Bot ve Multi Yönetimi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
1-Telefon hesap ilişkilendirmesi getirilmeli
1 Telefon Numarası 1 Hesap

2- Oyundan aldığımız bot koruması eş zamanlı uygulamaya getirilmeli yani bot koruması geldiğinde klanların telefon uygulamasına gelecek güvenlik kodu ile Tarayıcından aldığımız kodu eşleştirip korumayı kaldıralım ( uygulamadan oynayanlar ne yapmalı diyenler için bu kod zaten illegal hesap girişlerini şifre paylaşımını engellemek için

3- Hesap ile cihaz birbiri ile ilişkilendirilmeli yani kayıtlı olmayan bir cihazdan giriş olduğunda maile güvenlik kodu gelmeli pre puan aktarımında yapılan durumun Bi benzeri yani.

Aklıma Gelen bu gibi durumlar var lütfen yeni klasik öncesi bi sınırlama getirin bunca insanın Emeğine en baştan yazık olmasın yoksa gider herkes 3-5 hesap açar ben bulurum diyede oyun takımımız lütfen sistemin başında olacağım demesin her dünya bu durum yapılıyor

Stratejist*

Yasaklı
uygulamaya bot koruması getirilmeli katılıyorum ordan gayet tabii hiiç telefona bakılmadan yagma yapılabiliyor bilenleriniz vardır :D
multi konusundada katılıyorum.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
1. Maddeye katılıyorum 2. madde de ki bot koruması ben aktifken bile sürekli ekranıma geldiği için canımı sıkarken birde doğrulama kodu vs. istemesi delirtecektir. 3- zor o iş.

HyperionX

Kılıç Ustası
1. Madde iyi olur diğerleri olmaz zaten, boş beleş adamlar multi açmasın artık güzel fikir.

IGreen ShadowI

Ağır Atlı
Başlık fakülte ismi gibi olmuş .d
3 maddenin 3ü de bir çok online oyunda güvenlik açısından olan şeyler burada neden olmasın

DeletedUser57954

Ziyaretçi
multi baronları bunu beğenmedi.
bu çözüm illegal premium satışının da önüne geçebilir

SungurAlp

Markiz
Benim merak ettiğim şirket gerçekten engellemek istiyor mu?Şahsen bu öneriyi kendi aralarında düşünüp konuşmuşlardır diye düşünüyorum.

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Yeni kayıt olan hesaplar için(hatta eskileri için de) sms ile gelen doğrulama kodunun girilmesi güzel olur bence de. Hatta hesap şifresini kaybedenler/unutanlar içinde cep telefonu numarasına gelecek olan kod, hesap şifrelerini sıfırlamanın da bir yolu olabilir.

Benzer bir öneri vardı kendimden alıntı yapayım :D

1 Telefon Numarası 1 Hesap olayının olacağını, yapılacağını zannetmiyorum(tahmindir yanlış anlaşılmasın). Neticede kardeşime hesap açıcam muhabbetleri de olacak. Ceza aldım pişmanım yeni bir hesap ile taze bir başlangıç yapmak istiyorum diyenler çıkacaktır.

Velhasıl 1 numaraya 3 hesap 5 hesap tarzı olaylar bana mantıklı geliyor. Spam maillerle açılan onlarca hesap engellenmiş olur, şifre kaybına yönelik de ekstra bir tedbir olarak da kullanılabilir.

Benzer bir öneri vardı kendimden alıntı yapayım :D

1 Telefon Numarası 1 Hesap olayının olacağını, yapılacağını zannetmiyorum(tahmindir yanlış anlaşılmasın). Neticede kardeşime hesap açıcam muhabbetleri de olacak. Ceza aldım pişmanım yeni bir hesap ile taze bir başlangıç yapmak istiyorum diyenler çıkacaktır.

Velhasıl 1 numaraya 3 hesap 5 hesap tarzı olaylar bana mantıklı geliyor. Spam maillerle açılan onlarca hesap engellenmiş olur, şifre kaybına yönelik de ekstra bir tedbir olarak da kullanılabilir.

Ek tedbir olarak düşünmüştüm bunu yoksa yanlış anlamayın evdeki cihazlarım tamamını kullanarak bile en az 3 hesap açarım hiçbiri de ban yemez(bu sadece düşünce uygulaması yok yani :)) en azından not defterlerine kaydedilmiş ıd şifreleri engellemiş veya anlık açılacak hesapların önüne geçmiş olursunuz.:)

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Ek tedbir olarak düşünmüştüm bunu yoksa yanlış anlamayın evdeki cihazlarım tamamını kullanarak bile en az 3 hesap açarım hiçbiri de ban yemez(bu sadece düşünce uygulaması yok yani :)) en azından not defterlerine kaydedilmiş ıd şifreleri engellemiş veya anlık açılacak hesapların önüne geçmiş olursunuz.:)

Kaç hesaba kadar olursa olsun numara hesap eşleştirmesi (zorunluluğu) güzel bir öneri.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.