Black [ White Başlıyor!

• Konuyu başlatan DeletedUser44315
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44315

Ziyaretçi
Artık sabrı tükenmiş. Önlerinde engel tanımayan ve arkalarında mangal gibi yürek taşıyan arkadaşlarla beraber ilk temelleri atıyoruz. Klanı oluşturan isimleri tanıyacaksınız. Herbiri ayrı wordlerde nam salmış ve isim yapmış oyuncular. Artık köylerden dumanlar yükselecek. Ateşler yakılacak. Her taraf ısınacak.

ARTIK YA YAKACAKSINIZ , YADA YANACAKSINIZ.

DeletedUser

Ziyaretçi
Black [ White Başlıyor!

Eklentiler

• olalla.JPG
    olalla.JPG
    26,4 KB · Görüntüleme: 1
  • olalla - Kopya.JPG
    olalla - Kopya.JPG
    89,5 KB · Görüntüleme: 1

DeletedUser

Ziyaretçi
Sağol ciddi yorumun için :)

BELA Klanının ekmeğini yeyip, suyunu içip, abi dediğin, kardeşim dediğin tüm oyuncuların arkasından vurdun. Seni savunanlar senin gerçek yüzünü gördü. Ben bugünlerin yakın olduğunu biliyordum ama bu kadarını beklemezdim.

Klanının adı gibi, kim ak kim kara belli oldu. Zamanında o kadar söyledik büyüklerine ama dinletemedik. O zaman kızını dövmeyenler şimdi dizini dövüyor.

İhanet'in bile bir usulu, adabı vardır ama sen ihanetin bile en karasını yaptın. Ve aldandın Ali efendi. Kazandığını sandın ama kaybettin Ali. İnsanların güvenini, sana olan inancını kaybettin.

Şimdi yanındaki dost sandıkların sana zerre güvenmiyor, zerre inanmıyor. Onlar da seni örnek alıyor, senin gibi çıkarları için senin yanında yer alıyor..

Artık adın çıktı 9'a inmez 8'e...

DeletedUser

Ziyaretçi
Dışardan görüp yorum yapmak kolay nede olsa :)

Bu cümleyi hatırladın mı Mert abi 30 dakika kadar önce yine sana yazmıştım :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende ondan bahsediyorum çift taraflısınız. Ama artık herkes sizin içinizi de dışınızı da gördü.

Almalar satmalar alışveriş ticaret. Gerçekten hayırlı işler en doğru söz.

Hayırlı işler gençler ticarete devam...