Bayraklar Ayrılabilse (Anketli)

Bayraklar ayrılabilsin mi?

• Toplam oy kullanan
    138

DeletedUser70435

Ziyaretçi
Birleştirmiş olduğumuz bayrakları tekrar ayırabilirsek sizce de güzel olmaz mı?.. Tek köyümüz varken yüksek oranlı bayraklar çok işimize yarıyor. Fakat köy sayımız arttıkça bayrak sıkıntısı çekiyoruz... Sizin için de zor olmayacaksa böyle bir değişiklik birçok oyuncuyu mutlu edecektir.

DeletedUser70435

Ziyaretçi
Çok mu gereksiz bir öneride bulundum acaba?.. Ne yönetimden bir cevap geldi ne de ankete gözle görülür bir katılım sağlandı... :(

Sağlık olsun...

Destek olanlara teşekkür ederim. <3

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Takım olarak öneri konularına cevap verirken kendimize ait fikirler olduğunu belirtme amacımız yazılan yazıların şirketin uygulayacağı anlamı çıkmaması içindir.Çünkü bizlerin olumlu fikir söylemesi bazı oyuncuları önerinin uygun görüldüğü fikrini doğuracaktır.Öneriler ilgili yetkili tarafından incelenmektedir..Öneri ile ilgili fikrime gelecek olursak.Konunun başlangıç yazısı oldukça mantıklı geldi.Sonuç olarak oyunun başı ile gelişme evresi bir olmuyor.

Deleted User - 5547864

Ziyaretçi
Ben yönetici gibi düşündüm hayır oyu verdim, fakat geleceksede ayrıştırmak preyle olsun :D ayrıştırma bedeli 30 pre günde 1000 bayrak ayrışsa 30 bin pre trink mis gibi kazanç :D ben de ticari zeka var @Strafe reis beni de alsana takımına :D

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Ben yönetici gibi düşündüm hayır oyu verdim, fakat geleceksede ayrıştırmak preyle olsun :D ayrıştırma bedeli 30 pre günde 1000 bayrak ayrışsa 30 bin pre trink mis gibi kazanç :D ben de ticari zeka var @Strafe reis beni de alsana takımına :D

maxresdefault.jpg