Bilgilendirme,Tebrik ve Teşekkürlerimle...

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Zamazingo reyiz zekan değil ama dilin çok kıvrak. Her forum başlığı altında dil darbelerin ve ruj izlerin mevcut. Stratejin gücü arkana almaksa eğer, itaat ettiğin klan reyizlerinin önünde diz çökmüş, aşağıdan şehvetle gözlerinin içine baktığını görebiliyorum; onlarda görüyordur. Merak etme; seni, önünde diz çöktüklerin kutsayacak. Filmin sonunu çok merak ediyorum izlemedeyim :)

Yorumlar için teşekkürler<3

Mahkum

Yasaklı
Adam zaten size bir sey yazmıyor, sizden kaliteli ekip diye bahseden tek kişi belki de swde.Onu bile anlamıyorsun , her konuda gelip dır dır yazıyorsun.
Oyunda nasıl sildiysen forumda da sil yer işgal etme.Bunun bot olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
Kafirsin ozaman dagistanli senin gibi multi oynamiyorum sizden 1 ay sonra dunyaya girdim 3 k pre yaktim adam satmayiz ne gerekirse onu yapariz

vgobes03

Acemi
Adam zaten size bir sey yazmıyor, sizden kaliteli ekip diye bahseden tek kişi belki de swde.Onu bile anlamıyorsun , her konuda gelip dır dır yazıyorsun.
Oyunda nasıl sildiysen forumda da sil yer işgal etme.Bunun bot olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
ELHAMDULİLLAH EKİP KALİTELİYDİ LAKİN SİZİN YANCINIZ ÇOKTU KAFA KAFAYA KALAMADI FENA PITIR BU OLASILIKDAN KORKTUĞUNUZ İÇİN HER SALDIRDIĞIMIZ KLANI HİMAYENİZE ALIP DESTEKLEYEREK GELİŞMEMİZE ENGEL OLDUNUZ DLUP,ALTIN,EİBONUN,ROHAN İSİMLİ KÜÇÜK KLANIN VE BUNA BENZER BİR ÇOK KÜÇÜK KLANLARA CAN SUYU DAĞITTINIZ.TEBRİK EDERİM DÜNYA KAPATMAKDA SİZE BOL ŞANS DİLERİM İYİ OYUNLAR SİZE GÖRE STRATEJİST BİZE GÖRE YUSUF YUSUF ;)

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Ne kadar yazarsan yaz ne olanlar değişecek ne senin zihniyetin. İçin kof. Kaybetmeye de programlısın.

Mahkum

Yasaklı
Seninde pitira gecmen dogru degildi yazdigina katiliyorum knka ama pitira gecerek safini belli etmen yanlis oldu yapmassaydin iyiydin

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

mr.pessimist

Mızrakçı
Seninde pitira gecmen dogru degildi yazdigina katiliyorum knka ama pitira gecerek safini belli etmen yanlis oldu yapmassaydin iyiydin

Son anda beyninin olduğunu fark etmiştir ve harita şartları gereği pıtıra geçmeyi ön görebilmiştir, tebrik ediyorum kendisini :)
Birilerini yargılamadan önce kendiniz nesiniz onu bi sorgulayın.
Şu boş paylaşımlarınız dar zihniyetli olduğunuzun kanıtıdır :)
Kendinizle çelişmenizi bitirin sonra enese ya da her hangi birine hakaretler destanı yazın