BASIN ACIKLAMASI !!!

• Konuyu başlatan DeletedUser48024
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Ben Okurken Sıkılıyom Senin Yazılarını :) Sen Yazarken Sıkılmıyon Mu Hiç :D:D

DeletedUser65843

Ziyaretçi
ölmek ihtimal degil kendo ..ölmek gercektir ..ölüm kadar gercek bir şey yoktur ..
her canlı ölümü tadacak ..sende öleceksin kendo .sende tabuta gireceksin. ölümü düşünmek ve kalan zamanı güzel gecirme zamanı geliyor ....
ölüm gercektir :)

en sevdigim olay ölüme yaklaştıgında hayatta kalmaktır ..bak o zaman hayatın degerini anlıyor insan ...

DeletedUser65283

Ziyaretçi
Carsamba DİRİLİS Ertugrul’u izleyip persembe günü gazin nirvanasini alip foruma girip klavyeyi konusturmak(temsili degil) eskiden persembe polati izleyip cuma silahlari konusturmak gibi :D

Neyse gün DİRİLİS günüdür herkes ayagini denk alsin. Geliyoruz :)

Adami hasta ediceksinjz kim bana savas acicak diye. Hep beraber savaşları durdurup dirilişi toplayın de herkes rahat etsin. Sınırları doldurdum falan da blöf narcos rahat toplar dirilişi

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Kendo. Bizi acemi klanlar karistirma
Her taraftan savas acilsa bile her koyu savunacak kadar oyunculugumuz var..
Galaksi nop savasi hemen pes etmeyip devam etseniz o zmaan derdim buyuk klan buyuk ekip belki esit degildi ama gidp hemen galaksi yazmaniz olmadi be kendo..

O yuzden bu dunyada pazar gunu diplomatik hamleller ve buyik savaslar verecegim gun ..dunyada oynamiyorsun lakin senin sesin her yerden geliyor. Bence oynamadigin dunya karisma bakarsi. Oynadigin dunyada karsima cikar o zaman forumda veya oyunda hamle yaparsin . Mutlaka oynucagin dunyada silmeden kalirsan karsina cikarim

Kendo. Bizi acemi klanlar karistirma
Her taraftan savas acilsa bile her koyu savunacak kadar oyunculugumuz var..
Galaksi nop savasi hemen pes etmeyip devam etseniz o zmaan derdim buyuk klan buyuk ekip belki esit degildi ama gidp hemen galaksi yazmaniz olmadi be kendo..

O yuzden bu dunyada pazar gunu diplomatik hamleller ve buyik savaslar verecegim gun ..dunyada oynamiyorsun lakin senin sesin her yerden geliyor. Bence oynamadigin dunya karisma bakarsi. Oynadigin dunyada karsima cikar o zaman forumda veya oyunda hamle yaparsin . Mutlaka oynucagin dunyada silmeden kalirsan karsina cikarim

Nie sinirlendin ki öyle canım benim :) kendi kendini sıkıntı ya sokan sensin gelip burda sağ a sol a birseyler ispatlamaya çalışan da sensin . Worldun başından beri bi oraya bi şuraya giden de sensin , benim sesimin çıkması buraya yorum yapmam ise varsın çıksın :) 26 puanda birini sağ a sol a soran da ben değilim .

W34 mevzularinin hiçbirini bilmiyorsun . Sen orada skype de şöyle multim var böyle hesabımı toplamam lazım derken biz orda savaş veriyorduk. Yenilip silinmemiz önemli değil ki ekibimin yüzde 10 u bile orada yoktu yeni bir ekip kurdum ben orada ha yenildik mi yenildik bahane aramadik. Bi oraya bi şuraya da gitmedik, ne isek oyduk.

Ha sana o zaman açık açık söylüyorum . Dışarda beni arama , etrafına bak ben ordayim .

Hadi eyw .

Erhan Erhan Erhan satışların başdanışmanı arkadan vurmanin kitabı ve daha nice usulsüzlükler kitabının efsane yazarısın hala formda kıt Türkçeyle bişeyler yazmaya çalışıyorsun aynaya bak ,derin derin bak

Düne kadar fedailerim, Kıbrıs im , kolelerim

Bugün hain

Fedailer başını isteruk başını isteruk diye tutturmus diğer klanlar ne yapsın :D

DeletedUser55354

Ziyaretçi
Xiahou Dun Han X ŞAMAN klanını fitne fesatlıklara katmadın için teşekkür ederim.. her halukarda bizim diplomasımız degişmez gerçi selçuk daha iyi bilir

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Beyler öncelikle biliyorsunuz ki 15 temmuz'da .....

Durum
Konu yanıtlara kapalı.