bi takım saçmalıklar

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64699

Ziyaretçi
gece rüyama girdi bu özellikler yazıyım dedim :p

binaları son 3 dakika da hemen bitir yapabiliyoruz, bu olayı saldırılara da getirsek oyun daha güzel olur diye düşünüyorum, saldıran daha aktif olur oyunda mis arası olayı da bitmiş olur bu özelliğin olduğu dünyalarda böylelikle :p

bir diğer konu köy alımı, birinin köyünü aldığımızda sadece puan ve +1 köyden fazlasını kazanabiliriz, atıyorum o köyde takılı bayrak varsa o bayrak bize geçer, dışarda ordusu varsa o ordu yok olmaz bizim ordumuz olur, daha fazla seçenek getirilebilir, bu şekilde olursa anlaşmalı köy alımı çok olur diyen olur ona da yönetim bi çare bulur :)

rascal125

Ağır Atlı
bir diğer konu köy alımı, birinin köyünü aldığımızda sadece puan ve +1 köyden fazlasını kazanabiliriz, atıyorum o köyde takılı bayrak varsa o bayrak bize geçer
katıldığım tek nokta bu. bunda da etkinlikten gelen kalıcı zımbırtılar oluyor. ama + bayrak etkisi de neden olmasın...

diğer önerilerin dediğin gibi çok saçma :D

DeletedUser64699

Ziyaretçi
asjklhfaksjşdfşas abi oyunu az eğlenceli hale getirelim dedim hatırlıyosundur önceden buraya günde iki tane başlık açardım hepsi reddedilirdi ama aylar sonra önerdiklerimden bir iki tanesi oyuna gelirdi(sağ alttaki sohbet bölümü, komut paylaşımı vs) bunlarda öyle olucak :p

DeletedUser64699

Ziyaretçi
bu başlık reddedilir o bayrak konusu da oyunda 6 aya gelir hayırlı olsun o zaman :p