BB KOD # ( [Code][/Code] ) Önerisi

'#2016' forumunda Just4KiLL tarafından 1 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Just4KiLL

Just4KiLL Kılıç Ustası

Alınan Beğeniler:
    19
    Özellikle scriptlerde sorun oluyor. Normalde koordinatlar eskiden 'XXX|YYY' tek tırnak içindeyken bir sorun olmuyordu. Ama şuan öyle bir problem yaşıyoruz. Script olduğu gibi kopyalanamıyor.
    Örneğin;

Bu sorunu aşmak için elle Scripti [Code.][/Code.] içine almamız gerekiyor.

Oyun forumunda BB kodların olduğu kısayol sekmelerine kısayol olarak eklenseydi daha iyi olur diye düşünüyorum.

2. kingstone

kingstone Ağır Atlı

Alınan Beğeniler:
    15
    scriptleri code /code arasına alırsan sıkıntı çıkmaz. başlarında ve sonlarında [ ] bunlar olacak şekilde.

3. kingstone

kingstone Ağır Atlı

Alınan Beğeniler:
    15
    gerçi yazmışsın aşağıyı görmemiştim, çok zor değil bence bunları eklemek :) bu koordinatları yazınca direk köy çıkmasının da çok yerde avantajı oluyor :)

4. 57sinser06

57sinser06 Yasaklı

Alınan Beğeniler:
    4
    Katılıyorum kesinlikle, Oyun forum ve mesajlarında kullanılabilen bir kodun, Kod menusunde yer alması gerekiyor.

5. Broken Castle

Broken Castle Kılıç Ustası

Alınan Beğeniler:
    74
    Eskiden klanlar yardım kısmı wiki yeni adıyla orada bu tür bb kodları yazıyordu.
    Kod:
    ...
    eskiler kullananlar hatırlar. Eklensede olur eklenmese de manuel olarakta yazılabilir. Ama bence bunu düşünmüşlerdir bir nedeni var ki eklememişlerdir acaba nedir :)

6. Hestai

Hestai Ziyaretçi

Bundan mı bahsediyorsunuz?

BB Kodları - Wiki

7. Just4KiLL

Just4KiLL Kılıç Ustası

Alınan Beğeniler:
    19
    eskiden 'tek tırnak içinde' olunca sorun olmuyordu. Forumda mesajlarda koordinat çıkmıyordu. Ama şimdi o özellik kaldırılmış sanırım güncellemelerle. code /code olayını biliyordum fakat forumda desteği yok zannediyordum aklıma sonradan forumdan biri söyleyince geldi.

8. Hestai

Hestai Ziyaretçi

Oyun içerisinde kullanabileceğiniz BB kodlara detaylı bir şekilde BB Kodları - Wiki sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.