Bi Saniye

• Konuyu başlatan darklovesick
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Hesap ıcın lutfen karekterınızden odun vermeyın . Oyun nedır hesap nedır bu kadar onemlı olmamalı kar ettıgını mı sanıyorsun hesabı alarak . kac yasında adam mıssın ama senın su yaptıgını 20 yasındakı gencler yapmıyor.

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Bem sizden kurtuldum günde 50 100 mesaj geliyordu :D

şu mesaja cok sasırdım . sana hesap verıyoruz mesaj atıyoruz dıye mı sılıyorsun hesabı yanı . bu nasıl bı ıstır hayret bırsey tam yasına uygun bı mesaj tebrık edıyorum senı . Forum kurallarını bılmesem sana cok guzel bı cvp verırdım

DeletedUser12300

Ziyaretçi
ayrıca hesabı vermemek ıcınde pre kastım dıger dunyalarda dıye soyluyordu. 3 gun sonra kendısı pre ıstedı. değişik bir durum alsın tepe tepe kullansınlar casusmudur nedır bellı degıl sonra cıkıp ben oyleyım boyleyım derler

DeletedUser57245

Ziyaretçi
Kendine yazık etti bu sayede tüm klanlar ekibi darklovesick i görüp tanımış oldu yanı hesapı alıp gidince butun dunyaya hükmedecegını sandı heralde

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Kusuru örtmekte gece gibi ol.
Hz.Mevlana

Biliyorumki o arkadaşa burada güvenen hesabını gönül rahatlığı ile veren arkadaşlar vardır . Kimseyi dost bildiği arkadaşlarının önünde küçük düşürmek hoş birşey değil . Toplum içinde insanları bu derece rencide edecek tavırlar sergilemek sizlere yakışmaz . Kusuruma bakmayın yaşına göre davran demişiniz arkadaşa , sizin şu yaptığınız davranışı ben kendi nazarımda en az o arkadaş kadar kişiliksiz görüyorum ..

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Hz.Mevlana

Biliyorumki o arkadaşa burada güvenen hesabını gönül rahatlığı ile veren arkadaşlar vardır . Kimseyi dost bildiği arkadaşlarının önünde küçük düşürmek hoş birşey değil . Toplum içinde insanları bu derece rencide edecek tavırlar sergilemek sizlere yakışmaz . Kusuruma bakmayın yaşına göre davran demişiniz arkadaşa , sizin şu yaptığınız davranışı ben kendi nazarımda en az o arkadaş kadar kişiliksiz görüyorum ..

Öncelikle senın bızı nasıl gordugun benım ıcın onemlı degıl o kişiliksiz lafının admınler tarafından gorulmesını ve geregının yapılmasını arz ederım . gelelım asıl meseleye burda bız guvendık ettık baskalarıda guvenmesın dıye burda soluyorum. bellı kı bu ınsan her yerde bole tavır sergıler. bu resmen hırsızlıktır baska anlamı yoktur . bunu bırısıne yapan baskasınada yapar. bunu solemesek baskasınada zarar verır dımı . Bunu dusunemıyorsun ama .

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Madem bızım bı kusurumuz var sen neden ortmuyorsun nyks ' edebıyatı bırak eyleme bak :D Bırakın bu ıslerı ya al bırını vur dıgerıne :D

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Madem bızım bı kusurumuz var sen neden ortmuyorsun nyks ' edebıyatı bırak eyleme bak :D Bırakın bu ıslerı ya al bırını vur dıgerıne :D

Toplum içinde insanları bu derece rencide edecek tavırlar sergilemek sizlere yakışmaz .

Yukarıdaki mesajımı tam okuyup anlayamamışınızki böyle yazmışınız . Ben sizi rencide felan etmedim . yahu siz hatayı kendinizde arasanıza biraz. Tanımadığınız etmediğiniz adama hesap vermişiniz geliyosunuz burada yok hesabımızı çaldılaaar , hırsızlaaar , premium istiyo herkesdeeen arkadaş adam hesabını çalmamışki . Sen kendi elinle hesabı arkadaşa vermişin. Neyse ben yazmak istemiyorum daha . Hadi bb

DeletedUser57245

Ziyaretçi
Toplum içinde insanları bu derece rencide edecek tavırlar sergilemek sizlere yakışmaz .

Yukarıdaki mesajımı tam okuyup anlayamamışınızki böyle yazmışınız . Ben sizi rencide felan etmedim . yahu siz hatayı kendinizde arasanıza biraz. Tanımadığınız etmediğiniz adama hesap vermişiniz geliyosunuz burada yok hesabımızı çaldılaaar , hırsızlaaar , premium istiyo herkesdeeen arkadaş adam hesabını çalmamışki . Sen kendi elinle hesabı arkadaşa vermişin. Neyse ben yazmak istemiyorum daha . Hadi bb

Hayır darklovesick 22 den beri tanıdıgım hatta aynı çatı altında oynadığım güvendiğim bir insandı, Ben rica ettim boşta bir hesap var bana yardımcı olurmusun diye olurum dedi hesapı verdik destek ekıbı de bılgılendırıldı, O dakıkadan sonra kendisini görmedik oyunda defalarca mesaj attık kendisine en sonunda genel forumda görduk özelden yazıştık derken hesapımızı geri alamadık hesapı sile aldı savaşın ortasında çıkıp gitti ayıp etti Ben çok güvenmiştim sadece hata benimdir

Pişman olduğum nokta Klan yonetımınde bulunan degerli arkadaşlarıma mahçup düştüm

DeletedUser54274

Ziyaretçi
Hz.Mevlana

hırsızlık kusur mu oldu sımdı? bunun burda ısrarla belırtılmesının sebebı baskalarının da canının yanmaması aynı hataya duserek.uzatmanın anlamı yok.ıyı oyunlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Şu boş mubabbeti bitireyim de artık uzayın başlıktan da kapansın artık bu çileleriniz...

1010* gelip hesap verdi gel oyna dedi tamam dedim yoğun olduğumu biliyordu kasıcam dedim bir türlü o vakti yaratamadım kendisine de belirttim benim mesleğim çalıştığım ortam kendisinin çalıştığı ortama benzemiyor dedim..

pre istedim doğrudur ben hesaba geçtiğim zaten hesapda pre aktif edilmişti bile profil resmi dahil vardı..

hatta pre alım geçmişini de buraya atayım da susun artık pre dilendiğimi söylüyorlar ilk yazdım 3 5 birşey atın dedim atan olmadı birşey demedim :) başka bir dünyada başka bir hesap ile pre kasıyordum onunda süreleri uymuyordu aktaramıyordum :)

Şub 02, 15:42 Aktarım -52 8 to: kadirmage78
Şub 02, 15:42 Aktarım 52 60 from: El-Karia
Oca 30, 17:47 Puanlar bozduruldu -10 8 Yapım süresini yarıya indir - tr32 - market (seviye 13)
Oca 18, 12:22 Aktarım 52 70 from: kadirmage78
Oca 06, 03:23 Puanlar bozduruldu -30 18 Premium tr32 3
Ara 28,2015 21:18 Aktarım 14 48 Premium Değişimi: Demir satıldı (3738) - tr32
Ara 19,2015 09:22 Aktarım 3 34 Premium Değişimi: Kil satıldı (835) - tr32
Ara 17,2015 05:44 Aktarım 8 31 Premium Değişimi: Kil satıldı (936) - tr32
Ara 17,2015 02:37 Aktarım 9 23 Premium Değişimi: Kil satıldı (998) - tr32
Ara 16,2015 18:21 Aktarım 14 14 Premium Değişimi: Demir satıldı (946) - tr32

yukarıda 52 pre aktarımı olmuş harcamadım aldığım gibi geri yolladım :) hırsızlık yaptı diyorsunuz daha onun tanımı bile bilmeden kelime yada cümle içinde kullanmaya çalışıyorsunuz :) ya bir gidin boş boş konuşmayın.. Tamam ben ayıp ettim burada 1010* 'a da diyorum kusura bakma Emre bana hesap verdin ben hesabı bir hiç ettim al kabul de ediyorum ama sırf burada neyin tribine girip yazıyorsunuz orasını anlam veremedim..

Şimdi gidip bir dağılın başlıkdan boş boş konuşmayın oyununuza bakın.. benim karakterimi sorgulayacak insanlar değilsiniz sıkıntılarınızı kendi içinizde halledin açtığım başlığı da bir zahmet hortlatmayın bu buraya yazacağım son yazıdır...

Not : Sayın Modlar şu başlığı bir zahmet kaldırın

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Paşam senin kisiligini veya hareketini kimse sorgulamiyor cunku sorgulanacak bi tarafi yok anliyor musun. Bak sunuda biliyorum ; suatonur sana mesaj atti dedi ki eger demis ki eger derdin hesapsa sana baska hesap verelim o hesaba sahibi gelmek istiyor ama sen mesaji okuyup geri donus bile yapmamissin. Emre abi zaten bin pisman oldu o kadar laf yedi cunku hatasi sana guvenmek inanmak. Kac yasinda adammissin simdi egri otur dogru konus pasam bu yaptigin hirsizlik degilde ne ?? Hesabi aliyorsun ve oynamiyorsun alip kaciyorsun istedigimiz halde ? Ben soliyim pasam bu senin yaptigin hirsizlik ayikiyon mu . Hesap suan toplandi bile sikinti yok world kapanio eksik yok sorun yok. Ama senin bu yaptigin insanlarin zoruna gitti. Hesabin eski sahibi geldi verecegimiz hesap yok yonetimden bi arkadas al dedi sana kendi hesabimi vereyim. Insanlara karsi bizi mahcup ettin. Gel hayrima sana baska world de bayrakli hesap verim olmuslerimin hayrina basimin gozumun sadakasina .

DeletedUser

Ziyaretçi
Senin demenle mi kişiliksiz oluyorum boş yapma git oyunu oyna.. yahu hesabı aldım hesabı gibi hackledim mi hesabı gidip başka birşey yaptım mı çaldım hayır hesabı bana verdi kullan dedi kullandım bu kadar basit saçma sapan triplere giriyorsun gidin nerede laf yapıyorsan yap daha da konuşturmayın beni yukarıda yazdım daha ne diyeyim sana yada diğerlerine w27 kapandı mı kapattınız gözü ile bakıyorum zaten daha neyin sıkıntısındasınız siz paşam..Elimdeki hesabı istiyorsanız vereyim amma tan tana yaptınız..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.