Bayrak Çeşitliliği

-Crystalliz3-

Yasaklı
Forum yenilenmeden önce konu açmıştım ama arşive düşmüş. Şimdi popüler bir konuyken buraya not düşeyim;

Merhabalar, oyunu uzun suredir oynayan arkadaslarimizin artik cok sayida bayraga ulastiklarini varsayiyorum. Suan sadece oyuncu-oyuncu ile bayrak takasi yapabiliyor ve genellikle kullanilan bayraklar herkes icin ayni. Kimsenin cok fazla tasima bayragi kullandigini sanmiyorum ve kimsenin tasima bayragi alip altin bayragi verecegini de dusunmuyorum.
Kendimden ornek verecek olursam eger yuzlerce hic kullanmadigim tasima bayragim var ve yukarida belirttigim gibi takasi cok zor.

Onerim ise oyuncu-oyuncu degil, oyuncu-oyun takasinin getirilmesi. Suanki sistem gibi bir bayraga bir bayrak karsiligi olmasin ornegin ama soyle bir sistem olabilir:
5 tane 1. seviye bayrak ile 1 tane 1. seviye bayrak takasi (5x tasima verip, 1x altin almak gibi)
4 tane 2. seviye bayrak ile 1 tane 2. seviye bayrak takasi
3 tane 3. seviye bayrak ile 1 tane 3. seviye bayrak takasi
2 tane 4. seviye bayrak ile 1 tane 4. seviye bayrak takasi
2 tane 5-6-7-8-9. seviye bayrak ile 1 tane ayni seviye bayrak takasi gibi.
bunlari oyuncularla degil ama oyunun kendisi ile takas edebilmemizin herkes icin guzel bir sistem olacagi inancindayim.
Dusuncelerinizi belirtirseniz sevinirim iyi oyunlar.

Tibelda

Emekli Görevli
Forum yenilenmeden önce konu açmıştım ama arşive düşmüş. Şimdi popüler bir konuyken buraya not düşeyim;

Merhabalar, oyunu uzun suredir oynayan arkadaslarimizin artik cok sayida bayraga ulastiklarini varsayiyorum. Suan sadece oyuncu-oyuncu ile bayrak takasi yapabiliyor ve genellikle kullanilan bayraklar herkes icin ayni. Kimsenin cok fazla tasima bayragi kullandigini sanmiyorum ve kimsenin tasima bayragi alip altin bayragi verecegini de dusunmuyorum.
Kendimden ornek verecek olursam eger yuzlerce hic kullanmadigim tasima bayragim var ve yukarida belirttigim gibi takasi cok zor.

Onerim ise oyuncu-oyuncu degil, oyuncu-oyun takasinin getirilmesi. Suanki sistem gibi bir bayraga bir bayrak karsiligi olmasin ornegin ama soyle bir sistem olabilir:
5 tane 1. seviye bayrak ile 1 tane 1. seviye bayrak takasi (5x tasima verip, 1x altin almak gibi)
4 tane 2. seviye bayrak ile 1 tane 2. seviye bayrak takasi
3 tane 3. seviye bayrak ile 1 tane 3. seviye bayrak takasi
2 tane 4. seviye bayrak ile 1 tane 4. seviye bayrak takasi
2 tane 5-6-7-8-9. seviye bayrak ile 1 tane ayni seviye bayrak takasi gibi.
bunlari oyuncularla degil ama oyunun kendisi ile takas edebilmemizin herkes icin guzel bir sistem olacagi inancindayim.
Dusuncelerinizi belirtirseniz sevinirim iyi oyunlar.

Oyuncu, oyun takası derken PP değişim ekranı gibi söylüyorsunuz sanırım. Bunu ayrı bir konu olarak açabilirsiniz. Konu dışı postlar kaldırılmıştır. Lütfen sadece ilk postta yer alan öneri ile ilgili düşüncelerinizi paylaşınız. Farklı bir öneriniz varsa yeni bir konu açınız.

Son düzenleme:

Moonknıght

Ağır Atlı
Bence bu fikirlerden en iyisi depo kapasitesini arttırmak için kullanılacak bir destek ama bunun bir bayrak çeşidi olarak gelmesindense klan seviyeleri bölümünde klanın mevcut seviyesine göre gelicek bir yüzdeyle arttırılması ve prestijle alınan bir geçici bonus olması daha güzel olabilir

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
depo kapasitesi olan bayrak gelmesine karşıyım pre yi az kullanana az çok kullananana çok dan da çok yararı dokunucak pay4win aralığı daha da fazla açılıcak tüccar kapasiteside aynı şekilde en çok pre çeken ve pre kasanların ekmeğine yağ sürücek .

orda parayı işin içine katmadan oyun işleyişine yararı olucak tek düzgün bayrak hızlı destek gönderme bayrağı . Bu bayrak her zaman için karlı olmayabilir savunma bayrağı takılmadıgı için çok destek ezdirilebilir oyuna strateji katıcak bir bayrak.

palad1n

Mızrakçı
Ben depo kapasitenin mantıklı olcağını düşünüyorum altın bakarken işlevsel olabilir

ISonD4nS

Yasaklı
Prestij kazanma bayrağı olabilir klan için :d bayrak etkin olduğu süre içerisinde prestij kazanacak klan böylece klan seviyesi mantıklı bir işleyiş sistemine oturabilir

ISonD4nS

Yasaklı
Seviye 1 : 2 Prestij
Seviye 2 : 4 Prestij
Seviye 3 : 6 Prestij
Seviye 4 : 8 Prestij
Seviye 5 : 10 Prestij
Seviye 6 : 12 Prestij
Seviye 7 : 14 Prestij
Seviye 8 : 16 Prestij
Seviye 9 : 20 Prestij

Günlük

Maykk

Okçu
Seviye 1 : 2 Prestij
Seviye 2 : 4 Prestij
Seviye 3 : 6 Prestij
Seviye 4 : 8 Prestij
Seviye 5 : 10 Prestij
Seviye 6 : 12 Prestij
Seviye 7 : 14 Prestij
Seviye 8 : 16 Prestij
Seviye 9 : 20 Prestij

Günlük
Günlük değil de haftalık bonusa ek olarak verirse prestij muhabbetinin amacından da sapmamış olur. Güzel fikir bence

kilicbeyy

Kılıç Ustası
Bence tüm bayraklara değer kazandırmak için, taşıma bayrağına tüccar kapasitesi arttırma özelliği de verilirse yeterli olur. Depo kapasite arttırma bayrağı çok adaletsiz olur. Ham paketi biriktiren ya da etkinlikten pre ile çeken üsküdarı geçer. Bayrak katlama açtığımız günlerde kendi köylerimizde ki hamları bile taşıyamıyoruz. Tüccar yetmiyor. Bunun için taşıma bayrağına bu özellik eklenirse yeterli olacağını düşünüyorum. @Tibelda @Strafe @Mr.Storm

FollowME

Casus
Bence tüm bayraklara değer kazandırmak için, taşıma bayrağına tüccar kapasitesi arttırma özelliği de verilirse yeterli olur. Depo kapasite arttırma bayrağı çok adaletsiz olur. Ham paketi biriktiren ya da etkinlikten pre ile çeken üsküdarı geçer. Bayrak katlama açtığımız günlerde kendi köylerimizde ki hamları bile taşıyamıyoruz. Tüccar yetmiyor. Bunun için taşıma bayrağına bu özellik eklenirse yeterli olacağını düşünüyorum. @Tibelda @Strafe @Mr.Storm
taşıma bayrağının genel doğasına da uygun teüccarların artması bence