BB KOD # ( [Code][/Code] ) Önerisi

• Konuyu başlatan DeletedUser46014
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Özellikle scriptlerde sorun oluyor. Normalde koordinatlar eskiden 'XXX|YYY' tek tırnak içindeyken bir sorun olmuyordu. Ama şuan öyle bir problem yaşıyoruz. Script olduğu gibi kopyalanamıyor.
Örneğin;

Bu sorunu aşmak için elle Scripti [Code.][/Code.] içine almamız gerekiyor.

Oyun forumunda BB kodların olduğu kısayol sekmelerine kısayol olarak eklenseydi daha iyi olur diye düşünüyorum.

kingstone

Ağır Atlı
scriptleri code /code arasına alırsan sıkıntı çıkmaz. başlarında ve sonlarında [ ] bunlar olacak şekilde.

kingstone

Ağır Atlı
gerçi yazmışsın aşağıyı görmemiştim, çok zor değil bence bunları eklemek :) bu koordinatları yazınca direk köy çıkmasının da çok yerde avantajı oluyor :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Katılıyorum kesinlikle, Oyun forum ve mesajlarında kullanılabilen bir kodun, Kod menusunde yer alması gerekiyor.

DeletedUser54248

Ziyaretçi
Eskiden klanlar yardım kısmı wiki yeni adıyla orada bu tür bb kodları yazıyordu.
Kod:
...
eskiler kullananlar hatırlar. Eklensede olur eklenmese de manuel olarakta yazılabilir. Ama bence bunu düşünmüşlerdir bir nedeni var ki eklememişlerdir acaba nedir :)

DeletedUser46014

Ziyaretçi
eskiden 'tek tırnak içinde' olunca sorun olmuyordu. Forumda mesajlarda koordinat çıkmıyordu. Ama şimdi o özellik kaldırılmış sanırım güncellemelerle. code /code olayını biliyordum fakat forumda desteği yok zannediyordum aklıma sonradan forumdan biri söyleyince geldi.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.