arkadaşlar basılan prelere atıfta bulunmuşlar. Herkes kesesinin yettiği yere kadar basıyor kurallara aykırı bir durum yok. Sen 10k bastın ben 5k olayı çocukça bir saçmalık olur. Bu da oyunun bir parçası her ne kadar hoşumuzada gitmese.

Bundan rahatsız olup laf yapan arkadaşlar Clasic dünyalarda oynayabilirler :)

DeletedUser58688

Ziyaretçi
bence bro klanı iyi mücadele ediyor ama sürekli olarak bizi küçük düşürmeye çalışıcak yorumlar yapıyorsunuz siz saldırınca bakın savunma ordusu kestık daha ne olsun biz saldrınca patladılar bu kafada yorumlar yapınca bıraz gülünç oluyor patlatmak kolay bırsey ordunuz olsa sızde patlarsınız olmayınca bızım kadar patlayamıyorsunuz demek:)

Deleted User - 5538482

Ziyaretçi
O kilidin amacının farklı olduğunu keşke bi anlasan :)

o yakaladığın kamiyi adam köyü alırken de kestirebilirdi, nihayetinde kamiler köy almak için basılıyor. adam köyü almış mı? almış. o zaman onun kamisi işini görmüş ama senin kamin henüz köy düşüremedi ve bu 2. sıfırlanışı galiba. sonuç olarak kim karda kim zararda ortada. tabii bunu anlamak için senin de dediğin gibi akıl gerekli insana.

MrTroya.

Casus
o yakaladığın kamiyi adam köyü alırken de kestirebilirdi, nihayetinde kamiler köy almak için basılıyor. adam köyü almış mı? almış. o zaman onun kamisi işini görmüş ama senin kamin henüz köy düşüremedi ve bu 2. sıfırlanışı galiba. sonuç olarak kim karda kim zararda ortada. tabii bunu anlamak için senin de dediğin gibi akıl gerekli insana.
Multilerden çekilen savları temizlemeye yaradı ya bence.

DeletedUser66609

Ziyaretçi
bence bro klanı iyi mücadele ediyor ama sürekli olarak bizi küçük düşürmeye çalışıcak yorumlar yapıyorsunuz siz saldırınca bakın savunma ordusu kestık daha ne olsun biz saldrınca patladılar bu kafada yorumlar yapınca bıraz gülünç oluyor patlatmak kolay bırsey ordunuz olsa sızde patlarsınız olmayınca bızım kadar patlayamıyorsunuz demek:)

Alo narkotik mi ? evet evet karindeşen jagg sanirim. Yok efendim walter white ile bir bağlantisi yok. bunlar merdiven alti yaa. yok komiserim ne örgütü. bunlarin ki ihtiyactan. zaruri ihtiyaç da değil. yaa bunlar sefa "pazarlayanlardan";))

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Bro sayıları az ama sağlam oyunculardan kurulu ayrıca arkadaşlıklarve iletişimleri üst seviyede alarm ile başa çıkabileceklerini düşünüyorum zaten mevcut durum da bunu gösteriyo pre farkı ortadan kalktığında bronun daha neler yapabildiğini görmüş olur herkes :)

DeletedUser66851

Ziyaretçi
Bro sayıları az ama sağlam oyunculardan kurulu ayrıca arkadaşlıklarve iletişimleri üst seviyede alarm ile başa çıkabileceklerini düşünüyorum zaten mevcut durum da bunu gösteriyo pre farkı ortadan kalktığında bronun daha neler yapabildiğini görmüş olur herkes :)
Gardaşım, bi ihtiyacın var mı gardaşım :D