Bayrak Takası Hakkında

Baylawyer

Mızrakçı
Oyunda işlevleri az olan bazı bayraklar bulunmaktadır. Bunlar ''Şans bayrağı, Taşıma Bayrağı ve yer yer Nüfus Bayrağı'' dır. Bir çok oyuncunun elinde bu bayraklardan fazlasıyla bulunmaktadır. Saldırı, Savunma, Hammadde üretimi, Altın Para, Asker Üretimi gibi bayraklar ile takas yapmak istemekte ancak saydığım bayraklar diğerlerine nazaran daha kullanışlı olduğundan kimse takas yapmamaktadır.

Önerim şu şekildedir:

Klanlar arası Bayrak takaslama dışında bir de Bayrak Takaslama diye bir pazar kurulur. Bu pazarda sadece 10 seviye bayrakların Ticareti yapılır. Ve her hangi türden 3 tane 10 seviye bayrak verildiğinde istenilen bir başka 10 seviye bayrak alınır. Bu işlem 100 Premium puan değerindedir.

Örnek: Benim 3 tane 10 seviye Taşıma Bayrağım var. Bunlar ile birlikte 100 Premium Puan vererek 1 adet 10 seviye Hammadde bayrağı alıyorum.

+ Yönleri:
Her bayrak kıymetli olacak.
Envanterde yatan bayrak olmayacak
100 Premium Puan ile alınan bayraklar her ne olursa olsun 100 Premium vermeye değecek.

- Yönleri:
Bir eksi yönünü göremedim. Siz görürseniz fikrinizi beyan edebilirsiniz.

Baylawyer

Mızrakçı
eksi yönü: daha fazla p2w
Haklısınız ancak 10 seviye bayrak yapmak çok ama çok güç. Şahsen benim hiç yok. Bu oyunu çak dünyadır oynamama rağmen Tüm bayraklarımı birleştirsem ancak 3 4 tane yapabilirim. Yani verilen pre ile oyundaki gelişimi çok etkileyeceğini düşünmüyorum.

Baylawyer

Mızrakçı
Bu arada 45 kişi görmüş 1 kişi desteklemez mi arkadaş. Taşıma bayraklarınız ile takılın emi

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Kısaca direk şuan ki bayrak sistemini klan dışına getirilirse çok iyi olur.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Bu arada bayrakların ara yüzünün bence çok daha fazla gelişmesi gerekiyor elimde olmayan bayrağa tıkladığımda kaç tane kaldığını görmemiz oyuncular için güzel olabilir ondan sonrada hammadde paketi kullanımında çoklu hammadde kullanımı gelmişti onu bayrak içinde yapılabilir günde 200-300 bayrak kasanlar için çok iyi olur ve insanlar çok üşeniyor gereksiz vakit kaynı yaratıyor bence tek tek geliştirmek

FARAZA

Markiz
Bu arada bayrakların ara yüzünün bence çok daha fazla gelişmesi gerekiyor elimde olmayan bayrağa tıkladığımda kaç tane kaldığını görmemiz oyuncular için güzel olabilir ondan sonrada hammadde paketi kullanımında çoklu hammadde kullanımı gelmişti onu bayrak içinde yapılabilir günde 200-300 bayrak kasanlar için çok iyi olur ve insanlar çok üşeniyor gereksiz vakit kaynı yaratıyor bence tek tek geliştirmek
Bunu öneri olarak yazsana Furkan güzel olabilir..

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Önerim genel olarak bayrak sayfasının ara yüzünün gelişmesi hakkında.

Klan içi bayrak takasını bire bir aynı şekilde Klan dışı bayrak takası yapılabilir.

Çoklu bayrak geliştirme ise son güncellemelerinden birinde hammadde paketlerini çoklu geliştirme özelliği geldi aynı şekilde bayrak geliştirmeye gelebilir sebebi ise günlük 200-300 bayrak kasan insanlar var ve bunlar bir kaç bir gün birikince çok fazla oluyor ve insanlar zorlanıyor.

Siyah bayrağın üzerine tıkladığımda siyah bayrağı elde etmek için hangi bayraktan ne kadar kaldığını gösteren bir sistem yapılsa çok iyi olur.

FARAZA

Markiz
Tüm öneriler mantıklı siyah bayrağa tıklama kısmı biraz garip olur çünkü hangi bayragı baz alacak 370 gri mi diyecek 3 mor mu diyecek?

Ama çoklu geliştirme ve klan dışı ticaret kesinlikle olmalı :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Tüm öneriler mantıklı siyah bayrağa tıklama kısmı biraz garip olur çünkü hangi bayragı baz alacak 370 gri mi diyecek 3 mor mu diyecek?

Ama çoklu geliştirme ve klan dışı ticaret kesinlikle olmalı :)
Hepsini tek tek yazabilir bence

Tibelda

Emekli Görevli
Önerim genel olarak bayrak sayfasının ara yüzünün gelişmesi hakkında.

Klan içi bayrak takasını bire bir aynı şekilde Klan dışı bayrak takası yapılabilir.

Çoklu bayrak geliştirme ise son güncellemelerinden birinde hammadde paketlerini çoklu geliştirme özelliği geldi aynı şekilde bayrak geliştirmeye gelebilir sebebi ise günlük 200-300 bayrak kasan insanlar var ve bunlar bir kaç bir gün birikince çok fazla oluyor ve insanlar zorlanıyor.

Siyah bayrağın üzerine tıkladığımda siyah bayrağı elde etmek için hangi bayraktan ne kadar kaldığını gösteren bir sistem yapılsa çok iyi olur.

Market sistemi gibi işlemesi ve çoklu bayrak geliştirme fikrine katılıyorum ama 1 siyah bayrağa bilmem kaç x gri bayrak takasına katılmıyorum. Çünkü bu yan hesaplardan bayrakların toplanmasını kolaylaştırır ve faydadan çok haksız bir gelişim sağlar.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Market sistemi gibi işlemesi ve çoklu bayrak geliştirme fikrine katılıyorum ama 1 siyah bayrağa bilmem kaç x gri bayrak takasına katılmıyorum. Çünkü bu yan hesaplardan bayrakların toplanmasını kolaylaştırır ve faydadan çok haksız bir gelişim sağlar.
Hayır grı bayraklarla siyah takas olmayacak siyah bayrak olması için atıyorum 1000 tane gri lazım falan demesi için dedim