Black friday

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
639A28A6-4263-4604-BAE5-BE961A356E4F.jpeg

bugün güzel bir indirim beklerken bildirimi görerek üzüldüm premium ne yüzde yüz verilmiş ne indirim bununda ne olduğunu anlamadım aydınlatabilir misiniz

FARAZA

Markiz
20049 adlı eklentiyi görüntüle

bugün güzel bir indirim beklerken bildirimi görerek üzüldüm premium ne yüzde yüz verilmiş ne indirim bununda ne olduğunu anlamadım aydınlatabilir misiniz
Ayrıca itemler koymuşler örneğin 8500 premium alana çarkı 4 defa ücretsiz çevirme hakkı tarzı envanter içerikleri gönderiliyor bunu arada bir yapıyorlardı zaten. Ama hiçbir şey yapmaya da bilirrlerdi şükredin şükredin :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Ayrıca itemler koymuşler örneğin 8500 premium alana çarkı 4 defa ücretsiz çevirme hakkı tarzı envanter içerikleri gönderiliyor bunu arada bir yapıyorlardı zaten. Ama hiçbir şey yapmaya da bilirrlerdi şükredin şükredin :D
Bu ara ara geliyordu zaten black friday de genel olarak indirim olur ben fiyatları birazcık düşmesini bekliyordum veya herkese bonus gelmesi gibi

FARAZA

Markiz
Bu ara ara geliyordu zaten black friday de genel olarak indirim olur ben fiyatları birazcık düşmesini bekliyordum veya herkese bonus gelmesi gibi
Ben geçen Black Friday tarihlerinde de bahsettiğin gibi bir hamle görmedim sen neden beklentiye girdin :D

Margaret

Emekli Görevli
okudum ama sanırım sizin konuya kilit atmanız konunun oyuncular tarafından desteklenmemesi diye düşünüyorum sayın admin böyle olmasa birkaç gün bekleyip tepkileri ölçebilirdiniz neyse.
Bu durumda tepki ölçmeye gerek yok. "Şirket Politikası" gereği olduğu zaten belirtildi, açıklama yapıldı ve konu kapandı.

YALNIZBARON

Yasaklı
Şahsi veya bu oyuna göre algılamayın genel bir serzenişimi söylemek istiyorum ;

Her zaman bu cevabı bireysel olarak alıyoruz günlük hayatımız da @Margaret siz de bu cevabı yaşantınız da muhakkak alıyorsunuzdur.

Acaba hiç o şirket politikalarını merak etmiyor musunuz açıkçası ben çok merak ediyorum :)

Bizimle bu politikalar paylaşılabilir mi :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.