Ben gerçekten sıkıldım biraz sizde sıkılın arkadaşlar.

Deleted User - 848919497

Ziyaretçi
Oyun başından beri sürekli dile getirdiğim şeydi aslında SAYGI, biz JOKER olarak aynı çizgiden devam edelim Tuna’m alan alır, almayan kendi bilir.

Sıkma canını güzel kardeşim.

:)Tuna bizde atalım kardo onların oyuncularına sonra klandan atıp köylerini alırız :D
Spoiler
Yaklaşıyor yaklaşmakta olan...

bunu diyen sen misin? s.a anlasması varken kami atıp sordugumda ben bilmiyorum diplomata sor diyen kişi buradaki ayibimi sorguluyor ? baskan oldugu klanda bilgim yok diyen milleti yargılıyor

CarenS

Mızrakçı
Öncelikle bütün W-64 oyuncularına selam olsun .

Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

Arkadaşlar adım Tunahan Yaşım 22 Joker Klanının Diplomasi işleriyle uğraşıyorum.

Geçen günlerde Hüküm klanına bir operasyon düzenledik ve gerçekten verimi de güzel oldu fakat bu operasyondan sonra bana bazı iletilen mesajlar oldu ve canımı sıktı.

Şimdi öncelikle bu oyuna gerçekten emek vermiş insanlar var her 2 taraftada benim tanıdığım eşim dostum arkadaşım dediğim insanlar düşman klanımda oynuyorlar ben daha önce onlara böyle birşey yazmamışken gelip de Kıta 45'ten Kıta 44teki oyuncuma böyle bir mesaj atan zihniyeti herkesin önünde sergilemek istiyorum.

Bazı cümleler geçiyor öncelikle ilk mesajda bunu açıklamak istiyorum biz Joker klanları olarak buraya emek verip keyif almak için geldik bunun bilinmesini istiyorum. Hüküm klanının bir yöneticisi gelip de benim klanımdan hiç alakasız bir bölgedeki oyuncuma '' orada da kalma kardeş emeğine yazık'' şeklinde bir cümle kullanıyor.

1-Benim arkadaşımın oyuncumun dostumun emeği ne zamandan beridir HÜKÜM klanını dert ediyor oldu öncelikle bu sorunun cevabını çok merak ediyorum.

2- Benim oyuncumun isterse 200 mesafeden attığı saldırı ne zamandan beridir HÜKÜM klanına dert oluyor bu 2. sorum.

3- Şahi klanı bile bize gelip biz sizi siliyoruz yazmıyorken Hüküm klanı bizim klanımızdan daha 3-5 köy haricinde köy alamamışken ( bu köyler kendi arka bölgelerdeki oyunculardan daha sınırlardan gelip de köy düşüremediler) Gelip de 3 klanınızı sildim ben gelene kadar kalmazsınız tarzında bir cümle nasıl kurabiliyor ?

Arkadaşlar biz 1 mızrak 1 baltaya kadar köyümüzdeyiz silebilen varsa tebrik ederiz hesabımızı siler ve dünyadan ayrılırız bu gerçekten zor birşey değil.

Bakın bu bir savaş oyunu ne bu kibir ben anlamış değilim ki ben bu arkadaşları bir önceki klasikte klanı ile birlikte silmeme rağmen daha hiçbir oyuncusuna gidip de böyle bir konuşma yapmamışım yapmayacağımda.

Çünkü benim düşmanımda olsa köyünüde alsam karşımdaki bir düşman köyü değil bir İNSAN'dır.

Bundan sonra JOKER Ailesi ile savaşacak değerli abilerim bizim ile iletişim kurarken lütfen saygıyı ve sevgiyi elden bırakmadan üst perdeden konuşmadan yazışınki bizde gerçekten sizinle savaştığımızdan keyif alabilelim.

Saygılar
25552 adlı eklentiyi görüntüleTunahan
olum adamları önceki klasikte yendiğinin şovunu yapmak için bu kadar uzun yazı yazmaya üşenmedin mi sdbnsdbmlsmbs

*ATLAS*

Milis
Sizin etik değerleriniz s.a bitmeden iki gün önceden köylere dalmaktı. Karşılığı istatistik olur bunun.
Screenshot_20210422_091241_air.com.innogames.staemme.jpg

AequitaS*

Okçu
Oyun başından beri sürekli dile getirdiğim şeydi aslında SAYGI, biz JOKER olarak aynı çizgiden devam edelim Tuna’m alan alır, almayan kendi bilir.

Sıkma canını güzel kardeşim.

:)Tuna bizde atalım kardo onların oyuncularına sonra klandan atıp köylerini alırız :D
Spoiler
Yaklaşıyor yaklaşmakta olan...
Bazı şeyleri çok abartıyorsınuz. Ben joker klanına girmek için size mesaj attım dönüş bile yapmadınız sonra arkadaşım unus'a sizin klanda iken beraberr oynayalım dedim. Bizim klandan oyuncu çalmaya çalışıyorlar dediniz :))

yugu

Acemi
Paşam Bu kadar edebiyat yapmışsıniz ama boşuna yapmışsınız.
Objektif olarak söylüyorum
Hüküm Ailesi Gerçekten kaliteli insanların olduğu bir klandır. Ciddi olarak Bu konuda sıkıntı yaşıyorsanız sizinde kaliteli arkadaşlarınız olsun istiyorsanız bir başvurun derim en azından bir fikir edinmiş olursunuz.

hüküm ailesinin Eksiği yanlışı tabi ki vardır neticede kimse kusursuz degildir

*Fakat mütle sorun yasayan oyuncuyu klanina almaz

*Diplomasiyi çiğneyen oyuncusunu klaninda barindirmaz

*Kurallara uymayan kim olursa olsun cezasını keser uzaklaştırır.

Sonra çıkıp Gelip forumda "ben 22 yaşındayım" cıvıklığına da girmez ne yapalım senin yaşını dostum ? Sorduk mu söylersin !
Sen her şeyi yap mesajlar alınca da gel burda duyar kas
Ne yapacaktı adam o kadar kişinin sorumluluğunu taşıyor tabi baktı ki dalga geciliyor arkadan dolaplar dönüyor adamliginin hakkını verdi tarafları çekti savaş meydanına !
Arkanızdan iş mi çevirdi ? Yooo hayır
Siz adamın savaşta yaptıklarından dem vuruyorsunuz daha önce yaptıklarınızı niye yazmiyorsunuz ?

cetsry

Acemi
Y
Bu kadar yazmaya üşenmemişsin yaptıklarını sen yazsaydın okusaydık meraklandırdın şimdi

Yaptigimiz hersey ortada savas istatiktiklerinde :). Mutlerimiz oyun sonuna kadar mütümüz geriye kalan tüm klanlar ve oyuncular düsmanimizdir. Müttefik klanlarimizin arkasindan kulisler cevirmedik, nötr cekecegimiz günden önce savas baslatip köy almaya calismadik, mütümüzün op yaptigi klanin oyuncularini klanimiza alip desteklemedik, baska klanlarla pakt kurma arayisina girmedik. Hali hazirda savas ilani vermemis olabiliriz ancak w64 bilsin ki tüm dunyaya savas actik geliyoruz.

evaltu

Mızrakçı
E tabi Matrax'ın her vurduğundan tok ses gelmiyor. Bazen vurursun boş, vızıltı gibi ses gelir. Vızıltılarda çok önemli değil...

culu37

Milis
FORUMA BAYADIR BAKMAMIŞTIM BİR BAKAYIM DEDİM . . .
@tunahan5566 (tunahan123) yani cidden komedi . :) Şu yazını gördüm ya komik olmuş . Başkalarına laf diyor ama arkadaşın yaşı da genç ama unutkanlık başlamış sanırım. Kendisi başka klanların işlerine karışırken sorun olmuyor . . . Burada hüküm klanına laf atıyor.

Zamanında DARBE ile ilgili bana bir mesajı vardı kendisinin hiç bir bağlantısı olmamasına rağmen gelip aklınca artslik yapıyordu( DİPLOMOSİLER HAKKINDA VE KÜÇÜMSEYİCİ TAVIRDA BİR YAZI YAZMIŞTI . XXX KLANI OP YAPSA DAĞILIRSINIZ VS VS. ) seni ilgilendirmeyen bir konu da :) asla yorum yapma perişan rezil olursun sana abi tavsiyesi :) o günde demiştim bu oyun uzun soluklu bir oyun bugün 20 klan olursun yarın klansız dolaşırsın her klanın kapısını çalmak için. Gençliğinin ve heyecanının yenilgisi olma. Kibirini bir yere bırak ve işin olmayan konulara burnunu fazla sokma . Sokarsan da buradan ağlama .

gelelim konuya:

Joker de diplomat olan arkadaş oyuncusuna msj atılmış diye ağlamaya başlamış dünya çok küçük :) Joker çöktü bahane aramaya başladılar . Bırakın da tebrik etmesini bilin . Hükümde o oyuncuya o mesajı atmış bu atmış ... Önce kendine bakıcan sonra millete laf atıcan kardeşim. Geçmiş dünyalardan bahseden arkadaşlara da şunu diyorum . Geçmişte şöyle yendik böyle ezdik felan filan bunları geçin bu dünya ya bakın geçmiş geçmişte kaldı. Her oyuncu çok klanda oynamış belkide çok başarılar almıştır. Ama unutmayın burası w64 se burada kalın çocuk gibi davranmayın :)

Foruma yazı yazan birisi değilim ama bu konuda bir yazı yazayım dedim .Hüküm klanını ve onlarla olan Şahi ve Alyans klanlarını da tebrik ederim.Hak eden kazansın. Kaybeden tebrik etmesini bilmesi dileğiyle. Tüm herkese başarılar dilerim.

KIRMIZI ALARM CANDIR GERİSİ HEYECAN
DARBE DOSTLUK KLANLARI