BC DİPLOMASİ

DeletedUser71065

Ziyaretçi
Sen benim yerimde olsan kime iyi davranırdın ilk anti ile dünyam kimseyi tanımıyorum ben rica üzerine geldim ama dünya başından beri aynı terhane beni bile dellendirdiler gördün mü sen forumda tebrik eden kişi hala asagılama cabaları hala bi laf sokma lan deldik geçtik kuzeyi bir kişide desin ki tamam kardeşim yaptınız tebrikler kuzey diyoruz güneyde neler oluyor diyeni mi ararsın :) tebrik etmek bu kadar zor degil sinir bozucu bir hal alıyor

deldik geçtik dediğin adamlara söyle onu bize karşı kaybettiniz kabul et kuzeydeki yeni kralı alkışla yoksa seni duvarın ardına sürerim ölüler köle yapar akıllı ol:D hahah

DeletedUser71065

Ziyaretçi
şöyle ol canını yiyim reis allah aşkına :) espiri degil aslında kuzeyi nasıl aldık diyorum bana güneyde size napıyorlar diyorlardıda ordan geliyor başarılar sizede

şimdi eline ayagına saglık kurban olayım ss alayımda panolatıcam :)
Sana demedim onu eksilirsine dedim onun:D :D takılıyorum bu arada serat gidince boşluğa düştüm :D

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
savaşın antiyi kaybedeceği kesinleştiği günlerde bile bize Eşkiya tarafından bize geçin teklifleri yapıldı. 2 gün önce bile mesaj atıldı ama bunun doğru olmadığını söyleyerek reddettik.

dün senin klanında hesap silen arkadaşların ben klana almadığım için hesap sildi.

barboros yahya abiye de "Dİlek Sigarası diplomasi olduğunu bize söylemesine rağmen saldıryor." gibisinden laf söylemişsin. Ben gerekli mesajları da ilettim. Daha fazla kendini gözümde küçük düşürme,hakkımızda ithafta bulunma.

*Executioner*

Baltacı
dün senin klanında hesap silen arkadaşların ben klana almadığım için hesap sildi.

barboros yahya abiye de "Dİlek Sigarası diplomasi olduğunu bize söylemesine rağmen saldıryor." gibisinden laf söylemişsin. Ben gerekli mesajları da ilettim. Daha fazla kendini gözümde küçük düşürme,hakkımızda ithafta bulunma.
ne kadar sert bir bay

eksilirsin.

Kılıç Ustası

En başta dediğim gibi biz dünyanın açıldığı ilk günden tarafımızı belli ettik o şekilde devam ettik. İsteseydik bu haritadan farklı şekilde çıkardık. Herhangi bir arkadan iş çevirme veya dolambaçlı olayımız olmadan oyunumuza baktık, bunun bir ayıbı yok.

Eklentiler

• Klanlar1.png
    Klanlar1.png
    66,7 KB · Görüntüleme: 79
  • Klanlar2.png
    Klanlar2.png
    17,9 KB · Görüntüleme: 84
  • Klanlar3.jpg
    Klanlar3.jpg
    209,9 KB · Görüntüleme: 76

Basaranbugra

Mızrakçı
Sen benim yerimde olsan kime iyi davranırdın ilk anti ile dünyam kimseyi tanımıyorum ben rica üzerine geldim ama dünya başından beri aynı terhane beni bile dellendirdiler gördün mü sen forumda tebrik eden kişi hala asagılama cabaları hala bi laf sokma lan deldik geçtik kuzeyi bir kişide desin ki tamam kardeşim yaptınız tebrikler kuzey diyoruz güneyde neler oluyor diyeni mi ararsın :) tebrik etmek bu kadar zor degil sinir bozucu bir hal alıyor

Tebrik ettim kankam güzel savaş verdik. Bence diğer klanlara göre yani kişi sayımıza bakınca burada iyi savaş verdik. Bizim köy alamadık ama varlığımız antinin gelişmesinin çok önüne geçti bu kabul edilebilir bir şey.

*Executioner*

Baltacı
Tebrik ettim kankam güzel savaş verdik. Bence diğer klanlara göre yani kişi sayımıza bakınca burada iyi savaş verdik. Bizim köy alamadık ama varlığımız antinin gelişmesinin çok önüne geçti bu kabul edilebilir bir şey.
Öyle kanka dünya benim içinde bitti sile atıcam profilede yazdım emeginize saglık zevk aldık lakin bu kadar uğraşıp emek verdigimiz dünyadada böyle olması üzdü dün gece bile gitmeden bi şey yapayım dedim 9 mis arası 4-5 kami kestim :p ben herkesi tebrik ederim gayet eglenceliydi keşke bu kadar erken bitmeseydi

Edit-997395

Yasaklı
En başta dediğim gibi biz dünyanın açıldığı ilk günden tarafımızı belli ettik o şekilde devam ettik. İsteseydik bu haritadan farklı şekilde çıkardık. Herhangi bir arkadan iş çevirme veya dolambaçlı olayımız olmadan oyunumuza baktık, bunun bir ayıbı yok.

Nickim geçen ss'de ki yazişma bana ait değil :D Kim yazmış la bunu :D Suriye'den de dönmedim bu arada hala Suriye'deyim :rolleyes:

HeyBizBurdayız

Baltacı
Nickim geçen ss'de ki yazişma bana ait değil :D Kim yazmış la bunu :D Suriye'den de dönmedim bu arada hala Suriye'deyim :rolleyes:
Hesabı iki kişi kullanmıyorsa size ait.

bunlar hep böyle yapar yapar inkar eder herkes sizin gibi dürüst oynayamıyor tabi ne çekiyorsanız dürüstlükten çekiyorsunuz bu devirde dürüst olmak gerçek hayatta da oyun da da zor tabi sizin gibi istisnalarda olmuyor değil hem mükemmel derecede iyi oyun oynamak hemde dürüst olmak tebrik ederim .Abdi seni de kınıyorum yazıp yazıp inkar ediyorsun cık cık cık kim bilir kimlere yazdın başka :D

Edit-997395

Yasaklı
ahahaha neyse tebrikler hocam tekrardan :D

İletirim arkadaşlara :D Sizlerinde eline emeğine sağlık hocam :)

bunlar hep böyle yapar yapar inkar eder herkes sizin gibi dürüst oynayamıyor tabi ne çekiyorsanız dürüstlükten çekiyorsunuz bu devirde dürüst olmak gerçek hayatta da oyun da da zor tabi sizin gibi istisnalarda olmuyor değil hem mükemmel derecede iyi oyun oynamak hemde dürüst olmak tebrik ederim .Abdi seni de kınıyorum yazıp yazıp inkar ediyorsun cık cık cık kim bilir kimlere yazdın başka :D

Zamanında çok dürüsttükte ne oldu sanki kanka :D Bundan sonra itlik serserilik :D :D