BC DİPLOMASİ

eksilirsin.

Kılıç Ustası
Oyunun başlangıç günü ile birlikte kıtamızda bulunan Reis klanına savaş ilan ettik. Reis klanının bu savaş ilanından yaklaşık 3-4 saat sonra mevcutta onbeş tane klanı bulunan UDW klanlarına onikinci klan olarak katılması ile birlikte mevcut savaşımızı devam ettirme kararı almış bulunmaktayız. UDW klanına ve onikinci UDW klanına başarılar dileriz.

Bütün klanları savaşa davet edelim lütfen.

Başarılar » İstatistikleri göster
İttifak
Bella Ciao
Rakip
Under The Wings Of Death12
Savaş başlangıcı
01.04. tarihinde saat 23:56:12
Savaş süresi
2 gün 1:30:15

Deleted User - 5558110

Ziyaretçi
Yancımız olsa savaş ilanı vermek yerine böyle özel mesaj yolu ile destek vs. talep ederdi sizin yancılar gibi ;) Bakıyorum yancılarınız arası yoğun klan geçişleri var. Allah muhabbetinizi arttırsın canem.

ithamda bulunmak çok iyiymiş ya sıkışırsam duyum aldım der geçerim değil mi?:p:D:D

Sterilortam

Baltacı
Oyunun başlangıç günü ile birlikte kıtamızda bulunan Reis klanına savaş ilan ettik. Reis klanının bu savaş ilanından yaklaşık 3-4 saat sonra mevcutta onbeş tane klanı bulunan UDW klanlarına onikinci klan olarak katılması ile birlikte mevcut savaşımızı devam ettirme kararı almış bulunmaktayız. UDW klanına ve onikinci UDW klanına başarılar dileriz.

Bütün klanları savaşa davet edelim lütfen.

Başarılar » İstatistikleri göster
İttifak
Bella Ciao
Rakip
Under The Wings Of Death12
Savaş başlangıcı
01.04. tarihinde saat 23:56:12
Savaş süresi
2 gün 1:30:15

Anti içimize ışınlandı aralarında kaldık önceden udw ile iken sonradan korkup antiye geçme kararı aldık demiyorda neyse daha fazla konuşmayacağım başarılar:)

GOFRET

Yasaklı
Udw de oynasam bile hiç düşünmeden sizi seçiyorum çünkü düşünmeyi aklımdan bile geçirsem sizi seçemem :)