Bayrak Toplama Hakkındaki Düşünceleriniz

Stratejist-

Hafif Atlı
kararı veren bizim yerli modlar değilki adamlara sallıyıp duruyosunuz :D Karar şirketin kararı bizimkiler emir kulu. Ama siz merak etmeyin storm bize bi kıyaq geçer .QWe.qw.Rqwe

iseldur.s

Acemi
Slm, yani şimdi oyun başladıktan sonra kolay dünya 8 için söylüyorum 365 gün sonra bayrak kasma olmayacakmı?

Revinantz

Acemi
benim anlamadığım mesela w74 için konusuyorum 180 gün sonunda bayrak kasma bitecek mi yoksa tarafınızca değerlendirilip ona göre mi devam ettirilecek @Mr.Storm

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
Casual dünyaları artık iyice savaş dünyası olur bari casual 3 gibi açılsın casual 9 da savaşları eğleneceli olsun :D vuran vurana herkes ilk haftadan toplamaya yemeye başlar birbirini puan aralığı yok köy getirip barbara atıp sonra toplayanları direk toplarlar filan :D eğlenceli olur gibi geliyo : )))

1680859797622.png

FARAZA

Markiz
Casual dünyaları artık iyice savaş dünyası olur bari casual 3 gibi açılsın casual 9 da savaşları eğleneceli olsun :D vuran vurana herkes ilk haftadan toplamaya yemeye başlar birbirini puan aralığı yok köy getirip barbara atıp sonra toplayanları direk toplarlar filan :D eğlenceli olur gibi geliyo : )))

39966 adlı eklentiyi görüntüle
Süleyman abi kolay dünyada kimle kim savaşcak oyunu bilen max 20 tane oyuncu oluyor zaten :D

Vezir001.

Ağır Atlı
180 gün baremi arttırılmalı. 74. Dünya hala aktif ve büyük savaşlar dönmedine rağmen yakında bayrak çıkmayacak. 365 gün bu işin ideali bence 180 gün kısa oldu. Tabiki bazı worldler kısa sürüyor bu da önemli ancak worldün gidişatına göre de uzatılabilir bu durum diye düşünüyorum ve sayın @Mr.Storm 74. Dünya için bir güncelleme bekliyoruz.

Vezir001.

Ağır Atlı
Değiştirilmeyecektir.
Yanlış anlamazsan birşey sorabilir miyim sayın @Mr.Storm , düşüncelerimizin önemi yoksa neden düşünceleriniz diye bir başlık var bari konuyu aramızda görüşeceğiz deseydiniz de gönlümüz olsaydı :confused:

Bayrak toplama işini gerçekten tüm klanlar adına ben yazdım herkesin genel kanısı bu yönde tek tek yazmayalım bir kişi iletsin dedik önerimizi yani şahsi bir öneri/düşünce değildi :)

Değerlendirirseniz mutlu oluruz :)

Kick.New.User

Mızrakçı
Yanlış anlamazsan birşey sorabilir miyim sayın @Mr.Storm , düşüncelerimizin önemi yoksa neden düşünceleriniz diye bir başlık var bari konuyu aramızda görüşeceğiz deseydiniz de gönlümüz olsaydı :confused:

Bayrak toplama işini gerçekten tüm klanlar adına ben yazdım herkesin genel kanısı bu yönde tek tek yazmayalım bir kişi iletsin dedik önerimizi yani şahsi bir öneri/düşünce değildi :)

Şimdi sen tüm dünya oyuncularını (2.044 kişi) temsil ederek yazıyorsun ya kalabalığı yeterince temsil edememiş olabilirsin. Bence tek tek yazın 10'da 1'iniz yazsa bile etkili olur. Aşiret yönetirken 500 kişi adına konuşuyorsunuz anladık bari foruma geri bildirim verirken tek tek gelin. :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames

1. Oyunun amacı bayrak toplamak değil. 180 gün boyunca buna zaten izin veriliyor. Oyunu amacı senaryosu gereği dünya kazananı olmak. En çok bayrağa sahip oyuncu dünyayı kazanmayacak.

2. Düşüncelerin toplanması demek her düşünce uygulanacak demek değildir. Geri bildirimler toplanır, değerlendirilir. Uygun ise uygulanır. Demek ki sizin ki uygun değil, geri çevrilmiş.

3. Herkes kendi adına konuşabilir.

miiRza

Baltacı
İleride bayraksız dünyalar gelir mi almanyada olduğu gibi

Classic dünyalarından bahsetmiyorum.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Şu anda böyle bir planlamamız mevcut değil ancak tabi ki her şey gelecekte olabilir.

ByRevolution

Yasaklı
Şu anda böyle bir planlamamız mevcut değil ancak tabi ki her şey gelecekte olabilir.
Herkesin kendi hesabıyla girdiği, kendi sunucusundan girdiği global Server açılabilir. Misal w77 açılacak diyelim. Bu ortak Server Olur herkes kendi bayraklı, premiumlu hesabından girer oynar.

Eskiden 40 kıta oyuncu olurdu şimdi 4-8 anca

Vezir001.

Ağır Atlı
Şimdi sen tüm dünya oyuncularını (2.044 kişi) temsil ederek yazıyorsun ya kalabalığı yeterince temsil edememiş olabilirsin. Bence tek tek yazın 10'da 1'iniz yazsa bile etkili olur. Aşiret yönetirken 500 kişi adına konuşuyorsunuz anladık bari foruma geri bildirim verirken tek tek gelin. :)
Adama iş yükü oluşturmaya gerek yok dostum günde 1000 tane ticket açıp okuyorlar zaten onlarda insan. Sinirlendiğimiz zaman yapıyoruz o işleri toplu istemeden ticket açılıyor. Orada bile ne sinir harbi yaşıyorlardır