Bedel Klanı

tunahan5566

Casus
Dünden beri forumda dünya kapansın diye insan maskesi takıp duyar kasan Subutay efendinin kontrol ettim depremden beri puanı 25 bin artmış :) İkiyüzlülüğünüzü yüzünüze vurdum diye ben kötü oldum.Birkaç tane zavallı da benim yorumumu beğenmişti sildiler beni linçlemeye çalışan primatların kervanına katıldılar.Çok yazık gerçekten acınacak durumdasınız...

Hesap yöneticisi çalışıyordur sen anlamazsın boşver insanlara sataşmaya çalış sadece .

Winery

Acemi
@Mr.Storm
@Margaret

şu winery için barbar alımını açın da barbar toplasın yağmalasın da kendine gelsin arkadaş sanki 10 milyon olsa bişeyler kazanacak ciddi ciddi açalım bu arkadaş için .
Barbar oyun değil derdim ben ikiyüzlü tavırlara kızıyorum.Senin klanın mesela önce Anka'yı sırtından bıçakladı,sonra Alm'ye geldi,en son da Secret'a aynısını yaptınız.Ne oldu şimdi bir günde karakteriniz değişti de insanlık mı kazandınız ?!

Winery

Acemi
Ben Anka felan tanımıyorum oyun içinde olanlar açıkçası çok da ilgilendirmiyor beni . Ama seni de oyunun dışındakiler ilgilendirmiyor anladığım kadarıyla ben duyar kasmıyorum sana açık açık söyleyeyim benim de enkaz altından çıkarılan dostlarım da var gerçek hayattan tanıdığım insanlar da var cenazelerine ulaşabilen-ulaşamayan ama elimden de gelen herşeyi yapmaya çalıştım hala da çalışıyorum. Senin açına gelirsek sen hala oyunun derdine düşmüşsün yok barbar alalım yok yağma yapalım ULAN DANGALAK şu an oyun içinde olup da enkazda belki cenazesi yatan insanlar var hiç mi saygın yok bu kadar mı yüzsüzsün ? Senin gibi bir karakter yoksununa oyun bağımlısına verecek 1 cevabım dahi bundan sonra yok .

HADİ İŞİNE BOŞ İNSAN MÜSVETTESİ SENİ.
Subutay'a söyledim,sana da söyleyeyim aynısını.Kızıyorsun çünkü haksızsın,kızmıyorum çünkü haklıyım.Vicdanım rahat.Ben deprem için yardımda bulundum,elimden gelen oydu onu yaptım.Madde madde söyleyeyim belki o zaman anlarsınız.
-Oyun beni ilgilendirmiyor diyorsunuz,o zaman silin gidin bir daha oyuna girmeyin sizi tutan mı var ?! Oyun umrunda olan adam gelir burada dünya kapansın,şu şartlarda kapansın,saldırmazlık şu kadar sürsün,klanlar arasındaki diplomasi böyle olsun diye tepinir.Sizin tavırlarınız hangisine giriyor dünya umrumda olan mı olmayan mı ?

Hilas

Milis
Subutay'a söyledim,sana da söyleyeyim aynısını.Kızıyorsun çünkü haksızsın,kızmıyorum çünkü haklıyım.Vicdanım rahat.Ben deprem için yardımda bulundum,elimden gelen oydu onu yaptım.Madde madde söyleyeyim belki o zaman anlarsınız.
-Oyun beni ilgilendirmiyor diyorsunuz,o zaman silin gidin bir daha oyuna girmeyin sizi tutan mı var ?! Oyun umrunda olan adam gelir burada dünya kapansın,şu şartlarda kapansın,saldırmazlık şu kadar sürsün,klanlar arasındaki diplomasi böyle olsun diye tepinir.Sizin tavırlarınız hangisine giriyor dünya umrumda olan mı olmayan mı ?
Hiç tartışma kardeşim. Kazanamazsın. Enkazda var mı yok mu arkadaşları bilmiyorum ama eğer varsa ve çıkarılırsa (umarım tanrı nasip eder milletimize bir daha göstermesin) biz senin köylerini canımız pahasına koruduk diyecekler. Bütün çabaları bunun için. Takdir edilesi.

SungurAlp

Markiz
Rica ediyorum artık devam etmeyin tartışmaya.Gerginlik oluşturmaktan başka bir şeye yaramıyor.Haberler yeterince gerginlik oluşturuyor.

Winery

Acemi
Hiç tartışma kardeşim. Kazanamazsın. Enkazda var mı yok mu arkadaşları bilmiyorum ama eğer varsa ve çıkarılırsa (umarım tanrı nasip eder milletimize bir daha göstermesin) biz senin köylerini canımız pahasına koruduk diyecekler. Bütün çabaları bunun için. Takdir edilesi.
Ben 17 Ağustos depremini yaşadım kardeşim,enkazda yakını olan adam klanlar forumunda çene çalmaz kimse kimseyi kandırmasın.Aptal değiliz hiçbirimiz.w74'tekiler daha da beter keşke dediğin gibi senin köylerinizi canımız pahasına koruduk deseler başkalarına yok.Bu çakallar biz büyük klanların en iyi 25 oyuncusu toplanalım beleşe dünya kapatalım derdine düştüler.Bakma forumda duyar kastıklarına sahte oyunda yeni köy alamasalar da olan köyleri ivme kazandı ilk 25 e girmek için.Ben bunu yüzlerine vurunca da zorlarına gitti bizi hain ilan etmedikleri kaldı.Ne demişim peki ben ? Oyun umrumuzda değil diyorsunuz sile al o zaman hesabını samimi olduğunu görelim demişim.Haklı çıkmış mıyım çıkmışım.Şimdi bunlardan bahsedince de zekaları yetmediği için yorumumda geçen kelimere takılıp yok köy yok dünya kapatma derdindesin diyorlar.Ben değilim siz o derttesiniz.Değilsen ispatla sil git

Hilas

Milis
Ben 17 Ağustos depremini yaşadım kardeşim,enkazda yakını olan adam klanlar forumunda çene çalmaz kimse kimseyi kandırmasın.Aptal değiliz hiçbirimiz.w74'tekiler daha da beter keşke dediğin gibi senin köylerinizi canımız pahasına koruduk deseler başkalarına yok.Bu çakallar biz büyük klanların en iyi 25 oyuncusu toplanalım beleşe dünya kapatalım derdine düştüler.Bakma forumda duyar kastıklarına sahte oyunda yeni köy alamasalar da olan köyleri ivme kazandı ilk 25 e girmek için.Ben bunu yüzlerine vurunca da zorlarına gitti bizi hain ilan etmedikleri kaldı.Ne demişim peki ben ? Oyun umrumuzda değil diyorsunuz sile al o zaman hesabını samimi olduğunu görelim demişim.Haklı çıkmış mıyım çıkmışım.Şimdi bunlardan bahsedince de zekaları yetmediği için yorumumda geçen kelimere takılıp yok köy yok dünya kapatma derdindesin diyorlar.Ben değilim siz o derttesiniz.Değilsen ispatla sil git
Adım 1998 senesinde şehit olan dayımın ismidir. Vatan millet sevgisini zaten bu şark kurnazlarından öğrenecek hiç değilim kardeşim zaten. Kendi küçük akıllarınca bizi ayyuka çıkarıp oyun peşine düşmüşler. 74 te herkes klanını satıp giderken biz aslanlar gibi savaştık 3 kişi. Giden hesap olur köy olur alt tarafı oyun. Ufak bi fikrimi belirttim barbarlara serbest olsun diye hemen cavladı oyun umrunda olmayan ve insan sevgisi üst düzey olan ama zamanını bu oyunda ve forumda harcayan arkadaşlar. Üzgünler ve savaşamazlar. Enkazdan arkadaşları çıkacak ve ertesi gün bir laptop bulup oynamaya devam edecek bu arkadaşlarla. Artık ülkede her yer siyaset herkes demagog. Bıktık yemin ediyorum. Kaçalım görmeyelim gözlerimiz kör olsun diyoruz ama kaçtıkça peşimizden geliyor düşük iq. Zaten her yer acı yoksulluk ve siyaset. Bide burası...

Winery

Acemi
Adım 1998 senesinde şehit olan dayımın ismidir. Vatan millet sevgisini zaten bu şark kurnazlarından öğrenecek hiç değilim kardeşim zaten. Kendi küçük akıllarınca bizi ayyuka çıkarıp oyun peşine düşmüşler. 74 te herkes klanını satıp giderken biz aslanlar gibi savaştık 3 kişi. Giden hesap olur köy olur alt tarafı oyun. Ufak bi fikrimi belirttim barbarlara serbest olsun diye hemen cavladı oyun umrunda olmayan ve insan sevgisi üst düzey olan ama zamanını bu oyunda ve forumda harcayan arkadaşlar. Üzgünler ve savaşamazlar. Enkazdan arkadaşları çıkacak ve ertesi gün bir laptop bulup oynamaya devam edecek bu arkadaşlarla. Artık ülkede her yer siyaset herkes demagog. Bıktık yemin ediyorum. Kaçalım görmeyelim gözlerimiz kör olsun diyoruz ama kaçtıkça peşimizden geliyor düşük iq. Zaten her yer acı yoksulluk ve siyaset. Bide burası...
Çok haklısın kardeşim ne diyim.Balık hafızalı olduk hepimiz.İnsan olmak demek bir olay olunca 3 gün duyar kasıp sonra unutmak demek değildir.Sen tavrını mücadeleni hayatına yayarsan insansın.Ben yıllardan beri eşime,dostuma,sosyal medyada gördüklerime söylüyordum bir deprem gelirse çok acı bir bilanço olacak diye.Neden rant var,rüşvet var,para hırsıyla gözü dönmüş vicdansız müteahhitler var ihaleleri cukkalayanlar var diye.Düne kadar bunları söyleyen bizlerden kötüsü yoktu.Bugün yine bizden kötüsü yok.Deprem oldu hepimiz çok üzgünüz,kendi çapımızda elimizden gelen yardımları yapmaya çalışıyoruz.Başkaları da yapsın kimsenin elini de tuttuğumuz yok.Ama ister gerçek hayatta ister forumda ister oyunda olsun ikiyüzlü tavırları eleştirmek de hakkımız.Okuduğunu anlamaktan aciz,fikir görünce tüyleri diken diken olan,öfkesi aklından büyük bir tür türedi.
İleride vicdanım bana sorarsa 6 Şubat depreminde ne yapıyordun diye benim verecek cevabım var.
Bu arkadaşlara da varsa vicdanları yoksa çocukları,yeğenleri ileride 6 Şubat depreminde ne yaptın diye sorarlarsa İnnogames'in Klanlar isimli oyununda w74 isimli dünyada emeksiz bir şekilde kapama listesine adımı altın harflerle yazdırabilmek için klanlar forumunda ciddi uğraş verdim,buna karşı çıkanlara da ağız dolusu hakaret ettim diyecekler o anlaşılıyor...

Hilas

Milis
Beni tetikleyen şey ''barbar köylerine yağma serbest olabilir'' cümleme öyle şeyler yazıyorlar ki ve adminler sessiz kalıyor ki başıma ağrılar giriyor. Bi ara depremin sorumlusu kendimmişim öfkem sebep olmuş gibi falan hissettim. Çok kolay olmuş bu ülkede insanlara laf söylemek yaftalamak. Yanlış anlama bir oyun için ha sadece. Böyle bir zihniyetin hüküm sürdüğü bi ülke. Zamanını git verimli harca. Sanki siyasi bir arenada konulardan bağımsız cümle kurmuşum gibi. Klanlar forumunda oyunla ilgili fikir beyan etmişim. Asıl sen yersiz olansın. Komik yani bu adam barbar köylere yağma serbest olabilir dedi diye yaftalamak. Aklı selim insanın yapacağı hareket değil yani. Niyet belli.

UNCHARTED

Dük
Anlatılmak istenileni anlamak yerine bizim derdimizin oyun olduğunu düşünüyorsun barış modunun bizim faydamız olduğunu sanıyorsun belkide biz yanlış anlatıyoruzdur bilemiyorum
Forumda prim kasıyorsun dediğin için özelden yazmıştım onuda yanlış anlamış yanlış yorumlamışsın uzatmak istemiyorum daha fazla iyi geceler

*SUBUTAY*

Baltacı
Dünden beri forumda dünya kapansın diye insan maskesi takıp duyar kasan Subutay efendinin kontrol ettim depremden beri puanı 25 bin artmış :) İkiyüzlülüğünüzü yüzünüze vurdum diye ben kötü oldum.Birkaç tane zavallı da benim yorumumu beğenmişti sildiler beni linçlemeye çalışan primatların kervanına katıldılar.Çok yazık gerçekten acınacak durumdasınız...
Aynen haklısın hocam

Adsız.png
WhatsApp Görsel 2023-02-07 saat 19.16.54.png

ZIBARTIRIM

Milis

@Winery daha kendi nickini gösteremeyen faydasız gel bu mesajları oku, neden burda olduğumuzu anlamaya çalış. Biliyorum hayatında hiç bir başarın yok elinden hiçbir şey gelmemiş şimdiye kadar. Çapının yettiği klavyeye gelişi güzel basmak. Burda laf attığın insanlarla yüz yüze geldiğin zaman ellerin ayakların birbirine dolaşıp özür dilerim abi o anlamda demek istemedim diyen insan türüsün. İstersen bunu benle deneyebilirsin bizzat. Ama daha nickin dahi yok onu nasıl yapacaksın ki değil mi ? Hesap sil yapıp kanıtlayın derdine düşmüşün seni de anlıyorum burdaki insanların hepsi hesap sil yapmadığı sürece başarısızlıklarına bir başarısızlık daha eklenecek. Bu hayatta yaptığım en gereksiz hareket sana cevap vermekti. Ama görüyorumki arkadaşlarım seni ne kadar küçük görüyolarsa cevap dahi vermemişler. Benim cevap vermemin sebebi ise sen şimdi kabullendiklerinden veya cevapları olmadıklarından sanarsın ama ben sana gerçeği söyleyim dostum. Ne kadar kaos yaratmaya çalışsanda gözümüzde sadece zavallının tekisin. Hadi bunuda modlara şikayet et ve kapat çeneni şimdi.