Biraz Magazin. SonD4ns Hamleye neden geçti?

Emareks

Mızrakçı
ula olm niyetin tükürmekse bari rüzgara karşı durma, o w de beni bilmem kaç kişi şikayet etmiştir, o w nin en kilit klanı oyuncularından biriydim sence hiç ceza almamam ne ifade ediyor ?
Hiç ceza almaman şu anlama geliyor. Demek ki klandaki pasif veya bırakmış oyuncuları toplamak pushing değil ve ban sebebi değil. Pasifse bir oyuncu veya bırakmışsa tabi ki klanı bu oyuncuları toplicak. Siz yaptığınızda ceza almadığınızda oyunun adaletinde problem yok. Ama biz pasif veya bırakmış oyuncu topladığımızda bunun adı pushing oluyor ve oyun adaletsiz oluyor öyle mi :) Valla komiksiniz.

Stratejist-

Hafif Atlı
Hiç ceza almaman şu anlama geliyor. Demek ki klandaki pasif veya bırakmış oyuncuları toplamak pushing değil ve ban sebebi değil. Pasifse bir oyuncu veya bırakmışsa tabi ki klanı bu oyuncuları toplicak. Siz yaptığınızda ceza almadığınızda oyunun adaletinde problem yok. Ama biz pasif veya bırakmış oyuncu topladığımızda bunun adı pushing oluyor ve oyun adaletsiz oluyor öyle mi :) Valla komiksiniz.
dostum pushing oyunu bırakmıs adamı toplamak değil, sen bakıcı alıp hesabı istediğin gibi kullanıp toplatıyorsun. bu pushingtir.

Emareks

Mızrakçı
Oyunu bırakıyorum köylerimi alabilirsiniz ile oyunu bırakıyorum hesap bakıcılığı vereyim köyümü toplayın arasında hiçbir fark göremiyorum neyse oyun modları kararını verir zaten uzatmaya gerek yok.

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
Şimdi Enes oyunu bıraksa veya herhangi bir hamle oyuncusu, ceza yeriz yaa diyerek birakan oyuncuyu toplanıyor muyuz :)

Zero oyunu bıraktin diyelim hesabın barbar olana kadar hamle almayacak mı

:)
Biz çok yedik biraz da diğerleri yesin diyorsunuz haklısınız devam edin şikayetlere :)

ZeRo54

Yasaklı
Şimdi Enes oyunu bıraksa veya herhangi bir hamle oyuncusu, ceza yeriz yaa diyerek birakan oyuncuyu toplanıyor muyuz :)

Zero oyunu bıraktin diyelim hesabın barbar olana kadar hamle almayacak mı

:)
Biz çok yedik biraz da diğerleri yesin diyorsunuz haklısınız devam edin şikayetlere :)
herkez öldürür sevdiğini haklısın.
Burda herkez haklı tabi kendş tarafında bakınca.

Ama şöyle birşey var ben ben enes bırakmadan bırakmam :D

Ama biri bana desin gel enesi kesicez direk karşıya geçerşm hayatımda oyundan alacağım en büyüz zevk enese turuva atmak olur :D

Kjitro shall win?

Mızrakçı
Bayro önceki dünyaların ile ilgili illegalini görmedim ki zaten bu dünyadan topladığın köylerden bahsediyorum alınganlık yapma hemen :D rahatsız oluyorsan konusmam ama sonuçta dediğin gibi aynı sınırda savaştık saygım var yani
Senle ilgili bir problemim yok zaten. Gayet zevkli bir worlddu sizlerle oynarken. Sunu belirtmek istedim nasılsam hala oyleyim illegal bir sey yapmadim yapmayacagimda :D

Levi

Kılıç Ustası
Son zamanlarda gergin misiniz? - KizlarSoruyor

Anarşist*

Yasaklı
Hesap bakiciliga bişey diyemem. Çünkü bilmiyorum . Ama klanindan bı oyuncu oyunu bırakmış. Düşmanla icicesin. Sürekli yoklama yapılıyor. Köyü düşmanın kesmesi yagmalamasi alması hepsi senin zararinayken bu köyü direkt almak pushing olmamalı bence. Benim bildiğim pushing aynı ip telefon PC ile 1 den fazla hesap açıp bu hesaplar arasında hammadde alışverişi gibi şeyler yapmaktır. World başında gördük bunun örneğini bı dünya oyuncu bu sebepten banlandi. Köyleri silindi haritada bile boşluk oluştu. ;)

HEXAMİLİON

Kılıç Ustası
Hesap bakiciliga bişey diyemem. Çünkü bilmiyorum . Ama klanindan bı oyuncu oyunu bırakmış. Düşmanla icicesin. Sürekli yoklama yapılıyor. Köyü düşmanın kesmesi yagmalamasi alması hepsi senin zararinayken bu köyü direkt almak pushing olmamalı bence. Benim bildiğim pushing aynı ip telefon PC ile 1 den fazla hesap açıp bu hesaplar arasında hammadde alışverişi gibi şeyler yapmaktır. World başında gördük bunun örneğini bı dünya oyuncu bu sebepten banlandi. Köyleri silindi haritada bile boşluk oluştu. ;)
Bnce ikna oldular. Empati yaptılar hakketen bizde alirdik bu durumda dediler :)