Bir Yıldızın Doğuşu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Busranıza doğruları söylediğim için dıyor. haklı olduğum icn ıstemıyorsunuz .

DeletedUser

Ziyaretçi
Forum kuralları içerisinde devam edebilirsiniz. Üslubunuzu bozmayın lütfen.

İyi forumlar.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Rahat durmuyorlar ki Admin'im. Bir burada eğleniyoruz gelip kışkırtıyorlar. Zor tutuyoruz arkadaşları

AvB.

Hafif Atlı
Sayın admin, yukarıda postu bulunan death26 rumuzlu arkadaş şahsım ve yakın çevremdeki insanlar hakkında sinir bozucu, ahlaksızca ithamlarda bulunuyor. Bakın, genel forumda bulunduğumuz süre zarfında sizlerde incelediyseniz hiç kimse hakkında ne ağar ithamlarda bulundum ne de insanlar hakkında ileri geri konuştum. Fakat bu yukarıdaki ne olduğu belirsiz kişilik beni tahrik ediyor. Ayrıca kıskançlık ve hasetlikle dolu bu şahıs, kirli ağzıyla ismini kullandığı kişilerin bu oyuna olan sevgisini kopartıyor. Hiçbir zaman hiç kimse hakkında kullanmadığım ithamları bu arkadaş üzerinde kullanmamak için kendimi zor tutuyorum. Sizlerden ricam; bu kişiliği ve bunun gibileri genel forumdan uzak tutmanız. Rica ediyorum sizlerden.

Son olarak sırf burada bu rezilliği yapmak için farklı bir rumuz altında pis planını uygulayan şahıs acaba neden kendi rumuzuyla bunları yapamıyor, buda öz güven yokluğundan mı kaynaklanıyor bilmiyorum. Umarım en yakın zamanda bunun sebebini de öğreniriz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sağolun modum. söyledigim cumleler zorunuza gitmesin ben ıyılık olsun dıye soyluyorum. bırıcık arkadasınız dıllere dusmesin

AvB.

Hafif Atlı
Hala tahrik ediyorsun hala sinir bozuyorsun. Amacın belli gittiğin yok belli ama sırf korkaklığından dolayı değişik değişik kimliklere bürünmüşsün yazık sana :)

DeletedUser60284

Ziyaretçi
olayı bilmiyoruz tabi ama kaale alıp cvp vermeseydiniz , görmezden gelseydiniz keşke nietten sanacak kendini

DeletedUser57864

Ziyaretçi
Milletin işi gücü ben olmusum o kılıçbey galaks hesabıdır :) haberımız olduğundan attırdım klandan ve Alaca karanlık da ban yemişti bu surecte mis atmıssınz 6saat kaldı ama bakalm nolcak yeni girdm hesaba boş yapmayın işsizlik yapmayın cekememezlık yapmayıb insab olun 5dk

DeletedUser614

Ziyaretçi
Kaç dakikamız kaldı Feryat başkan :D ahahahahaha asdfıhasufjgahşsdjghfsadlfk Gülme krizine girdim A:SDF:ASDF:aSD:F ahahahahahahahah

feryat biraz legal oyna be olum genemi ban yada su botlardan banda at multiden yediysen ama ben cok hesapla ugrasmam tek hesap kafi

DeletedUser

Ziyaretçi
tahrik edecek cumle kurmadım. sız benı tahrık edıyorsunuz. kız gordunuz dıye abı oldunuz. furkan sana abı denmez sevgılısın sonucta olmazsa olmazısın ama sahıp ol busraya bırsey olur allah korusun adam vurursun onun ıcın

Durum
Konu yanıtlara kapalı.