Bot Kontrol Resimleri

• Konuyu başlatan DeletedUser2729
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser2729

Ziyaretçi
Sayın Adminler... Bu Bot kontrol sisteminizi ya değiştirin yada başka birşey bulun .. oyunun resmen içine ediyor.. tam mis arası yapıcaz küt diye çıkıyor.. günde 10 sefer çıkarmı bu resimler.. haydi çıktı diyelim.. işaretliyoruz tekrar soruyor tekrar tekrar.. bıktırıyor artyık arkadaşlar oyunun zevki kalmıyor

ByRevolution

Yasaklı
10 dakikda bir çıkıyor galiba :p

ve eskiden harf çıkıyordu bunda iki saat işaretliyoruz
kabul etmiyor tekrar soruyor
10 kez sorduğu oldu peşpeşe
cok sinir bozucu

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Maalesef o da bizim (oyuncuların) marifeti. Oyuna illegal bot sokanlar ve firmaya bot korumasının yapılmasını mecbur bırakanlar utansın.

DeletedUser2729

Ziyaretçi
iyide arkadaş,, bir kere işaretlesen olmazmı ..50 tane şey çıkıyor

DeletedUser64287

Ziyaretçi
Mis arası yapacakken falan sıkıntı olabilir o evet

DeletedUser62492

Ziyaretçi
Valla bu sistem son zamanlarda genel itibari Google recaptcha sistemi ile bot kontrolü yapan tüm internet camiasının sıkıntısı. O sebeple suçlu klanlar.org adminleri değil, Google :) Keşke şu innogames Google ReCaptcha filan kullanmak yerine kendi bot kontrolünü daha basit ve akıllı bir şekilde yapabilecek bir bot kontrol algoritması geliştirse :rolleyes: Keza, saçma sapan "hangi resim araba, hangi resim mağaza önü" gibi resimli sorular yerine, börtü böcekle süslenmiş birkaç numaranın yerlerini değiştirip bizden onları girmemizi istese, milisaniyelerin hesabını yaptığımız şu oyunu daha rahat oynarız :)

DeletedUser241

Ziyaretçi
Bence sıkıntı olmuyor kutucuğu işaretleyip onaylıyorsunuz. Bence böyle kalsın.

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Aynı şekilde arkadaşlar siz hangi browserı kullanıyosunuz , yada vpn mi kullanıyosunuz . Bende tek seferde kutucuğa tik atıyorum , onaylanıyor bitiyor

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Aga sen ne diyorsun ya? Geçen bi bot koruması çıktı, sayesinde bot olduğumu öğrendim.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Bana sorsan benim de espriler güzel de. O iş öyle olmuyor işte.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bot koruma sistemi tüm oyuncular için vardır. Ne kadar hatalı aksiyon, ne kadar fazla aksiyon yaparsanız sistem sizin reel olduğunuza inanmak için o kadar soru sorabilir. Geçersiz bir öneridir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.