bizim klanı neden kimse tanıtmamış.:D

• Konuyu başlatan rapi
  • Başlangıç tarihi

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Öncelikle bir önceki hesabım unsal ve isa tarafından asılsız iddaa lar yuzunden banlanmıstır bu yuzden kendılerıne ufak nacizane argo kelımeler ıletmek ıstıyorum :)

Klana da basarılar dılıyorum hepinizin canı cehenneme lanet pislik herifler :)

altın kapılarımız kan oldu tayfuğğğğğğğğnnnnnnn da gelsin kanka :D

DeletedUser57479

Ziyaretçi
altın kapılarımız kan oldu tayfuğğğğğğğğnnnnnnn da gelsin kanka :D

olum o zaman kuralım klanı herkesı cagıralım ALARM olarak gırıs yapak bu ne la :D bız hazırlık macı yapmak ıcın gırıyoduk :D

DeletedUser52898

Ziyaretçi
olum o zaman kuralım klanı herkesı cagıralım ALARM olarak gırıs yapak bu ne la :D bız hazırlık macı yapmak ıcın gırıyoduk :D

bence öyle yapın kanka kesin yapın yani, yapın yapın çok mantıklı. kesinlikle yapmalısınız, ben olsam oyle yapardım :DA:SDASD

DeletedUser52898

Ziyaretçi
nop demek unsss demek la onu nasıl yapacağız :ASD:ASD

DeletedUser36760

Ziyaretçi
Gaara'ya bayılırım. Adam Kazekage <3.

Bu konu hakkında yorumum bu kadar başarılar :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
uğur nereye giriyonuz olum sen w26da oynamıyor muydun:D:DA

DeletedUser52898

Ziyaretçi
gençler girecekseniz kamaşullah klanını kurabiliriz ne nop olsun ne alarm böylesi iyi olur bence :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
gençler girecekseniz kamaşullah klanını kurabiliriz ne nop olsun ne alarm böylesi iyi olur bence :D

sabri; classic4 başlıyoruz desek 200 kişi direkt klana gelir, orası problem cidden :D uğur'un da dediği gibi antrenman iyi olur, katılıyorum, öylesine, muhabbetine:) erken kaçarız classicten bu şekilde:)

DeletedUser52898

Ziyaretçi
sabri; classic4 başlıyoruz desek 200 kişi direkt klana gelir, orası problem cidden :D uğur'un da dediği gibi antrenman iyi olur, katılıyorum, öylesine, muhabbetine:) erken kaçarız classicten bu şekilde:)

o şekilde düşünüyoruz zaten bizde, eğlencesine antrenman niyetine girelim iki muhabbet iki oyun sonra kaçalım :D

DeletedUser37444

Ziyaretçi
uğur sana bi teklifim var ama ciddi bi teklif çok ciddiyim:D

1-ismaillerle konuş ikna et hep beraber başlayın

2-mikail arkadaşım da davet etti, onların davetine icabet etmemiz gerekiyor ayıp olur, bu problemi çöz

3-klanın adı kamaşullah olacak

4-w26daki düşman klanlarımıza hesap sildir 28 saat içinde ikna et

25 büyükbaş 15 küçük hayvan olmak üzere çiftliğinize katılıp hayvan gibi kasarık:D

DeletedUser57479

Ziyaretçi
uğur sana bi teklifim var ama ciddi bi teklif çok ciddiyim:D

1-ismaillerle konuş ikna et hep beraber başlayın

2-mikail arkadaşım da davet etti, onların davetine icabet etmemiz gerekiyor ayıp olur, bu problemi çöz

3-klanın adı kamaşullah olacak

4-w26daki düşman klanlarımıza hesap sildir 28 saat içinde ikna et

25 büyükbaş 15 küçük hayvan olmak üzere çiftliğinize katılıp hayvan gibi kasarık:D

kanka bıraz once whatsaptan sabrı dedıkı ısmaıllerle konusta aynı bolgede olalım hep beraber oynıyalım cevabım kesın ve net oldu ıstedıgınız klanda oynıyabılırsınız sıze ıhtıyacım yok :D

sımdı senın bu teklıfıne kısa ve oz cevap vereyım senı cagıran kım lan :D

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
kanka bıraz once whatsaptan sabrı dedıkı ısmaıllerle konusta aynı bolgede olalım hep beraber oynıyalım cevabım kesın ve net oldu ıstedıgınız klanda oynıyabılırsınız sıze ıhtıyacım yok :D

sımdı senın bu teklıfıne kısa ve oz cevap vereyım senı cagıran kım lan :D

haykırdım as:D:WD:A:SD:AS:D.ASd