BC DİPLOMASİ

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
@eksilirsin. darbe mi oldu klanda ne oldu :) klan ismi falan değişmiş, diplomat kısmından silinmişsin :)

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Foruma mesaj atmak için hangi udw yetkilisinden izin alıyorsunuz :D söyle ona da savaşı vura vura kazanan birilerine yazdırsın haritadan silenen yancılara değil

sizede laf söylemeye gelyior varya, hemen atar :)

dünya açıldığı gün wp grubunda birlikteydik, yerleşimler yapılınca siz ve biz anti nin ortasında kaldık, siz bi yerlerinizin korkusundan hemen saf değiştirip anti ile dip yaptınız :D bahanesi de bilmem kime savaş açacaktık da bilmem kim bunları ne yaptı vs vs... :) ama şunu unutma korkunun ecele faydası yoktur :)

En azından biz sözümüzde durup savaştık, haaa haritayı incelersen hala kıtadayız :) bir kaç güne siz olmayacak biz yine olacağız cnam benim öpüldün :)

eksilirsin.

Kılıç Ustası
sizede laf söylemeye gelyior varya, hemen atar :)

dünya açıldığı gün wp grubunda birlikteydik, yerleşimler yapılınca siz ve biz anti nin ortasında kaldık, siz bi yerlerinizin korkusundan hemen saf değiştirip anti ile dip yaptınız :D bahanesi de bilmem kime savaş açacaktık da bilmem kim bunları ne yaptı vs vs... :) ama şunu unutma korkunun ecele faydası yoktur :)

En azından biz sözümüzde durup savaştık, haaa haritayı incelersen hala kıtadayız :) bir kaç güne siz olmayacak biz yine olacağız cnam benim öpüldün :)

Kardeşim benim, bunun oyun olduğunu nedense çabuk unutuyorsunuz. Biz kazanan arkadaşlarımızı zaten tebrik ettik, konuştuk, sohbetimizi yaptık senin boş lafların bizim umrumuzda değil açıkçası. Mesela bu yazdığını özelden yazsan anlarım ama buraya gelip art niyetli bir şekilde tartışma başlatmaya çalışman boş işler, bırak bu işleri. Seni tanımam etmem ama haritayı incelediğimde gördüğüm şu ki BC ve Anti klanı senin klanını eze eze topladı. Biz seni toplarken sen klanında bile değildin. Madem korkmuyordun klanında kalıp savaşsaydın.

WhatsApp konusunda ise doğrudur dünyaya Eşkiya ile girecektik ama Anti tarafındaki dostluklarımız daha ağır bastı. Bu konuda üzgün olduğumu zaten Emrah abiye ilettim. Korkuyla ilgili bir durum olsaydı 1500 kişilik UDW klanına savaş açmaktan ziyade iki taraf ile de diplomasi yapıp sadece bekleyedebilirdik. Sonra da savaşı önde götüren taraftan yana savaşa katılır bu şekilde de haritadan çıkabilirdik ama yapmadık ilk günden tarafımızı belli ettik. Son askere kadar da devam edeceğiz. Korku konusuna açıklama getirmek gerekir ise savaşın antiyi kaybedeceği kesinleştiği günlerde bile bize Eşkiya tarafından bize geçin teklifleri yapıldı. 2 gün önce bile mesaj atıldı ama bunun doğru olmadığını söyleyerek reddettik.

Postun başında belirttiğim gibi bunun oyun olduğunu unutmayalım. 5. günün şafağında doğuya bakmaktan boynu tutulanlar hariç kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.

*Executioner*

Baltacı
Kardeşim benim, bunun oyun olduğunu nedense çabuk unutuyorsunuz. Biz kazanan arkadaşlarımızı zaten tebrik ettik, konuştuk, sohbetimizi yaptık senin boş lafların bizim umrumuzda değil açıkçası. Mesela bu yazdığını özelden yazsan anlarım ama buraya gelip art niyetli bir şekilde tartışma başlatmaya çalışman boş işler, bırak bu işleri. Seni tanımam etmem ama haritayı incelediğimde gördüğüm şu ki BC ve Anti klanı senin klanını eze eze topladı. Biz seni toplarken sen klanında bile değildin. Madem korkmuyordun klanında kalıp savaşsaydın.

WhatsApp konusunda ise doğrudur dünyaya Eşkiya ile girecektik ama Anti tarafındaki dostluklarımız daha ağır bastı. Bu konuda üzgün olduğumu zaten Emrah abiye ilettim. Korkuyla ilgili bir durum olsaydı 1500 kişilik UDW klanına savaş açmaktan ziyade iki taraf ile de diplomasi yapıp sadece bekleyedebilirdik. Sonra da savaşı önde götüren taraftan yana savaşa katılır bu şekilde de haritadan çıkabilirdik ama yapmadık ilk günden tarafımızı belli ettik. Son askere kadar da devam edeceğiz. Korku konusuna açıklama getirmek gerekir ise savaşın antiyi kaybedeceği kesinleştiği günlerde bile bize Eşkiya tarafından bize geçin teklifleri yapıldı. 2 gün önce bile mesaj atıldı ama bunun doğru olmadığını söyleyerek reddettik.

Postun başında belirttiğim gibi bunun oyun olduğunu unutmayalım. 5. günün şafağında doğuya bakmaktan boynu tutulanlar hariç kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.
eline sağlık reis :) gördük kuzeyde kimin ne oldugunu :) elimizden geleni yaptık emegimize emeginize saglık son askere kadar :) devam

*Executioner*

Baltacı
yeni kralı selamla :D
Ne kralından bahsediyorsun anlamadım kuzeyde 3 köyünüz kaldı 3 az utanma olur gerçekten bu kadar arsız olunmaz sizi sövmekten global yicem az kaldı lan bi dön bak laf ettigin şahıs köy vermemiş köy almıs tüm alınan köylere ara atmış asker kestirmiş kuzey ekibi olarak köy almadan sadece bi gün geçirdik tek gece hala gelip birinizde ADAM gibi kuzeydeki arkadaşların eline saglık diyemiyorsunuz cünkü hala korkuyorsunuz :) burada son nefes oyuncusunun köyü kalmayana kadar kuzeyin kralı biziz :) inkar edebilcek birisi var mı bilmiyorum..

*Executioner*

Baltacı
Kimse gelip yok multi vs diye aglamasın kimse aglamasın adam gibi tebrik etmicekte yazmasın mümkünse cevap kendini düşürmesin daha fazla bize multi diyenler udwden 10ark sav cekerek köy tutuyor klan klan dolaşıyor ama udw gelince kimse multi demiyor tek biz yiyoruz her haltı ben antiyle ilk defa bu w oynadım kuzey ekibiyle bu oyunda tanıştım 2 haftadır herkesin eline emegine saglık gereksiz cümleler kurmayalım ben nasıl tebrik ediyorsam alt tarafı sizde yukarıyı etmeyi bilin zor değil beyler 21 yaşında dediginiz COCUK yapabiliyorsa bi zahmet yapında izleyelim

*Executioner*

Baltacı
Ben eşkiyayım karıştırdın sanırım :D
Sonuc ne fark eder sizinlede sınırımız var ? ben ilk defa oynuyorum kimsenin avukatıda degilim gelecekte inş 4 sene sonra :) ama haksızmıyım allah aşkına ya burada cok büyük emek verdik bir kişi tebrik edemiyor w7 den beri oynuyorum el kadar cocuktum allah aşkına yapmayın böyle

DeletedUser71065

Ziyaretçi
Kaybettiğin nokta üslup yoksa şeker gibi adamım ben :) tanısan iyi davransan seversin :))

*Executioner*

Baltacı
Kaybettiğin nokta üslup yoksa şeker gibi adamım ben :) tanısan iyi davransan seversin :))
Sen benim yerimde olsan kime iyi davranırdın ilk anti ile dünyam kimseyi tanımıyorum ben rica üzerine geldim ama dünya başından beri aynı terhane beni bile dellendirdiler gördün mü sen forumda tebrik eden kişi hala asagılama cabaları hala bi laf sokma lan deldik geçtik kuzeyi bir kişide desin ki tamam kardeşim yaptınız tebrikler kuzey diyoruz güneyde neler oluyor diyeni mi ararsın :) tebrik etmek bu kadar zor degil sinir bozucu bir hal alıyor

eksilirsin.

Kılıç Ustası
eline sağlık reis :) gördük kuzeyde kimin ne oldugunu :) elimizden geleni yaptık emegimize emeginize saglık son askere kadar :) devam

Oynayan, kıtaya gelen herkese tebrikler ne denir ki başka :D oynadık bir oyun, bizim oyunumuz bitti. Eşkiya ve udw devam edecek. Bol şans dilerim arkadaşlara.

Kuzey muhabbetinden uzağım bu arada, anlamadım oradaki espiriyi.

DeletedUser71065

Ziyaretçi
Oynayan, kıtaya gelen herkese tebrikler ne denir ki başka :D oynadık bir oyun, bizim oyunumuz bitti. Eşkiya ve udw devam edecek. Bol şans dilerim arkadaşlara.

Kuzey muhabbetinden uzağım bu arada, anlamadım oradaki espiriyi.

teşekkürler iyi mücadele ediyorsunuz. :)