Birlik Yöneticisi

• Konuyu başlatan DeletedUser39300
  • Başlangıç tarihi

Trafik

Kılıç Ustası
Eğer nufusun full olmadıysa ve köyde maden kaldıysa hesap yöneticisi şuanda otomatik olarak asker basmaya devam ediyor bunun onunla ilgisi yokki.Şuan saldırı al yinede asker basımı devam ediyor köyde.

Bu öneride hep kalsın denmiş onun yerine nufus dolunca dursun bir daha emir gelmeden basmasın ama daha nufusu doldurmadan durması iyi olmuyor.

DeletedUser49458

Ziyaretçi
hatırladığım kadarıyla yanlış olmasın deposu dolan köylerin madenlerini stok yöneticisi vasıtasıyla deposu boş olan köylere aktarması olayının otomatikleştirilmesine güzel demiştiniz :) yanlışım varsa düzeltin.

Aynı olayı yine sen inaktifken hatta sadece hesap yöneticisi aldığın için yapıyordun. herhangi bir talimatta vermiyordun :) Kimse kusura bakmasın ama hesap yöneticisi demek parayla bot almak demektir :D

diğer konuyla ilgili o yönde bir beyanım olduğunu hatırlayamadım
eski postlarımı kontrol ettim bulamadım..
eğer sen bulabilirsen bana mesaj atabilirsin, belki unutmuşumdur. ancak o yönde bir görüş bildireceğimi sanmıyorum..

oyun gittikçe paralı bot'a dönüyor evet..

tw'de script uygulamaları zamanla premium hesaplara entegre edilerek bu günlere geldik..

ama premium uygulamalrında ya da scriptlerde önemli bir nokta vardı; her hareket için tuşa basma gerekliliği.
yapacağınız bir ordu göndermek de olsa tek bir tuşa da basılacak olsa, o tuşa basılırdı..

burdaki öneride ise durum tamamen farklı

premium hesap paralı boya doğru ilerliyor olabilir hatta öyle bile olmuş olabilir..
ama yine de bu onu kabulleneceğimiz anlamına gelmiyor değil mi?