BC vs Alay

DeletedUser69621

Ziyaretçi
Pk dağıldı bundan sonra kimin alt klanı olucaksınız ? Merakla bekliyorum :)

kralemre96*

Okçu
Vegasta Zorbanın alt klanı bu dünyada her şey olabilir bir bakarsın zorba infazın alt klanı olmuş

DeletedUser69204

Ziyaretçi
Vegasta Zorbanın alt klanı bu dünyada her şey olabilir bir bakarsın zorba infazın alt klanı olmuş

Reis beni yanlış anlamada pk kendı klanını toplayarak dünya kapatamaz birazda zorbakılerden köy toplaması lazım avantajını kullanamadı pk kamıler donunce rafet abı orayı darma duman eder sayısal avantaj bişey ifade etmez eğer dunyayı bir klan kapatıcaksa onda lordhagi kesın olur. yanı sen kafanı yorma böyle seylere yakınsan bir çay ikram edeyim ;)

kendi klanını toplamak mı?
sınıra aktif adam yerleştirmek ne zamandır toplamak oldu.
öyle boş boş atma tutmaz

o kadar iyi yerleştirmissinizki hızlarını alamayıp seni bile topladılar reis :)

DeletedUser69576

Ziyaretçi
Bc dünya başından beri savaşırken korkup yatan barbar toplayan bir ekibe karşı :) yapılan son alay opundan milyonlarca kami kesildi askeri biriktirmişler de bize yem olsun diye biriktirmiş sağolsun alaylı kardeşlerim :)

DeletedUser69621

Ziyaretçi
Seviyeniz cidden bu mu ya

Dünya başından beri savaşan teke tekte savaştığı klanları silip worldden uğurlayan klanım için hadsizce cümleler kurmasından sonra onun seviyesine inmem gerekti. Kimin sığınmacı olduğu net bir şekilde görünüyor kaç kez bc kimliğinizi değiştirdiniz köylerinizi kaybetmemek için ondan haber ver önce. :)

DeletedUser68650

Ziyaretçi
Hayırlı olsun. Her iki taraf içinde güzel bir savaş olur umarım. Yalnız bu dünya başından beri kamilerini en fazla tazeleyen klana barbar toplamış kamileri sağlam demeniz gerçekten karakanat in dediği gibi hangi dünyada oynuyorsunuz sorusunu akla getiriyor. Bu arada daha kamimiz çok

kardanAdam

Baltacı
Adam barbar toplayan klan dediya la. :D Saldırı ve savunma kesimine daha düne kadar lider klandık. Bunlar yenilen rakip tablosuna falan hiç mi bakmıyor. This is ezük :D

DeletedUser69323

Ziyaretçi
Vaziyet alın buralar karışıcak

Sen kimsin bro ya. Oyundan bana w başında 2 3 kez mesaj attın gover klanlarına komple sirkü çekip yönetimi kötüleme mesajları attın sonra attığın mesajlar asılsız çıktı. Muhalefet parti üyesi gibisib hiç bir wasfın yok ama arada bir gözüme çarpıyon

DeletedUser68323

Ziyaretçi
Varlığın bu forumu kullanma sebebimiz kardeşim her zaman bekleriz, yorumlarınla bizim burada durum paylaşmamızı heveslendirirsen müteşekkir oluruz.

orhan kağan

Acemi
bu alay klanı şey değil mi ya, zorbanın aldığı köye desten atan klan.bu klan yöneticileri tarafından zorba klanına peşkeş çekiliyor. zorba-kuzeyribat savaşında zorba klanının aldığı köylere destek yığıyorlar. ( buradan sonrası şahsi fikrimdir, kişisel yorumumdur)bu da demek ki w kapatmak için kontenjan vaat edilmiş kendilerine. eğer dediğim gibi ise çok mantıklı hareket alay klanı için. zira onlar için başka çıkış yolu göremiyorum. tabi bir yol daha var ama çetrefilli, dikenli yol, gözlerinin kesmemesi gayet normal.