Bir "Bela" nın sonu xr3al

hatırladınızmı? evet evet hatırladınız.. hani bir zamanlar foruma giripte terör estiren asarım keserim doğrarım diyip olur olmadık laflar yapan.. özelden tel nosunu isteyip "aç bi konuşacam" diyen.. bir xreal vardı çok kızdırmıştık gitmişti hani hani şu kral oyuncumuz.. geçenlerde bizim klana girdi ben tabi atılmasını talep ettim sonra ne olduysa çıktı bize düşman oldu bizim üyeleri almaya kalktı sizin belanız olacam köylerinizi alacam sizkimsiniz ben bilmem hangi world 1.siyim diyen profilinde bela estiren xr3al biz saldırı çıktıktan sonra nedense oyunu bıraktı :S çok garip değilmi tamda saldırıları çıktık köylerine giriyoruz profilinde "HUCUM klanından kimse saldırmasın hesap el değiştirdi ordularınız patlayabilir köylerde mancınık var hucum klanıyla bir sorunum yok die " bir mesaj yazıyordu ve sonra bizde dinlemedik belamızın hazin sonunu getirdik.. demekki bundan çıkaracağımız ders neymiş öyle herkese ahkam kesilmeyecekmiş değilmi bela kardeş? bugünkü dersimizin sonuna geldik arkadaşlar xreala yeni world lerde belasını estirmesini dileriz

saygılarımla
klose57

not:keşke adamın profilini ss çekseydim çok üzgnüm :(

xreal.jpg

xreal2.jpg

xreal3.jpg

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Köy hayırlı olsun. :) Son ss'in boyutu küçük olsa daha hoş durabilir. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
orjinal radjapım felan diyordu kendisi orjinal radjap mıymış ?

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
değil ya hesabı orjinalden alıp geliştiren eziğin teki aslında :) bide kesin 1. olur filan die laf yapıyolardı :) zaman değişti oyuncular gelişti bilmem nerenin 1.cisiysen orda laf yapacaksın.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
tüm saldırı raporlarını koysaydık keşke :)

evet senın güzel kesimleri vardı Birde Lost v en buyuk kesimi yapmişt baya detek almıştı lakin olay o değil hucum aptullah servere girince bende dedim yardımcı olalaım sonra bir şeyler oldu klandna çıktı çevresini tehdit etti ya klana gel ya koyunu alırım hucum klanı yüreği olan dalar bu server bendne sorulacak hucum asıl savaşı şimdi başladı v.s gene sbrettik ama baktık hakaretlerin sonu yok sözde server 1 olucaktı sıralamalr önemli değildir lakin insna oynadığı oyunu saysı evgi çerçevesind oynamalı profiliylen değil

DeletedUser12293

Ziyaretçi
orjinal radjapım felan diyordu kendisi orjinal radjap mıymış ?

Orjinal radjap iyi oyuncudur osman w9 dan sorna zaten pek oyunlara girmedi farklıo hesaplarlan bir muddet takıdlı lakin orjinal radjap değil sonrada odmanın hesabını alan bir arkadaş

DeletedUser

Ziyaretçi
bir belanın daha sonuna geldik bi dahaki worldde tekrar yenmek üzere hoşçakalın :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bırde pegasus ozer vardı hehe :D atıp tutardı.ne ımıs tek basına 10 klanla savasıyormus :p k... kenarı dıyecegım troll

bırde sevındıgım bı konu var 10. kez forumda ban yıyen gereksızler var yıne ceza yemıs ıyı oldu

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Xaereo'yu da tebrik etmek lazım, xr3al'in gelişimini iyi takip etmiş, temiz iş yapmış :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ne kadar ıyı olursan ol,arkadasların ıle ılerlersın.azımle s... duvarı delermıs.adam azmeder yemez ıcmez basar askerı senı ezer.ozer ıyı degıl.ben kabul etmem.nedenı destek alıp mıllete saldırmak ne zamandır huner?hemde zayıf kısılere.hem kısılıgı bozuk bır kere.bır kısı demıyor bunu herkes dıyor.xr3l ıse dılı uzun.oynuyor cabalıyo ısını bılıyor ama cok konustugundan kaybedıyor.hakkını yememek lazım ıyı oyuncudur ama karsında arkadaslık gonul bagı olan kısıelr var.bır elın nesı var ıkı elın sesı var