Bilgilendirme,Tebrik ve Teşekkürlerimle...

4N4RCHY*

Mızrakçı
Foruma daha bugüne kadar hiç yazı yazmadım yaptığım şeylerin hesabını sizlere verecek de değilim ama o kadar çok boş konuşuyorsunuz ki artık ilk ve son kez yazıyorum zaten :

İsim isim de herkesi yazarım herkesin yüzüne vururum gerçekleri yalanlayan varsa çıksın burdan konuşsun üstüne alınmaması gereken kimse de yanlış anlayıp üstüne alınmasın ayrıca.

Truva truva dediniz ağzımı açmadım bir kere ama ben hiçbirinizi tanımam ne fenayı ne eiboyu yıllar sonra oyuna döndüm 10 gün sonra da dünyaya başladım kendi kendime bir şeyler yapıp takılacaktım.
Dlup adında bir klana girdim , çevremde aktif oynadığını düşündüğüm insanlarla iletişime geçip sohbet muhabbet saldırı savunma klan konularında konuştuk ve benimle beraber dlupda oynadılar. Baktım Enes kosovaya konumumun dlup klanlarına çok uzak olduğunu ve stratejik olarak çok mantıklı olmadığını söyleyerek insan gibi yollarımızı ayırdık çıktım klandan Eibo klanına girdim.

Eibo klanı ile Saygı klanını bitiren operasyonda gayet güzel bir şekilde insanları organize edip elimden gelenin fazlasını yaptım ve Saygıyı sildik.

Arkasından Şaman klanlarına yapılan 2-3 sefer 40 ar saatlik operasyon sonuçlarında sürekli hüsrana uğrayınca oyunda iletişimim olan 100 kişiden 90 tanesi EROLUN ARKASINDAN KONUŞUP ARTIK BIKTIKLARINI DİLE GETİRİP Kİ BUNU EROLUN YÜZÜNE DE HER SEFERİNDE OYUNDAN, WP GRUBUNDAN , MESAJ YOLUYLA İLETMİŞLERDİR. İnsanlarla başa çıkamaz ve yönetici olarak bulunduğum EİBOD-D1 VE D2 Klanlarının yöneticiğinden çok yorulduğumdan , Erolun işi gereği veya keyfinden mesajlara cevap vermemesi,insanları takmaması,hep kendi bildiğini yapması sonucunda ZATEN KLANDA ÇOK AKTİF OYUNCU ÇOK AKTİF YÖNETİCİ VARMIŞ GİBİ HER ŞEY YOLUNDA TIKIR TIKIR İLERLİYORDU DA BİZ TRUVA ATTIK BÜYÜK DARBE VURDUK SANKİ ÖYLE BİR TÜRKÜ ÇAĞIRILDI 1 AYDIR. HATTA AKADEMİ , ERNESTO VE BENİM KLANDAN ÇIKMAM SONUCUNDA EİBO KLANLARININ OYUNA ASILDIĞINI GÖRMEYEN VARSA DA KÖRDÜR.
Klanda çatlaklar oldu alınan karar doğrultusunda 3 kişi fena klanlarına geçtik arkamızdan gelenler oldu ben kimseyi de çağırmadım. Erol'aa güzel bir dille anlattım kendisi ilk başta kalmamı söyledi ben kalmayınca da wp grubunu karıştırdı resimler , konuşmalar ortaya döküldü. Ha canı sağolsun oyundur ama oyun bile olsa herkes kendine yakışanı yapar. Sevdiğim oyuncular da zaten benimle geldi çok da güzel ( sizlerin yapamadığı gibi ) mücadele verdiler.

Ve hala çok bir duruşunuz varmış gibi arkasından salladığınız Erolla birlikte hiçbir şey yapmadan PITIR KLANLARININ ARKASINA SAKLANARAK, Yok bizim müttefikimiz yok bizi tabi ki destekleyecekler diye de buralarda da hem oyuncu olmadığınız halde oyunculuk taslıyorsunuz hem de erkeklik yapıyorsunuz.

* BAŞKASININ ORDUSUYLA SAVAŞA GİRİLMEZ ÖNCE BUNU ÖĞRENİN SİZ :)

Öyle ben burda boş boş yok şöyle yaptık yok böyle yaptık gibi konuşmaya anlatmaya gerek duymuyorum.

Eibo klanından aykut foruma konu açmış tebrik etmiş ne güzel yazmışsın bak aykut '' PITIR DLUP VE KAN klanlarina teşekkür eder ve FENA savaşını kazandıkları için tebrik ederim. ''
Kendileri kazanmadı kazanamazdı da zaten o yüzden kendi klanını yazmamıştır arkadaş :)

PITIR ÇİZDİ , PITIR OYNATTI , PITIR SONLANDIRIR BU DÜNYAYI.

Sizin gibi milletin eteğine sığınan, olmayan savunma ordularınızla , olmayan kamilerinizle burda gelip yok şöyle yendik yok böyle yendik yok en iyi biz oynarız filan diye boş yapmayın. 25 kişilik dlup klanı bile sizden daha çok kesim yapmış , daha çok savunma yapmış :D

Siz hala saldırı gelince '' CEM ABİ SALDIRI GELİYOR BİZE SAVUNMA YOLLAR MISIN , AREL SAVUNMA YOLLASIN,DAĞISTANLI SAV KAYDIRSIN :)

Aykut yatın kalkın siz operasyonu ayarladığı için önce Dağıstanlıya dua edin adam sağlam op ayarlamış , yatın kalkın dua edin bizim kafa hesaplardan birisi hesap sile 1 gün önce almış yoksa ordan da çok ara atılır sizin geldiğiniz köyler gene düşmezdi :) yok değilse bizler sınırı vura vura açardık da yapamadık mı 40 saatten gelir o kıp kırmızı haritanın göbeğine Diyojenin yaptığı gibi yerleşir gerekirse 40 saatten mis atar biz o yaya kadar ilerler senin gibi 20 tane pasif ordusu kalmamış oyuncuyu bu haritadan silerdik. ( bunun da aksini iddia edersen sildiğim hesabı iptal eder raporları tek tek bulur ne kadar ordunu nasıl kesmişim buraya da koyarım. )
Ordunuz kalmadığını da da neye dayanarak iddia ediyorum niyazi ve ayasofya ile 8 saatlik al ver yaptığımız da niyazide kalan köye 60 ar k kılıç mızrak 40 k okçu 22 k ağır atlı dolduruldu ya abileriniz sizin gücünüz yetmedi , yetmeyecekti çünkü ordunuz yok :D
hani müttefiklerinizden(abilerinizden) savunma istediniz ona dayanarak iddia ediyorum.

Bu savunmaları kaydıran adamlara neden sav attınız demiyorum yanlış anlamasınlar. Ordu onların ister atarlar ister atmazlar kimseyi de ilgilendirmez.

Ama gelip burda kendinizi küçük düşürdüğünüz yetmezmiş gibi bir de şakşakcılık yapıyorsunuz birbirinize :)

Ne kadar iyi oyuncusunuz :) Ne kadar güzel oynuyorsunuz :) Ne kadar komik :)

PITIR Klanlarına hiçbir sözüm yoktur, Dağıstanlı ile 2 gün önce gece de konuştuk kendisine de dedim güzel strateji izlediler sonunda ne olacağını kendisine de söyledim , Bu dünya benim gibi oyunculara kalmadıysa size hiç kalmaz merak etme Aykut :) siz de görürsünüz zaten.

Ben öncelikle PITIR Klanlarını izledikleri stratejiden dolayı haritaları gereği savaşacak kimse olmadığından bu minik klanları, minik oyuncuları çok güzel destekleyip oyun oynama zevkini sadece izlettikleri için bu minik klanları ayakta tuttukları için tebrik ederim.
Sizlerle savaşmak bu dünyada nasip olmadı , umarım başka dünyalarda özellikle cem,dağıstanlı,zel4ever bu 3 lüye karşı daha yakından oynamayı kendi adıma isterim güzel savaşlar olacağını da düşünüyorum. Önce sizlerin arkasından da önderlik ettiğiniz PITIR klanlarına ve şimdiden kapattığınız dünyayı tebrik ederim.

Dlup klanı ile yakından savaşamadık ama sadece 25 kişilik ekipleriyle güzel mücadele verdiklerini düşünüyorum onları da tebrik ederim.

Truva truva diyen konu başlığını açan arkadaşlara forumda arkamızdan sallayan ve dün de sirkü çekilmesinden 5 dakika geçmeden hemen cevap veren TRUVACI olmayan MULTİ HESAP kullanmayan, dün sabah 08:15 itibariyle Turkmenn ve gizel76 gibi 2 pasif bir işe yaramayan truvacı oyuncuyu kendi klanına alan arkadaşın bu olaya ne diyeceğini de ayrıca merak ediyorum :)

EİBO Klanlarında sevdiğim,güzel sohbetimiz olan,birbirimize emeği geçen , karşılıklı saygı ve sevgi içerisinde savaştığımız arkadaşlara da teşekkür ederim ben son ana kadar keyif aldım köyleri de güle güle kullanın :)

KAN klanlarını tanımam etmem çok uzaktalardı yakın olsak tanışırdık :) Onlara da oyunun bu evresine kadar geldikleri ve emek verdikleri için teşekkür ederim.

Fena klanlarında öncelikle DestroyerMikail'e böyle kıp kırmızı bir haritada bana savaşma zevkini yaşattığı için , güzel bir sohbetimiz muhabbetimiz olduğu için ve bütün emekleri için teşekkür ederim.
Arkasından tüm fena klanlarında ki siz değerli arkadaşlarım, abilerim, ablalarım, kardeşlerim :
Birlikte sabahlara kadar Discord da ettiğimiz sohbet muhabbetlere , verdiğiniz emeklere , uykusuz kaldığınız gecelere ve sizlerle yan yana savaşma , sizlerle tanışma fırsatını bana verdiğiniz için hepinize teşekkür eder, tek tek isim sayarsam uzun olur unuttuklarımız da alınır :)

O yüzden hepinizin emeğine yüreğine sağlık.

Saygılarımla...
Batuhan.

AZİZ YILDIVIM

Kılıç Ustası
niyazide kalan köye 60 ar k kılıç mızrak 40 k okçu 22 k ağır atlı dolduruldu

20şerksı hariç benim savunmamdı bunu söylemen beni bir miktar yarrrraladı kanka

sadge post erken geldi ne diyim, içerdeki köyleri boşaltta alim şunları yakında kami yok xd

sersereM

Kılıç Ustası
Dostum 4N4RCHY,
Erol ile en çok anlaşmazlık yaşayan kişi benim. Senle birçok konuda whatsapp grubunda hatırlarsın belki ztn hemfikirdik. Aynı düşüncedeydik, aynı şeyleri konuşurduk.
Ben de senin gibi aynı şekilde 10 sene sonra girdim oynayım dedim vs.
Ama fikir ayrılığı var die de gidip klan değiştirmedim.
Sizin asıl klan değiştirme amacınız etraftaki pasif elemanları biran önce toplamaktı şimdi kimse kimseyi kandırmasın. Siz orda akademi ile ikiniz 40-50 saate misyoner göndermek yerine etraftaki pasifleri toplamak için klandan çıktınız. Gerisi hikaye.
Diyojene gelecek olursak ben arkadaşı oyunda da tebrik ettim gösterdiği çaba için.
Eibo olarak biz ztn daha oyunun başında 40-50 saatlere misyoner atarak hata ettik. Erola ben kendisine de söyledim. Kendisi daha fazla geliştiği, orduları misleri hazır olduğu için herkesi öyle zannetti. Biz daha köyleri adam gibi geliştiremeden 40+40=80 saate ordular gidip gelene kadar benim yanımdaki Pıtır oyuncularının köyleri benim 2 katıma ulaştı.
Sizin yaptığnz tercih meselesidir şamana geçmek saygı duymak lazım.
Ama orduları yok oyunu bilmiyorlar askerleri yok demek pekte hoş değil.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
DestroyerMikail dün saat 01:17
1 Diplomatik anlamda dünyadaki diğer tüm klanların bile en güçlünün yanında olma çabası , amaçsız davranışları bizim için oyunu kısır döngüye sokmuştur.

2 Tüm zorluklara rağmen, en güçlü rakibin oyun başından beri hiç saldırı almamasına rağmen diğer Eibo - Dlup - Kan - Tsunami gibi klanların dengeye oynamaları gerekirken yöneticilerinden 1-2 kişi kapamaya girecek diye en güçlü olanın yanında durmaya devam etmeleri, bizim emeğimize rağmen, harcadığımız çabaya rağmen bunu göremeyip yatarak harita kapatan ve dünyayı kapama adayı olan klanın yanında durmaları, oyun ahlakı açısından doğru duruş sergilememeleri nedeni ile böyle bir karar aldık...

3 Biz hesapları sildiğimiz andan 5 gün sonra köyler barbara düşeceği için köyleri alamayacaklar, koca bir haritada alacak köy kalmadığı için bizden sonra kendi oyuncularını toplayacaklar. biz haritada olduğumuz sürece aralarındaki sahte dostluk bir türlü gerçek yüzünü göstermedi ama bizim hamlemiz aralarındaki dostluğun ne kadar sahte ve zayıf olduğunu gösterecektir. Ayrıca dünyayı kapatmak için canlı köylerin %80 ine 25 kişilik tek klanın sahip olması şartı var... Bizim köyler barbara düştüğü andan itibaren kendilerini toplamak vurmak ya da birbirleri ile savaşmak zorunda kalacaklar. Bu sahte dostluğu hesaplarımız silindikten hemen sonra dünyada açıp klanlarımızı kurup izleyeceğiz arkadaşlar.

BENİM CEVAPLARIM

1 ) Bu oyunda benim prensibim en güçlüye vurmak değil. En zayıfa vurmaktır. Bu bir strateji oyunu. Ama GELİŞİM oyunu. Ekibimin gelişebilmesi için en güçlü değil en zayıfa vurmayı doğru buluyorum. Burada en zayıf kriterini belirleyen şey, aynı anda birden fazla klan tarafından vurulabilecek klandır. Yani haritadan kaynaklı oluşan bir durumdur. Oyuncuların kalitesinden değil. Ama kalite konusunda, bu w nin en iyi klanı FENA idi. Biz en kaliteli ama en zayıf klanı yendik. Sende birazcık stratejik düşünme kaabiliyeti olsa, bu kadar insanı bu oyuna mecbur etmez, veya bizim gibi rasyonel oynayan bir klanın elinden k45 i almaya çalışmazdın. Sonra da kalkıp böyle ağlamak durumunda kalmazdın. Bunları otur düşün...

2 ) Başkalarını değil kendi ekibini bile hala manipüle etmeye çalışıyorsun. Bu yüzden ki defalarca büyük klanlardan ayrıldın onlarla oynayamadın. Sen busun. İnsanları kendi algılarınla kontrol etmeyi onları manipüle etmeyi bırak. Senle oynayan herkes bir gün ne demek istediğimi anlayacak. Bu başarısızlık sana yazar mikail. Önce bunu gör. sonra kalkıp bize yaftalan ok ? Ne kadar kolay değil mi 1-2 kişi kapatacak diye bizimle olmaları gerekirken onlarla oynuyorlar deyip kendi yediğin naneleri gözardı edip insanları kandırmak manipüle etmek ? Ama senin arkadaşım dediğin o insanlar da senin ne olduğunu bir gün görecek. Bak ben ne dediysem oldu. Bunu da hatırla..

3) Amacımız w kapatmak değildi. Elimizdeki şartlara göre oynayabileceğimiz en iyi oyunu oynamaktı. Sizi yendiğimize , sizde bunu kabul ettiğinize ve dolayısıyla hedeflerimize ulaştığımıza göre istediğinizi yapabilirsiniz. Ben senin aksine ne insanlarla pazarlık yaparım, ne insanları manipüle ederim ne de insanlara yalanlar söylerim.

Y A M A T O

Okçu
Sizin gerçekten ayarlarınız bozulmuş,bu kadar mesajı atarken oranız buranız da mı kaşınmıyor da yazdıklarınızı unutmuyorsunuz. Ne kullanıyorsunuz birader siz de bu muhteşem kafaya sahipsiniz? Basit oyun,asker basıyorsun çıkan askerleri başka bir köye yolluyorsun yenersen köy senin oluyor. Bu kadar zorlaştırmaya ne gerek var? :D

warlike07

Mızrakçı
Oyun başından beri foruma girmemeye özen gösterdim fakat sürekli klanımın adının içinde olduğu konuşmalar oldu şu konuya açıklık getireyim biz oyun başında kime ne söz verdiysek yerine getirdik dünyada dengeler değişsin diye sözümüzü çiğneyecek adamlar değiliz. Dünya başında Cem ile yaptığım konuşmayı herhangi bir klan ile yapmış olsaydım şuanki tavrımız ne ise aynı şekil olacaktı. Bizi tanıyanlar bilir

-Lebron

Yasaklı
DestroyerMikail dün saat 01:17
1 Diplomatik anlamda dünyadaki diğer tüm klanların bile en güçlünün yanında olma çabası , amaçsız davranışları bizim için oyunu kısır döngüye sokmuştur.

2 Tüm zorluklara rağmen, en güçlü rakibin oyun başından beri hiç saldırı almamasına rağmen diğer Eibo - Dlup - Kan - Tsunami gibi klanların dengeye oynamaları gerekirken yöneticilerinden 1-2 kişi kapamaya girecek diye en güçlü olanın yanında durmaya devam etmeleri, bizim emeğimize rağmen, harcadığımız çabaya rağmen bunu göremeyip yatarak harita kapatan ve dünyayı kapama adayı olan klanın yanında durmaları, oyun ahlakı açısından doğru duruş sergilememeleri nedeni ile böyle bir karar aldık...

3 Biz hesapları sildiğimiz andan 5 gün sonra köyler barbara düşeceği için köyleri alamayacaklar, koca bir haritada alacak köy kalmadığı için bizden sonra kendi oyuncularını toplayacaklar. biz haritada olduğumuz sürece aralarındaki sahte dostluk bir türlü gerçek yüzünü göstermedi ama bizim hamlemiz aralarındaki dostluğun ne kadar sahte ve zayıf olduğunu gösterecektir. Ayrıca dünyayı kapatmak için canlı köylerin %80 ine 25 kişilik tek klanın sahip olması şartı var... Bizim köyler barbara düştüğü andan itibaren kendilerini toplamak vurmak ya da birbirleri ile savaşmak zorunda kalacaklar. Bu sahte dostluğu hesaplarımız silindikten hemen sonra dünyada açıp klanlarımızı kurup izleyeceğiz arkadaşlar.

BENİM CEVAPLARIM

1 ) Bu oyunda benim prensibim en güçlüye vurmak değil. En zayıfa vurmaktır. Bu bir strateji oyunu. Ama GELİŞİM oyunu. Ekibimin gelişebilmesi için en güçlü değil en zayıfa vurmayı doğru buluyorum. Burada en zayıf kriterini belirleyen şey, aynı anda birden fazla klan tarafından vurulabilecek klandır. Yani haritadan kaynaklı oluşan bir durumdur. Oyuncuların kalitesinden değil. Ama kalite konusunda, bu w nin en iyi klanı FENA idi. Biz en kaliteli ama en zayıf klanı yendik. Sende birazcık stratejik düşünme kaabiliyeti olsa, bu kadar insanı bu oyuna mecbur etmez, veya bizim gibi rasyonel oynayan bir klanın elinden k45 i almaya çalışmazdın. Sonra da kalkıp böyle ağlamak durumunda kalmazdın. Bunları otur düşün...

2 ) Başkalarını değil kendi ekibini bile hala manipüle etmeye çalışıyorsun. Bu yüzden ki defalarca büyük klanlardan ayrıldın onlarla oynayamadın. Sen busun. İnsanları kendi algılarınla kontrol etmeyi onları manipüle etmeyi bırak. Senle oynayan herkes bir gün ne demek istediğimi anlayacak. Bu başarısızlık sana yazar mikail. Önce bunu gör. sonra kalkıp bize yaftalan ok ? Ne kadar kolay değil mi 1-2 kişi kapatacak diye bizimle olmaları gerekirken onlarla oynuyorlar deyip kendi yediğin naneleri gözardı edip insanları kandırmak manipüle etmek ? Ama senin arkadaşım dediğin o insanlar da senin ne olduğunu bir gün görecek. Bak ben ne dediysem oldu. Bunu da hatırla..

3) Amacımız w kapatmak değildi. Elimizdeki şartlara göre oynayabileceğimiz en iyi oyunu oynamaktı. Sizi yendiğimize , sizde bunu kabul ettiğinize ve dolayısıyla hedeflerimize ulaştığımıza göre istediğinizi yapabilirsiniz. Ben senin aksine ne insanlarla pazarlık yaparım, ne insanları manipüle ederim ne de insanlara yalanlar söylerim.

Ya olum sen niye her dünya böyle manasız şeyler peşindesin ya ? Stratejist felan ? Hayır paramı veriyolar kardeşim böyle davranman için ? Eğer öyle ise söyle de biz daha fazlasını verelim yazma şu strateji cümlesini ya.

AequitaS*

Okçu
Biz kimsenin arkasına önüne bir yerine saklanmadik. Çaylak kalkar kalkmaz basladi eibo şaman savasi. O gündür savaşıyoruz. Haritanın ortasında oynamak ile kenarında oynamak farklidir. İyi bir kenar oyuncususun. Kenarda köşede oynamaya devam et.

EİBO-UNUS

Casus
Foruma daha bugüne kadar hiç yazı yazmadım yaptığım şeylerin hesabını sizlere verecek de değilim ama o kadar çok boş konuşuyorsunuz ki artık ilk ve son kez yazıyorum zaten :

İsim isim de herkesi yazarım herkesin yüzüne vururum gerçekleri yalanlayan varsa çıksın burdan konuşsun üstüne alınmaması gereken kimse de yanlış anlayıp üstüne alınmasın ayrıca.

Truva truva dediniz ağzımı açmadım bir kere ama ben hiçbirinizi tanımam ne fenayı ne eiboyu yıllar sonra oyuna döndüm 10 gün sonra da dünyaya başladım kendi kendime bir şeyler yapıp takılacaktım.
Dlup adında bir klana girdim , çevremde aktif oynadığını düşündüğüm insanlarla iletişime geçip sohbet muhabbet saldırı savunma klan konularında konuştuk ve benimle beraber dlupda oynadılar. Baktım Enes kosovaya konumumun dlup klanlarına çok uzak olduğunu ve stratejik olarak çok mantıklı olmadığını söyleyerek insan gibi yollarımızı ayırdık çıktım klandan Eibo klanına girdim.

Eibo klanı ile Saygı klanını bitiren operasyonda gayet güzel bir şekilde insanları organize edip elimden gelenin fazlasını yaptım ve Saygıyı sildik.

Arkasından Şaman klanlarına yapılan 2-3 sefer 40 ar saatlik operasyon sonuçlarında sürekli hüsrana uğrayınca oyunda iletişimim olan 100 kişiden 90 tanesi EROLUN ARKASINDAN KONUŞUP ARTIK BIKTIKLARINI DİLE GETİRİP Kİ BUNU EROLUN YÜZÜNE DE HER SEFERİNDE OYUNDAN, WP GRUBUNDAN , MESAJ YOLUYLA İLETMİŞLERDİR. İnsanlarla başa çıkamaz ve yönetici olarak bulunduğum EİBOD-D1 VE D2 Klanlarının yöneticiğinden çok yorulduğumdan , Erolun işi gereği veya keyfinden mesajlara cevap vermemesi,insanları takmaması,hep kendi bildiğini yapması sonucunda ZATEN KLANDA ÇOK AKTİF OYUNCU ÇOK AKTİF YÖNETİCİ VARMIŞ GİBİ HER ŞEY YOLUNDA TIKIR TIKIR İLERLİYORDU DA BİZ TRUVA ATTIK BÜYÜK DARBE VURDUK SANKİ ÖYLE BİR TÜRKÜ ÇAĞIRILDI 1 AYDIR. HATTA AKADEMİ , ERNESTO VE BENİM KLANDAN ÇIKMAM SONUCUNDA EİBO KLANLARININ OYUNA ASILDIĞINI GÖRMEYEN VARSA DA KÖRDÜR.
Klanda çatlaklar oldu alınan karar doğrultusunda 3 kişi fena klanlarına geçtik arkamızdan gelenler oldu ben kimseyi de çağırmadım. Erol'aa güzel bir dille anlattım kendisi ilk başta kalmamı söyledi ben kalmayınca da wp grubunu karıştırdı resimler , konuşmalar ortaya döküldü. Ha canı sağolsun oyundur ama oyun bile olsa herkes kendine yakışanı yapar. Sevdiğim oyuncular da zaten benimle geldi çok da güzel ( sizlerin yapamadığı gibi ) mücadele verdiler.

Ve hala çok bir duruşunuz varmış gibi arkasından salladığınız Erolla birlikte hiçbir şey yapmadan PITIR KLANLARININ ARKASINA SAKLANARAK, Yok bizim müttefikimiz yok bizi tabi ki destekleyecekler diye de buralarda da hem oyuncu olmadığınız halde oyunculuk taslıyorsunuz hem de erkeklik yapıyorsunuz.

Öyle ben burda boş boş yok şöyle yaptık yok böyle yaptık gibi konuşmaya anlatmaya gerek duymuyorum.
Sizin gibi milletin eteğine sığınan, olmayan savunma ordularınızla , olmayan kamilerinizle burda gelip yok şöyle yendik yok böyle yendik

şimdi kısaltarak alıntı yaptım yazıdaki çelişkiyi izah edeyim. Saygıya samandan daha uzaktan mis attık başarılı olduk . Klanjn neredeyse tamamı itiraz etti. Başarıda kendine pay çıkarmıssın:) Uzağa mis atmam ben diye ağlanmaz bu oyunda stratejik bölgeler ve doğru adımlar vardır. Bizde stratejik bölgeleri vurduk . Şamana daha yakından vurduk ilki başarısızdı ikincisi değildi. Saldırıp az köy almak başarısızlık değil . Önemli olan rakibin mukavemeti siz geçene kadar da o mukavemet kırılmıştı. E varsayalım başarısızlık onu neden bana atıyorsun madem . Başarı senin başarısızlık benim varmı öyle dünya:)
Bunu anlamanız için çok w oynamanız gerekir.

Başka bir konu herkese ikilik çıkarma amaçlı Gül dağıtılmış giderayak pıtır da 110 saatten attı onlardan da abı nıye gıdıyoz eibo önde dururken oraya diyenler illaki oldu sonuç ortada .
Benim başarısızlığım var mı evet . Yanlış kişilere fazlaca güvenmek ve herkesi kendim gibi görmek boş adamlara yatırım yapıp yetki vermek benim hatam . Abi şöyle abi böyle diye diye dolaşan çocuklar için Erol oluyoruz sonra .

3-5 köy alınca klanın gölgesinde benim verdiğim yetkiyle de bir iki sirkü atınca bi yerler vucunuzda kalkıyor . Hep aynı hikaye ve sen ilk değilsin ;)

Kesim konusuna da gelince oyuncu kesimleri ortada . Klan kesimleri yanıltıyor çünkü neredeyse her klanımızı 3 kere baştan kurduk . Yetki verdiğimiz adamlar satınca böyle oluyor .
Sahsen puana orantıla mısal benım hesabı saldırı savunma destekcı hepsıne bak .
aynı sekılde oyuncularımıza da .

duruş konusuna gelince bir ara hatırlat sana duruş dersi vereyim.
—————

yazışmalara gelince bende hala herşey duruyor yüzünüz kızaracağını bilsem burdan da paylaşırım ama gerek yok.

Murat’ın da dediği gibi . Siz alt yapıyı kurmuşsunuz stratejiyi bahane ediyorsunuz .Pıtırın eteği sığınma vs diyenler mikailin doğum yapan kedisine methiye dizmeye devam etsinler . Duruş abideleri sizi.
Abi Ersoy abi bırakacak abi Ersoy abi Kadir abiyle anlaşamıyor abi bunları napcaz bırbırını sıkayet eden 3 kişi arkasından tüm o bölge hop rakipte. Noldu kardeş abi beni bunlar yer seni çok seviyorum ama köyleri senden çok seviyorum abl bende oraya geçeyim abi. Seni çok seviyorum ama diğer yöneticiler çok pasif kalıyor abi . Vs vs

şimdi de Erol olmuşuz .Wp de de yazdığım gibisiniz . İhlal

yazık
Yazık
Yazık

Başka bı konu 3 ümüz geçtik kimseyi çağırmadım ( benı sevenler zaten benle geldi)

komik

sizin güttüğünüz koyun kadar çobanla dolaştım ben .

hem nalına hem mıhına çakmayın hiç.

stratejiye gelince siz ne anlarsınız stratejiden geçtiğiniz gün de dedim bunu fena bizi yenecek pıtırı yenecek w kapatacak anca bu kadar işte sizin strateji . Siz neden uzağa mis atıyoruz düye düşünmeye devam edin.
diyojen muhabbetine gelince içerden aldığı ilk köy dluptan sonra pıtırdan sonra bizden nasıl köy aldık diye seviniyorsunuz ya orası içerisi ordan köy almanız normal neden sınırda askerler neden 1 saat mis mesafesi . Şimdi başkasının ordusuyla caka satmayıp kendin naptın ona bak bize başka klanları kıstas gösteriyorsun ya sen diyojen misin . Bireysel olarak güzel strateji ama sizin klan olarak yeterli mi hayır yetti mi hayır . O köylere hiç ama hiç kale bile almadım benden de bı koy düşmesine rağmen . Neden bugünü gördüm

bu oyunda başarı strateji ye itirazla değil tam uyma iLe alakalı . Bu ego meselesi değil bu bu oyunun kilit noktası ve zevk almanın anahtarı . Kımse kaybederek zevk alamaz . Kazanarak zevk alır . Kazanman içinde klan başkanının her ağzına bal sürdüğünün farklı telden çalmaması kendine verilen kıymeti bilmesi ve başkana güvenmesi lazım .
dediğim gibi daha çok pişmeniz lazım.

Şimdi son 25 su bu muhabbeti vs yapmayın bize Bırakın sız o kısmı . Biz hallederiz