Bilgilendirme,Tebrik ve Teşekkürlerimle...

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
ilk köy dluptan sonra pıtırdan sonra bizden nasıl köy aldık diye seviniyorsunuz ya orası içerisi ordan köy almanız normal neden sınırda askerler neden 1 saat mis mesafesi .

Bizim alt klandan düştü köy :D Ama düştğünde 5 kami vurduk siz alamadınız :D Haaa bide sizin oyuncularınızdan da bizim içimizden 2 köy düştü ama biz sizsiz vurup aldık :D dyojen keşke bizim bölgemize gelseydi o tarz oyuncuları severiz. Çok sevdik :D

4N4RCHY*

Mızrakçı
Biz kimsenin arkasına önüne bir yerine saklanmadik. Çaylak kalkar kalkmaz basladi eibo şaman savasi. O gündür savaşıyoruz. Haritanın ortasında oynamak ile kenarında oynamak farklidir. İyi bir kenar oyuncususun. Kenarda köşede oynamaya devam et.

Pasif hiçbir işe yaramayan aykut konuşmuş :) 48 saat öncesine kadar nerdeydin :D Benim hatırladığım pasif pasif takılan köylerin sadece kendi attığım fakelerle yıkmadığım binası kesilmedik ordusunu bırakmadığım bir hesap var :D

savaştın da ne yaptın bana bi desene sen :D

Saldırgan olarak
Yendiğin rakipler
SıraİsimKlanYenildi
40 AequitaS*
428189_thumb
EİBO-7
747.818

Savunmacı olarak

51 AequitaS*
428189_thumb
EİBO-7
612.492

Toplam
46 AequitaS*
428189_thumb
EİBO-7
1,52 Mil.

amma savaşmışsın valla :)

Bende iyi ki kenarda oynamışım be :D

22 4N4RCHY
427386_thumb
FENA:D
966.869

19 4N4RCHY
427386_thumb
1,68 Mil.

16 4N4RCHY
427386_thumb
2,73 Mil.

aynen aykut kimsenin arkasına saklanmamışsın hep ön sıralardaymışsın maşallah :D

4N4RCHY*

Mızrakçı
Başarıda kendine pay çıkarmıssın

Ben kendi girdiğim hedefi alıp + bütün klana fake , köy isimlerini değiştirtip senin klanında ki yöneticilerden daha çok iş yaptıysam sana başarı yazıyorsa bana da yazar az veya çok.

3-5 köy alınca klanın gölgesinde benim verdiğim yetkiyle de bir iki sirkü atınca bi yerler vucunuzda kalkıyor . Hep aynı hikaye ve sen ilk değilsin ;)

Doğru hiçbir klan yöneticisinin seni takmadığı , mesajlarına dönmediği sadece benim SENDEN BİLE DAHA ÇOK uğraştığım günleri ne çabuk unutmuşsun :)

yazışmalara gelince bende hala herşey duruyor yüzünüz kızaracağını bilsem burdan da paylaşırım ama gerek yok.

Buna verilecek çok güzel cevaplarım var ama gerek yok.

Sizinkiler burda BAŞKASININ ordusuyla ŞEYİYLE savaşa giriyorsunuz 1 aydır bende arkadaşımın yaptıklarıyla övüneyim en azından benim klanımdaydı adam :)

4N4RCHY*

Mızrakçı
Başarı senin başarısızlık benim varmı öyle dünya:)

Sana ve EİBO klanlarına yaptığımız en büyük iyilik o güne kadar oyuna girmeyen,mesaj okumayan çok yüce başkanımız ,kıymetlimiz UNUS bizden sonra oyuna asıldı oyunu bırakmadı :)

Al sana başarının kralı bir adam oyuna devam etti sayemizde :)

Şimdi son 25 su bu muhabbeti vs yapmayın bize Bırakın sız o kısmı . Biz hallederiz

O kısmı zaten sizde.Bizler gülerek izleyecez.
Tüm klanını kapama için satıp tek tek toplayıp arkasından pıtıra geçtiğinde EİBO klanındaki adam olan oyuncular bu mesajı hatırlasın :)

AequitaS*

Okçu
Pasif hiçbir işe yaramayan aykut konuşmuş :) 48 saat öncesine kadar nerdeydin :D Benim hatırladığım pasif pasif takılan köylerin sadece kendi attığım fakelerle yıkmadığım binası kesilmedik ordusunu bırakmadığım bir hesap var :D

Saldırgan olarak
Yendiğin rakipler
SıraİsimKlanYenildi
40 AequitaS*
428189_thumb
EİBO-7
747.818

Savunmacı olarak

51 AequitaS*
428189_thumb
EİBO-7
612.492

Toplam
46 AequitaS*
428189_thumb
EİBO-7
1,52 Mil.

22 4N4RCHY
427386_thumb
966.869

19 4N4RCHY
427386_thumb
1,68 Mil.

16 4N4RCHY
427386_thumb
2,73 Mil.

aynen aykut kimsenin arkasına saklanmamışsın hep ön sıralardaymışsın maşallah :D

Enes ben uğraşmam ama sen ugrasirsin seversin böyle istatistik seylerini bu gereksiz arkadas dunyanin ilk oyunda ben 14 mis ile öp yaparken mis limiti 5 olan arkadas beni özelden wp den tebrik eden arkadas mesajların duruyor batuhan... şuan benim mis limitim 40 iken şuan 45 koyu olan arkadas bakar mısınız acaba savaştığı klanlardan toplamda kaç koy almış kendi kanlarında kaç tane toplamış pasifci seni ;)))

AequitaS*

Okçu
18 köyüme karşılık 46 köyün vardı. Saldırı kesiminde 150k puan farkı var oda tahminim 2 çiftlik savunmaya tekabül eder. Otur buna ağla Aykut un 18 koyle yaptığı kesimi bej 50 koyle nasıl yapamadım diye.. Savunmada 1m var oda çoğu köyüm boş idi sinir olduğu için hepsini setlenmek imkansız. Mis geleni tutuyordum sadece

EİBO-UNUS

Casus

Saldırgan olarak
Yendiğin rakipler
SıraİsimKlanYenildi
40 AequitaS*
428189_thumb
EİBO-7
747.818

Savunmacı olarak

51 AequitaS*
428189_thumb
EİBO-7
612.492

Toplam
46 AequitaS*
428189_thumb
EİBO-7
1,52 Mil.

22 4N4RCHY
427386_thumb
966.869

19 4N4RCHY
427386_thumb
1,68 Mil.

16 4N4RCHY
427386_thumb
2,73 Mil.

yüce başkan olarak sana emrediyorum bıde benle mukayese et kendini :)

EİBO-UNUS

Casus
Bizim alt klandan düştü köy :D Ama düştğünde 5 kami vurduk siz alamadınız :D Haaa bide sizin oyuncularınızdan da bizim içimizden 2 köy düştü ama biz sizsiz vurup aldık :D dyojen keşke bizim bölgemize gelseydi o tarz oyuncuları severiz. Çok sevdik :D

sen mıkemellsin biladerim ondandır . biz kim sen olabılelım :)
köy duserken haberımız olsa hatta dusmeden bızde alırdık aldıgımızı da salardık yanı netıcede sa yız :)

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Hayır düştüğünde vurup aldığımızı demiyorum. düşürdüğünüzde 1 hafta kalan 1 kami bile atmadıgınız ve bizim 20 kamimizin patladığı köyleri diyorum.
Şu sokak agzını da bırak artık.

Mahkum

Yasaklı
Enes kosavami nedir ne bos bi adam ya basarinin ustune yatmis tavuk gibi sende kendini nimetten sayiyorsun ya ne diyeyim