Black Baron Savas Raporları

• Konuyu başlatan Black Baron
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
saky.png

almdan 1 gün önce casuslamıstık sanırım tahmın ettı hem duvar basmıs hemde destek almıs :)

DeletedUser37130

Ziyaretçi
karol 'un gürzü çıkmış sanırım baksanıza bayağı indirmiş duvarı şahmerdan lar

DeletedUser

Ziyaretçi
neymıs her askerden atmıyorsun sadakat 20 dusurmus

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Konuyu başlatan kişinin isteği üzerine konu ismi değiştirilmiştir.

DeletedUser

Ziyaretçi
42763955.png

Destek: 100 iken65 düzeyine indi
65 iken32 düzeyine indi
32 iken3 düzeyine indi
3 iken-17 düzeyine indi

Bu Aralar Misyonerlerım Çok korkutuor
gecende 3de kaldı boyle 3 mısın gırmesınden sonra bakalım bundan sonra 3 mıs atıyım dıorum .

DeletedUser

Ziyaretçi
Kendi emirlerim (4) Varış süresi Varış zamanı
01 Maveraünnehir bugün saat 07:16:32:517 4:58:42
01 Maveraünnehir bugün saat 07:16:32:697 4:58:42
01 Maveraünnehir bugün saat 07:16:32:804 4:58:42
01 Maveraünnehir bugün saat 07:16:32:939 4:58:42

sizce karşı taraf online olsa destek dısında boyle kendısıne gelen mıslerı nasıl kesebılır :)
ben profesyonel sekılde dusundum bı turlu bulamadım
tek köye saldırıp arayasokma taktiği olmuyo tam salıse 000 da gerı gledı ıcın ancak bı arkadasımın harıtamdan araya atmsı lazım
bu arkadas bakalım bu saatte bulabılecek mı ordu acısından cok gucsuz kıramaz saldırımı sız yerınde olsanız ne yaparsınız

rapor sabah paylasılacak

sen bu soruyu sorabiliyorsan yabgu mete den öğrenmen gereken çoooook şey var:)) git eğitimini tamamla bence

DeletedUser

Ziyaretçi
sen bu soruyu sorabiliyorsan yabgu mete den öğrenmen gereken çoooook şey var:)) git eğitimini tamamla bence

buradaki süreler herkesin tek köyü varken verilmiş sürelerdir ama onu da es geçmeyelim. barbar dönüşleri 000 olduğu için böyle yazmış vatandaş

DeletedUser

Ziyaretçi
Renaissance ın yazdığı gibi saldırı çıkıp iptal edicek, ben bunu herkes bilir sanıyordum.
Hatta barbarı destekleyip, geri çekmeyide deneyebilirsiniz. Saldırıda zaman sıfırlanır ok ama köydeki desteği çekersen araya girebilirsin

Birde ben profesyonel olarak düşündüm die yazmış, ne demekse:))