Bir Yıldızın Doğuşu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

AvB.

Hafif Atlı
Herkese selamlar, sevgiler ve hayırlı geceler.

Bugün ki başlığımızın içeriğinde çeşitli entrikalar, menfaat oyunları, romantik komedi her şey var. Başrol oyuncumuz Feryat. Namı diğer alaca karanlık55. Pek sevgili güzel arkadaşımızın kendi hesabını sözde ban yediğinde kaybettikten sonra geçtiği hesap.

Konuyu çok fazla uzatmaya gerek yok aslında. Gerekli araç gereçleri buraya koyduktan sonra usulca köşeme çekilip değerli yorumlarınızı keyifle okuyacağım. Öncelikle bölgedeki arkadaşların bildiği gibi bu Alayına Gider li klanın oluşumunun başındaki arkadaştır kendisi. Klanındaki pasifleri yamadığı, kaybedilen ya da kesilen birliklerin istatistiğe yansımasını engelleyeceği oluşum. Ayrıca kendi bulunduğu klan ile anlaşma var. KILIÇ BEY de bu oluşumun bir parçası. Parçası idi... Pek muhterem alaca feryat arkadaşımız önce bu arkadaşın köy durumunu sormak suretiyle ön hazırlıklarda bulunuyor. Ardından bingo. Tam yenmelik çıtır bir köy. Hesap sahibi köyü oda sıcaklığında mis gibi büyütmüş. Suyunu gübresini eksik etmemiş. Çok sevgili alaca feryat kardeşimiz elini hızlı tutarak avını kaçırmak istemeyen bir çita edasıyla yüklenmiş köye.

Raporun devamı malum. Köye toplam 3 mis ile geliyor. Hesap sahibi arkadaş şahsıma mesaj atarak durumu anlatıyor ve hızır acil ekibi bu yakışıksız olaya hemen müdahale ediyor. Tabi ki ondan öncesinde sevgili başrol oyuncumuz, yıldızımız, mega starımız feryat tedbiri elinden bırakmıyor.

Durum ortada pek sevgili klanlar oyuncuları. Yayında ve yapımda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürleri bir borç bilir, oluşabilecek hikayenin diğer bir serisini beklemenizi tavsiye ederiz.

Son olarak bir dipnot bırakmayı ihmal etmek istemiyorum;

Yaş klanlarına bu terbiyesizliğe göz yummadıkları için sonsuz teşekkürler.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Haykırıyorum ama güldüğümden değil yani köyü rahat rahat neden bırakmamışlar ki :D Bırakın gitsin yaaahu

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Birde utanmadan adama sormaz mı kim destekledi seni diye :D

AvB.

Hafif Atlı
[video=youtube;xU6fbWlV3Fg]https://www.youtube.com/watch?v=xU6fbWlV3Fg[/video]

Bu parça sevipte kavuşamayanlara gelsin o halde

DeletedUser14924

Ziyaretçi
En çok da kendi klanının feryatın alacağı köye destek atması beni bitiriyor. Adeta galaktikosu tanımayan feryat kendi klanına giriyor :D Yarıldım ya :D Ava giderken avlanan feryat :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Klanı Feryatı dışlıyor mu yeni bir oluşum mu doguyor :D
Feryat yeni klanmı arıyor :D

Haberler Otcu Hoca da tt2tt2

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Durun ama dün 3 tane mis kesti o. Onu ne çabuk unuttunuz?

DeletedUser14924

Ziyaretçi
emin sinirden klavyeyi kırmış :D Bu world çok iyi ya çok tatlı makara var.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
aynen :D Sıkıntı yok stres yok. Hırs da yok. Takılıyoruz. Ben olmasam bu dünyadakiler birbirini yerdi :p

DeletedUser614

Ziyaretçi
Zaten diğer dünyalar hep sen olmadığın için kavga dövüş gidiyor :D

Bengam

Ağır Atlı
furkan eline sağlık kardeşim gecegece uyandım bu hikayeyi görmek iyi oldu :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.