Bela klanlarının şahane stratejisi :))

• Konuyu başlatan DeletedUser45265
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45265

Ziyaretçi
hepsini tek tek okudum bana casus avcısı gerekirse ilk durağım sen olursun hacım tt2

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Bu oyunda bir yapılanma kurun :) bütün erkekleri sallayın yanınıza çok değil en fazla 15 kız alın . Hepsini farklı klanlara yollayın ve toplum olarak en zayıf noktamız i görün . wub

Denendi, onaylandi

DeletedUser45821

Ziyaretçi
Hahaha :) seni tebrik ediyorum seyyah casusu bulmussun da e senindkide var wp grubunda biz bise diyomuyuz danisikli dovus neticede yapma boyle :) senin mudurun var baakanin iki klana yalvariyor bana iki kelime yapiyor sonra geliyor siyaset yapdim diyor bunlar bos isler casus masus sizin muhabbrtlerde eglenmek icin ama guzel ekipsiniz :) bizde ssleri kaydetmisdik toplu yayinlicakdik neyse :)

DeletedUser45821

Ziyaretçi
Bu arada hesaptaki kisiye yazilmayin erkek var hesapda :) sevgililer gunu taktigi isteyip yanasmayin cocuga :)))

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Adam kendini kız diye tanıtmış sorun yokta millet yürüyor diye mi sorun var :D pardon adam demişim :p :D :D :D :D

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Ooo w33 ne zaman olcak diyordum, ilk adım atılmış burdan bütün 33 e iyi entrikalar dilerimtt2

DeletedUser45821

Ziyaretçi
Haha entrikasiz oyun mu olur :) gecmis svlerden gorduk :) hayirdir fener savar sana giren cikan ne :)

DeletedUser53840

Ziyaretçi
Valla ben o islerden anlamam varsa casus bizim gibi yaparsin sikinti yok ama benim bildigim ve gorevlendirdigim kimse yok. Konustukca batiyosunuz gibi geldi ama neyse ben epey eglendim :)

Fenersavarda guzel bi konuya deginmis :)))

DeletedUser53840

Ziyaretçi
Ha bi de arkadasa soyleyin rolden ciksin. Millete yavsiyon diyorum yavsadigim tek kelime var mi diye soruyo.ulen bide trabzon yazmis yazik :)

DeletedUser45821

Ziyaretçi
Ahaha :) senin gorevlendirdin yok mu :) yonetim grubunda hic ole konusmuyosun ama :)

DeletedUser53840

Ziyaretçi
Nasil konusmusum la ben tek kelam casusla ilgili bisey demedim omerdir o. :)) senin kafana falan mi geldi bu konu noldu hafiz tamam sakin ol verirsin bi 500 pre degistirirsin nicki nolcak :)

ayrica benim bu klanda sirkulerden baska yetkim yok sonradan dahil oldum. adam gibi savas olur dedim ama... :)

DeletedUser53840

Ziyaretçi
Aaa bi dalka yonetim grubu diyosun :) bak Ben dedim omere oraya da casus gonderirler acmayalim diye. Allahtan acmamisiz ya da actilarda bana haber vermediler :D

Reis sen biraz otur kafani fala dinle bi cay sigara ic bence toparlan :))

DeletedUser623

Ziyaretçi
Bizim yönetim grubu 20 kişi,ayrıca tanıdıklarla bir grup daha var 30-40 kişi :D :D

En kolay bize casus gelir herhalde tt2

Ama boşuna uğraşmayın yav biraz da dürüst oyun deneyin, mesela bana oyundan mesaj atın her türlü klan stratejisini söylerim tt2

DeletedUser55288

Ziyaretçi
Daha dünya açılalı ne kadar olmuş bismillah diyin önce bir :D