Bayrak Çeşitliliği

Art Of War*

Hafif Atlı
1)Duvar seviye bayrağı
2-3-4-5-6-7-8-10
Köyün duvar seviyesini savaş esnasında arttırır. Yeni alınan köyleri savunmak için kullanılabilir. Premium la duvar 20leyenler var bari presiz de bir nebze duvar yapılabilmiş olur.
Duvar maksimum seviyesi 20 üzerine çıkmaz. Yani 20deyken takarsanız yine 20seviyesinde bonus verir.

2) duvar dayanıklılık bayrağı
Kale köylerin yıkımını zorlaştırmaktır amacı.
Duvar dayanaklılığını arttırır. (yıkılmasını zorlaştırır.)
%12-16-20-24-28-32-36-38-40

haksef

Baltacı
bana göre en yapılabilir pazardır pazarın hiç bir oyun dengesini bozacak etkisi yoktur tüccarlar yoldayken bayrak degişilemez nasıl nüfus bayrağı nüfus kapasitesi dolu iken degişilmiyor ise tüccar bayrağıda tüccarlar yolda iken degişmez böylece bir sorun olmaz, depo kapasitesini düşünürsek depo envaterindeki madeni fazla olan kişi bir üstünlük sağlayabilicektir extra maden kazanacaktır o yüzden depo gelme olasılığını düşük buldum.

eto1907

Baltacı
hızlı destek gönderme bayrağı çıkartılabilir bence de..çünkü biri saldırı alıyor acil destek göndermek gerektiği zaman sen destek gönderirken o bayrağı aktif edersin oyuncuya daha kolay destek atmış olursun.

ayrıca ben hala bayrak olayı geldi geleli taşıma kapasitesi bayrağını anlamadım ve şu ana kadar da hiç kullanmadım gereksiz geliyor bana çünkü :) onun yerine hızlı destek bayrağı gelebilir yani..

DeletedUser72279

Ziyaretçi
hızlı destek gönderme bayrağı çıkartılabilir bence de..çünkü biri saldırı alıyor acil destek göndermek gerektiği zaman sen destek gönderirken o bayrağı aktif edersin oyuncuya daha kolay destek atmış olursun.

ayrıca ben hala bayrak olayı geldi geleli taşıma kapasitesi bayrağını anlamadım ve şu ana kadar da hiç kullanmadım gereksiz geliyor bana çünkü :) onun yerine hızlı destek bayrağı gelebilir yani..
Taşıma bayrağı temizlemede kullanabilirsin

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Misyoner basma süresini azalta bilecek bir bayrak aslında mantıklı olabilir .

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Sadece bronz fermanım kaldı onu kullanamam acil bir şey olursa falan kalsın :D

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
%19 bile taksan köye 15dk felan kısaltıyor asker basma bayrağı misyoner üzerinde o kadar işlevsel değil bu yönde bayrak gelicekse %50 lerde felan kısaltma yapması lazım ki düzgünce işe yarasın